3

W maju to nie ma nawet sensu go próbować ogrywać na nowo. Za duża stawka.

0

@norbi77 Oni też mają młody zespół. Są do ogrania.

0

@Blanco16 Christensen połamany, a by się przydał.

4

@Kapitan hawk A widziałeś artykuł o ich wysrywie z telewizji? Oni tam powołują się na jakąś sytuacje sprzed 6 lat w klasyku gdzie nie było karnego XD. Czyli jak wtedy był błąd to ich tokiem rozumowania dalej trzeba go powielać XD.

3

@fart @zadafcb Mahomes potwierdzi już w tak młodym wieku status GOATa robiąc pierwszy 3peat w historii ;)

37

No sory, ale 70 baniek za Fermina to się bierze z pocałowaniem ręki. To nie jest aż taki talent i game changer. Spokojnie można go zastąpić kimś kolejnym ze szkółki, szczególnie że są tam tacy co zapowiadają się na lepszych piłkarzy.
Mimo wszystko uważam, że to zwykła dziennikarska plotka.

0

@Ignareks Bo ten mecz był tak naprawdę nudny i na pół gwizdka. O golach decydowały pojedyncze zrywy. Valencia jest dramatycznie słaba.

0

@Arekvip No i jakość i talent 3x jak Olmo.

4

@MesQueUnClub96 Widzę, że znowu polujesz na gorące. Z jedną dyskusją się już udało, pora na kolejną XD

4

Jak ja nienawidzę realu madryt

0

Pamiętam jak z Realu były śmiechy, że na swoją la dęciem czeka 10 lat, a w sumie w tym roku też już minie 10 lat od naszego triumfu.

1

@Ojciec5tkidzieci Początkowe galę tyle kosztowały i były najlepsze ;)

4

Oj a czemu na notatniku nie ma artykułu o wysrywie ich telewizji? Czyżby nawet już oni sami się tego wstydzili?

8

To niech spierd**** z tej ligi.

0

@Radko1976 No wow. Przecież wiadomo, że pisząc to zakładałem wygraną z Atletico

0

@Gronek Jakby grali najrówniej byliby liderem

0

@takisobiektos Podjarany? On dziennie daje po 10 wpisów o tym Donciciu XD. Fani Lakers są specyficzni.

0

@norbi77 Jak dziś Rodrygo najgorszy.

8

@Gronek Niby czemu? XD

1

@kejdzi Bo to beton.

0

@barteq No to odpowiedziałem.

1

No to znowu jesteśmy zależni od siebie. Tylko trzeba wszystko wygrać.

0

@adi7adi8 Wcale XD tylko taki metrowy minimum

9

3 minuty tylko doliczył? Będzie bura

1

@aspr1me Póki mlody i nawet szybki to się jeszcze udaje. Zobaczymy z wiekiem.

1

@Mitch_Atleta Chowa się do skorupy jak żółw

0

Ja jebe oni tylko krzykną i już mają faul. Pizdeczki…

0

Komentarz usunięty

0

Ten Simeone piłkarz to jest niezły ogor

2

My z nimi przegraliśmy grając dużo lepiej niż Real dziś.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?