15

Zmieńcie oceniającego. Pedri 7, Lewy 6. Bez komentarza...

11

@macio_944 Platformie jeszcze bokiem wyjdzie ten Trzaskowski. Mogli wystawić Sikorskiego i mieć wygraną w kieszeni i to z klasą. Tak to jest taki przygłup co się tylko kompromituje i zaprzecza sam sobie.

0

@Comentateiro Doncic? Przecież on w TYM sezonie nawet nie gra.

0

@adi7adi8 Ahhhh no tak

0

Frajerstwo niesamowite.

1

Od kiedy tie break do 10 jest

0

@Comentateiro Wymień w aktualnej formie lepszych.

0

@4drian0 Wczoraj jak patrzyłem o 10 to nasz miał już pół miliona, a reszta nawet jeden nie miał przekroczone 50 tysięcy XD

0

Cade Cunningham to obecnie top 3 ligi i top 1 na wschodzie. Niesamowicie ciągnie go Pistons. Oby zdrowie dopisywało mu jak najdłużej, lubię go.

0

@DonCarletto Głupi ruch imo

0

@Ramaj77 W tym dwa z Barbastro

1

@MesQueUnClub96 A ile Lewy?(pytam serio)

0

@DonCarletto Nie chce mi się w to wierzyć

0

@DonCarletto Ale Kevin już nie dojeżdża ewidentnie

1

Wirtz za De Bruyne to chyba będzie naturalna kolej rzeczy w lato.

1

Tylko Guaridola potrafi w kilka minut stracić 2:0. On chyba zbyt dumny żeby cofnąć drużynę lekko do tyłu. Inny fakt, że jego drużyny nigdy nie umiały grać solidnie w obronie.

4

@Jacek770 Cuda na kiju i na korzyść Realu? No to pa tera

0

Ależ się wylało tam

0

@Lionel_Messi10 Myślałem, że Ty kibicujesz PSG.
A sory, przecież Messi już tam nie gra XD

3

@Who_you_mam Ale cię Jacek Grzałka wyjaśnił XD

0

Fajny grajek ten Doue

3

Ale co się Hakimi napinał, że calma calma to jego XD

0

@MesQueUnClub96 PSG taktyka miliona podań i zero efektów. Cały Enrique

0

Słaby ten mecz PSG-City

1

@Rupert_Haubica Co ty pieprzysz? To już nie Xavi. Gramy z kontr.

0

City w dwa lata czy tam rok stało się absolutnie washed drużyną. Tam już tyle trybów trzeba wymienić, że w lato zabalują grubo o ile bana nie dostaną.

0

@4drian0 Nie no za dużo już tych gier typu samuraj. Ileż można?

1

@fenix1983 Do tego multum wolnego terenu wokół stadionu do wykorzystania. Można tam zrobić takie mało miasteczko które cały czas żyłoby życiem i generowało kolejne zyski. Mocno liczę, że pomyślą nad czymś takim, co też już kiedyś było poruszane na jednym z podcastów fc barca.

0

@Szkeri95 Jak już to on wpadł w jego kolano xd

1

@kamil295 Ale macie życzeniowo z tym Chiefs hehe, wiadomo że wygrają ;)

Chiefs i Eagles

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?