0

@mekston
F1 to dramat obecnie...
Chyba ze jesteśmy kibicami holendra to oczywiście zmienia to postać..

0

@czytajzezrozumieniem
Rasizm to był 50 lat temu, wtedy czarnoskóry człowiek był prześladowany... Teraz zostało tylko krzyczenie jakiś debili.. Boli to na pewno ale mogę się założyć że ludzie kilka dekad temu by wszystko dali za taką oznakę Rasizmu

1

Rasizm to zło, ale on był, jest, i napewno będzie. Trzeba z nim walczyć ale zawsze na tysiące normalnych kibiców znajdzie się procent "debili" a vini niestety swoimi prowokacjami i gestami często zapala w nich ten "gen debila"

2

Przykład Neymara powinien być stawiany przez agentów i trenerwo jako wzór, że pieniądze to nie wszystko.... Mógł przejąć koronę po Leo i CR7, nie tyle że mógł ALE POWINIEN. PILKARSKO CZYSTY GENIUSZ

5

@Barca1992
O 18.30 będą podane dane z godziny 17

1

Tu akurat Jude ma pewne i zasłużone miejsce

0

@fcbfan1993
Dzięki za odpowiedź

0

Byl ktoś na marszu?
Komu wierzyć?
Że było 100tys ludzi jak mówi PisTv?
Czy Milion jak gadałeś Tusk?

5

Mecz dla oka fajny, panowie zagrali naprawdę przyzwoite zawody, najbardziej szkoda kontuzji Ralphini i wielu niewykorzystanych sytuacji

0

@catalanian09
On nie potrzebie wychodził.

4

No dzisiaj nasz portero 2 gole oddał. Szkoda. Bo mogło i powinno być 2-1 ale dla nas.

2

A nawiasem mówiąc gol Realu też nie powinien zostać uznany. Ponieważ sędzie się pomylił i przyznał rzut z autu dla Realu a powinien dla Atletico, to był aut przed golem..

1

@LM10GOAT
No powiem Ci ze tez tak obstawiam;)

0

@Kakixbarca
Skoro nie jest skrzydłowym a lepiej gra na środku ataku to wina trenera ze nie da lewemu odpocząć

3

Jedno jest pewne Xavi nie ma pojęcia o Rotowaniu składem...

0

@Gibbon_FCB
Problemem są piłkarze...

7

Można ich nie lubić ale oglądałem ostatnie 15 minut to cały czas mecz rozgrywał się w polu karnym Niemców, więc futbol wygrał...

0

Aktualnie chłopaki są w gazie. I widać radość z gry. Oby jak najdłużej

2

@Litman
Kolego im tego nie wytłumaczysz... to jest walka z wiatrakami, i tak na koniec powiedzą wina Tuska..

0

@MesQueUnClub_87
Czujesz zrobić taką medialna( Tiktok-instagram) akcje i faktycznie 15 młodzieży by zabrała te Dowody to by cię kurde pisiory na 300 lat wsadziły;)))

0

@Wierzbin
Niestety...

1

@MesQueUnClub_87
Kolego za bardzo wziąłeś sobie moje słowa do siebie. Wiem że nikt nie schowa takiego dowodu.

0

@Wierzbin
Kolega z pisu;)

0

@Ls0811
Żyje 35 lat.
Oglądałem media za rządów
AWS
PO
PSl
No ale kurde teraz to jest szyt chamstwa

2

@hayek
Jak cię państwo jebie codziennie na kasę to jest dobrze?

5

@_barti
W obecnej chwili na pewno lepszy wybór aniżeli popis

0

@Krzysztof1987
Oj to chodzi o tekst Dawida Piatkowskiego

Tylko zamiast pracę było szkole;)

5

Jak macie Babcie i Dziadków to serio na 15 października ukradnijcie im Dowody.. już mam w dupie ten Pis i Po... ale chce żyć chociaż w państwie gdzie media publiczne będą publiczne... a nie kur..aa pisowskie...

1

@FcPortoFan1999
A następny mecz w czapę..
Kobiecy tenis to stan umysłu

10

@VegetaPolska
Rzuć pracę
Wez kredy
Zbuduj Bliźniaki
XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?