0

Trzeba polować na bilety do Monachium w maju

0

@Mitch_Atleta To jest atencjusz

0

@jacobFCB No i była

1

Lecimy po finał.

0

Doncic z wozu, Lakersom lżej.

0

@Encore W sumie Mobley ta.

0

@MesQueUnClub96 Alcaraz przede wszystkim nie ma mentalu takiego jak BIG 3.

0

@Encore Znowu Gobert?

0

Świątek to zamiast się rozwijać to się chyba cofa sportowo na ten moment. I nie jest to hejt tylko subiektywna ocena tego co widzę.
A ta jej cała psycholog to chyba bardziej już obecnie szkodzi, niż pomaga ale cóż. Nie mi oceniać ;)

0

@betonito Dobry troll XD

2

Ten Juventus to jest skład węgla i papy. Motta lepszy skład miał w Bolognii XD

1

W City po prostu brakuje jakiegoś Argentyńczyka… XD

4

Przecież to City to jest jakiś żart. Oni wiedzą że przegrywają? Co to jest za slow-mo? Grają tak wolno, że wolniej się nie da. Jakby im się totalnie nic nie chciało.

0

@PatrychoO Chyba nie widziałeś co zrobił Dias XD

0

Ta drużyna jest upośledzona XD

3

@GeneralXavi Haaland uraz chyba jakiś minimalny, jedynie szkoda, że gra ten Bernardo co nic nie daje.

3

A Salah ciśnie dalej

1

Ale bez jaj, że Nahornemu dali taki mecz XD

0

@okiemtypera_lucaxx95 To umyj, bo w przedziale zacznie śmierdzieć.

1

Leci ten ich hymn to trzeba tv wyciszyć.

1

Haaland na ławce, Bernardo w pierwszym. No to się nie może udać XD.

1

@barca__rządzi Budował stadiony

3

@koziar @okiemtypera_lucaxx95 Przecież Tomaszewski to gość jednego meczu. Gdzie mu tam do Młynarczyka...

0

@ali3gator Navas też był niski.

1

Guardiola i jego wypowiedzi są zbyt inteligentne dla tej madryckiej hołoty

7

I tak dostaniemy PSG.

0

Którym zawodnikom jeszcze wisimy jakąś kasę mimo, że u nas już nie grają? Na pewno wśród nich jest Messi XD, ale ktoś jeszcze konkretny?

0

@gukwa Flick dużo zmienia. Inna kwestia, że Casado też ostatnio jest w gorszej formie. Nie mniej jednak w tym sezonie już dawał tyle ile de Jong może sobie co najwyżej marzyć.

4

@MesQueUnClub96 Oho, znów lecimy pod atencję.

3

Haha dziadyga perezowska pewnie pogroziła paluszkiem i musiał wpis dodać na media. Jasny gwint co to jest za psychiatryk XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?