partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Boże Lewy…
Abecadło piłki nożnej leży u niego
1
Jakaś kartka? Halo?
0
Jakim prawem oni się w ogóle wahali?
0
Na jakim stadionie nie gwiżdżą hymnu LM? XD
0
@ViscaBarca123 To on jeszcze nie gra? Ale żal.
1
@barcelonaLM No taktycznie już Djokovic umie na niego grać wyraźnie. A sztab Carlitosa nic w tym nie zmienił/zmienia.
1
@barcelonaLM Damski bokser, sterydziarz i kanciarz z Jugosławii. No ciężki los dla mnie się trafił. Ehhh
6
Ale by człowiek obejrzał jakiś meczyk pomiędzy Big 3 w ich prime. Ahhh cóż za piękne to były czasy. Niestety już bez powrotne.
0
Zbyt jednowymiarowy jest Alcaraz na Djokovicia, który ma już 37 lat.
0
@Encore Serwis? Gość po prostu zmienił rakietę na cięższą i mocniej przez to serwuje.
@mekston Na Novaka bez kolana.
0
@FCB24 Podzielam Twoją opinię. To nie ten sam kaliber co big 3. Nie mam co do tego żadnych wątpliwości. Gość ma takie problemy ze starym Djokoviciem który już dawno go rozczytał, a ten nic nie umie na to poradzić.
0
Alcaraz od 1.5 sezonu kompletnie nic się nie rozwinął jako zawodnik. On cały czas gra ten sam tenis.
0
Ten już zaczyna swoje gierki. Jezuuu co za typ. Kończ już tę karierę krętaczu.
0
@michal26 Tak myślałem, lipa.
0
Djoko-Alcaraz zaczną jak dopiero kobiety skończą? Czy normalnie 10:30?
2
@MesQueUnClub_87 Chcesz porządny tv na lata? Tylko Sony.
4
@D10SLEO Tak i te niesmaczne miny Twarowskiego i Smokowskiego gdy siedzieli obok i musieli to słuchać wiedząc co jest 5.
0
@D10SLEO Wit Żelazko... cóż za obrzydliwa to była persona.
0
@blakkudium Ładnie Davies wykorzystał Real do nowego kontraktu.
0
@Encore Uderzenie jedno na milion
0
@blakkudium A taki wielki talent miał być i wybawiciel :D
@DonCarletto Pesos?
0
@Mitch_Atleta Zobacz sobie artykuł u śmietankowych, wszystko opisane od deski do deski.
0
O Boże, ale Simeone zezłomował dziadka i tego przygłuba ceballosa
Jeszcze wyciągnęli Ceballosowi jak kiedyś wyzywał Real na twitterze i kibicował Atletico XDD
3
@MesQueUnClub96 Nie, nie poradziłby sobie.
21
Powiedzmy sobie szczerze. Oby to był ostatni sezon Roberta u nas.
1
@michal26 Zawsze tak wróżysz temu Mentzenowi. Finalnie to on ledwo przebije 10% przy dobrych wiatrach ;)
4
@Arden Zboczony Wlodar wie tyle co zje
2
@kamil295 Jakie niestety. Mahomes GOAT ;)
0
Monfils stary ale jary
0
@PaPo Nie zawsze