partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trzeba polować na bilety do Monachium w maju
0
@Mitch_Atleta To jest atencjusz
0
@jacobFCB No i była
1
Lecimy po finał.
0
Doncic z wozu, Lakersom lżej.
0
@Encore W sumie Mobley ta.
0
@MesQueUnClub96 Alcaraz przede wszystkim nie ma mentalu takiego jak BIG 3.
0
@Encore Znowu Gobert?
0
Świątek to zamiast się rozwijać to się chyba cofa sportowo na ten moment. I nie jest to hejt tylko subiektywna ocena tego co widzę.
A ta jej cała psycholog to chyba bardziej już obecnie szkodzi, niż pomaga ale cóż. Nie mi oceniać ;)
0
@betonito Dobry troll XD
2
Ten Juventus to jest skład węgla i papy. Motta lepszy skład miał w Bolognii XD
1
W City po prostu brakuje jakiegoś Argentyńczyka… XD
4
Przecież to City to jest jakiś żart. Oni wiedzą że przegrywają? Co to jest za slow-mo? Grają tak wolno, że wolniej się nie da. Jakby im się totalnie nic nie chciało.
0
@PatrychoO Chyba nie widziałeś co zrobił Dias XD
0
Ta drużyna jest upośledzona XD
3
@GeneralXavi Haaland uraz chyba jakiś minimalny, jedynie szkoda, że gra ten Bernardo co nic nie daje.
3
A Salah ciśnie dalej
1
Ale bez jaj, że Nahornemu dali taki mecz XD
0
@okiemtypera_lucaxx95 To umyj, bo w przedziale zacznie śmierdzieć.
1
Leci ten ich hymn to trzeba tv wyciszyć.
1
Haaland na ławce, Bernardo w pierwszym. No to się nie może udać XD.
1
@barca__rządzi Budował stadiony
3
@koziar @okiemtypera_lucaxx95 Przecież Tomaszewski to gość jednego meczu. Gdzie mu tam do Młynarczyka...
0
@ali3gator Navas też był niski.
1
Guardiola i jego wypowiedzi są zbyt inteligentne dla tej madryckiej hołoty
7
I tak dostaniemy PSG.
0
Którym zawodnikom jeszcze wisimy jakąś kasę mimo, że u nas już nie grają? Na pewno wśród nich jest Messi XD, ale ktoś jeszcze konkretny?
0
@gukwa Flick dużo zmienia. Inna kwestia, że Casado też ostatnio jest w gorszej formie. Nie mniej jednak w tym sezonie już dawał tyle ile de Jong może sobie co najwyżej marzyć.
4
@MesQueUnClub96 Oho, znów lecimy pod atencję.
3
Haha dziadyga perezowska pewnie pogroziła paluszkiem i musiał wpis dodać na media. Jasny gwint co to jest za psychiatryk XD