partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
VAMOOOOSSSS haha
1
Ej @Lionel_Messi10 bo ten Echeverri miał zadebiutować przecież tak głosiłeś wszem i wobec, a go nawet na ławce nie ma :/. O co chodzi?
0
Real im ma trudniejszy terminarz tym lepiej im idzie.
1
Ale ta Atalanta jest gowniana.
0
Komentarz usunięty
4
Najlepsze w tej całej akcji z Białego Domu wczoraj było jak jakiś przydupas Trumpa zadał pytanie Zeleńskiemu czemu nie ma na sobie garnituru XD, no tak bo garnitur to najważniejsza sprawa przecież w tej sytuacji.
No i wielka szkoda, że Muskowi nikt nie zadał tego pytania dzień wcześniej czy kiedy on tam był na spotkaniu kongresu gdzie sam latał ubrany jak na co dzień XD
8
@Criss18Barca Niezbyt. Zresztą co to na mecz obecnie Lazio-Milan? Tak jakby w La Lidze Girona grała z Villarrealem. Napoli-Inter zgoda, też topowy mecz.
0
@tbas Dużo będziesz jutro narzekał?
6
Zacna jest ta kolejka w La liga.
Betis - Real
Atletico - Bilbao
Barca - RSSS
3 topowe mecze
2
@jacobFCB Ukrainka
3
@Toretto Ja mam wrażenie, że on cały czas do czegoś zmierzał i brakowało tej kropki nad "i" w wypowiedzi. Po czym zaczynał mówić o czymś innym XD
To z czym na 100% ma rację to korupcja na Ukrainie i broń na czarnym rynku.
0
Ja jebe... on się powinien leczyć XD
6
To jego sytuacja nie motywuje go do cięższej pracy? Tylko jakieś filmiki mu potrzebne? Wszyscy skaczą wokół tego Fatiego, chcą dla niego jak najlepiej a on to ma chyba gdzieś. Wypełni kontrakt, zarobi swoje i tyle. Chyba się pogodził z tym, że jego kariera już się skończyła na poważnie.
0
@Deathwing112 Dobrze. Mnie po prostu NBA nauczyło, że sezon zasadniczy ma często znikome przełożenie na play offy, zwłaszcza na zachodzie i zwłaszcza u drużyn którą mogą budzić jakąś niepewność która z pewnością u Lakers jest.
0
No i doprosić się nie może i nie on jedyny, a stawia na niego…
11
@clyde Ludzie którzy głosują na tak przy ankiecie o Neymarze to tacy co jakby im ktoś napluł w twarz, to by przetarli i powiedzieli „spoko, nic się nie stało”.
0
@FCB24 Gadasz z psychofanem Lakers, nie przegadasz XD. Oni zawsze są najlepsi i mają największe ego i każdego ograją. Ja też niemiłosiernie czekam na weryfikację tej „żelaznej” defensywy Lakers w PO.
2
Ależ Curry dziś ugotował.
0
To MVP od redakcji dla Raphinhi to jakieś nieporozumienie XD
0
@heniusss A myślisz, że te kontuzje to wynikały z przetrenowania? Czy może z podejścia „profesjonalnego” do piłki?
0
@Firestone Ten skład Juventusu to jest skład węgla i papy. Nie zwalałbym wszystkiego na Motte. I co, że wydał 200 baniek jak w dzisiejszej piłce 200 baniek to czasami 4 średniaków. Patrz zresztą na City i ich transfery.
0
@Kidd Tak władzę ma matka Yamala, nie ten jelop. Zresztą oni i tak nie są razem chyba.
2
@bz1992 De Jong XD
12
Laporta znów wieprza rozegrał? Zero zdziwienia.
0
@heniusss Ofensywni*
13
10-12 mln brutto i może przychodzić. Za więcej to nara.
3
@Katalonik97 GOAT poprowadzi
1
@escarabajo Typowi Polacy ;)
1
@Borneo Morawiecki nie ma immunitetu, sam się go zrzekł. Ja wyjdzie z tego suchą stopa to tylko będzie potwierdzenie, że te całe „komisje” i „rozliczenia” to tylko na pokaz.
1
@Kapitan hawk Nawet w to sam nie wierzysz w głębi. Real już jest w finale.