natanvip
Dołączył/a: czerwiec 2017
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Nie Bronie Alvesa.
Ale sprawa jest dość dziwna.
Z racji wieku i jakiegoś tam doświadczenia wiem że jak się szło z kobietą na dyskotece do Toalety lub samochodu to obie strony wiedziały po co tam idą. Ogólnie jest słowo przeciwko słowu, ale sądy zawsze karzą facetów.
Tak jak pisałem sprawa dziwna, a tylko oni wiedzą jak było.
0
Po co ten artykuł..???
Przecież wiadomo że on wybierze real bo to logiczne przy obecnej sytuacji obu klubów
2
O Ten znowu się odpalił...
Plują mu wszyscy w gębę a on opowiada o deszczu...
Mentalnie to on na trenera naszej rodzimej EKlapy się nie nadaje
..
5
Wiadomo od dawna. Nadchodzą wilkie Lata Realu. Nowy stadion, mlody sklad, dobry trener.. Nic tylko zazdrościć i brać przykład z zarządzania Pereza.
0
@Kamiloza91
Kolego trochę się rozpędziłeś... Real w LM to potwór.. I zobacz dzisiaj ilu zawodników nie grało.
2
Po Neapolu to oni wszyscy mogą jechać na wakacje. Laporta stracij jaja!!!
1
Umie liczyć to fakt, szkoda że nie umie trenować ... no ale nie można mieć wszystkiego.
0
Progres od Villarreal widać bo tylko 3 stracone, więc jak to Xavi gada drużyna Zaregowala dobrze.
0
Pakt z diabłem na genialna obronę został wykorzystany rok temu.
1
No Gwałt na Girone. I to bez Obrony...
7
Jednemu piłkarzowi anulują czerwo bo Rasizm.
Drugi że jest za mało Czarnoskóry to nie ma pretekstu...
Szkoda ze zniszczyli lige...
10
Kolejny raz powtórzę. Ze jak Ściągamy Brazyliczyka To musi Być Bardziej Czarny. To wtedy odwołania mają sens.
11
Ciężka sprawa.
Zawsze łatwo jest obarczać wina faceta, chociaż nie twierdzę że Alves jest niewinny. Poprostu człowiek był kiedyś mlody i wie że jak na dyskotece szedł z panna do kibla czy do samochodu to według mnie oboje wiedzieliśmy po co tam się idzie.. Ale jak było wiedzą oni sami
0
City Raczej wydaje się Głównym kandydatem do Wygrania LM.. Kto wiadomo(Oprócz Barcelony;);) może im pokrzyżować plany?
1
Oj Boże jak im się chce te głupoty pisać...
A potem każdy się nakręca...
0
O poziomie aktualnym ligi świadczy że Real beż klasycznej 9 w okolicach kwietnia najdalej zapewni sobie Mistrza..
17
To gdzie jest Real obecnie jest to ciężka praca Pereza przez ostatnie kilka lat. Pozazdrościć jedynie co możemy zrobić
2
Rywalem???;)))
Coś tu mi się nie zgadza... My przegrywamy rywalizację z Tottenhamem a chcemy być Rywalem City? Naprawdę panowie Redaktorzy, układajcie te tytuły z Sensem
1
Zamiast krytykoowac, zastanówcie się czemu kolejny mlody nas olewa..
5
@LM10GOAT
Te minusowe punkty w lidze to Xavi by chciał mieć takie jak napisales;)
2
Chyba pesos kolumbijskich... Co roku to samo a kończy się wyporzyczeniem w ostatnim dniu okienka.
31
Noga nie urwana, rada na przyszłość jak kupujemy Brazylijczyka to musi być Bardziej Czarny.
0
No ciężko się z tym nie zgodzić.
0
@LaLigaPD
Wiadomo że muszą to sprostować.
Więc tu zaskoczenia nie ma.
Kartka oczywiście należała się czerwona więc wszystko się zgadza z doniesieniami Dazan
3
Dobrze ze Anka na Swoim Obozie jest to Lewy mógł Normalna kiełbasę na Grila kupić;)
12
Sergio Roberto w pudełku chyba kiełbaski powynosil co zostaly;))
0
A co tu analizować? Bo napewbo nie Grę
0
Dzięki Xavi za Mistrzostwo i uratowanie sezonu po Holendrze. I życzymy powodzenia. Ale to już koniec, przykry bo nie tak miało być.
1
Poczekajmy z lawina hejtu do końca meczu...
1
Jeśli nie uznał przez tego niby spalonego to można mówić o skandalu..