partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Zmieńcie oceniającego. Pedri 7, Lewy 6. Bez komentarza...
11
@macio_944 Platformie jeszcze bokiem wyjdzie ten Trzaskowski. Mogli wystawić Sikorskiego i mieć wygraną w kieszeni i to z klasą. Tak to jest taki przygłup co się tylko kompromituje i zaprzecza sam sobie.
0
@Comentateiro Doncic? Przecież on w TYM sezonie nawet nie gra.
0
@adi7adi8 Ahhhh no tak
0
Frajerstwo niesamowite.
1
Od kiedy tie break do 10 jest
0
@Comentateiro Wymień w aktualnej formie lepszych.
0
@4drian0 Wczoraj jak patrzyłem o 10 to nasz miał już pół miliona, a reszta nawet jeden nie miał przekroczone 50 tysięcy XD
0
Cade Cunningham to obecnie top 3 ligi i top 1 na wschodzie. Niesamowicie ciągnie go Pistons. Oby zdrowie dopisywało mu jak najdłużej, lubię go.
0
@DonCarletto Głupi ruch imo
0
@Ramaj77 W tym dwa z Barbastro
1
@MesQueUnClub96 A ile Lewy?(pytam serio)
0
@DonCarletto Nie chce mi się w to wierzyć
0
@DonCarletto Ale Kevin już nie dojeżdża ewidentnie
1
Wirtz za De Bruyne to chyba będzie naturalna kolej rzeczy w lato.
1
Tylko Guaridola potrafi w kilka minut stracić 2:0. On chyba zbyt dumny żeby cofnąć drużynę lekko do tyłu. Inny fakt, że jego drużyny nigdy nie umiały grać solidnie w obronie.
4
@Jacek770 Cuda na kiju i na korzyść Realu? No to pa tera
0
Ależ się wylało tam
0
@Lionel_Messi10 Myślałem, że Ty kibicujesz PSG.
A sory, przecież Messi już tam nie gra XD
3
@Who_you_mam Ale cię Jacek Grzałka wyjaśnił XD
0
Fajny grajek ten Doue
3
Ale co się Hakimi napinał, że calma calma to jego XD
0
@MesQueUnClub96 PSG taktyka miliona podań i zero efektów. Cały Enrique
0
Słaby ten mecz PSG-City
1
@Rupert_Haubica Co ty pieprzysz? To już nie Xavi. Gramy z kontr.
0
City w dwa lata czy tam rok stało się absolutnie washed drużyną. Tam już tyle trybów trzeba wymienić, że w lato zabalują grubo o ile bana nie dostaną.
0
@4drian0 Nie no za dużo już tych gier typu samuraj. Ileż można?
1
@fenix1983 Do tego multum wolnego terenu wokół stadionu do wykorzystania. Można tam zrobić takie mało miasteczko które cały czas żyłoby życiem i generowało kolejne zyski. Mocno liczę, że pomyślą nad czymś takim, co też już kiedyś było poruszane na jednym z podcastów fc barca.
0
@Szkeri95 Jak już to on wpadł w jego kolano xd
1
@kamil295 Ale macie życzeniowo z tym Chiefs hehe, wiadomo że wygrają ;)
Chiefs i Eagles