natanvip
Dołączył/a: czerwiec 2017
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To co znowu anglik uratuje białych?
1
@AlexDark00
No to był sparing...
2
@Firestone
Początek sezonu jest bardzo dobry w jego wykonaniu , oby to utrzymał i omijały go kontuzje
0
@TR3YWAY
Niew zagaraja bo ich sezon życia i tak będzie znaczył wielki sezon dla klubu
2
Jak krytykowałem tak dzisiaj trzeba docenić..
Najlepszy mecz od kliku sezonów... Naprawdę oby to był początek pięknego sezonu!!!!VEB
1
@Faro
Raczej klub
0
Szkoda Lewego, jemu samemu naprwno dobrze by zrobiło odpocząć
2
@cris27
Ka tam go lubie i cieszę się że jako Polska mamy takiego Polskiego piłkarza..
Ale jego czas powoli dobiega końca, on nie jest typem Beznemy.. on żyje z podań, co idealnie pokazywał w Niemczech.. U nas początek miał rewelacyjny ale czym dalej rym gorzej, w Reprezentacji to ogólnie dość często zdarzały mu się gorsze mecze, nawet jeśli były okraszone golem..
0
@Tasde
Problem jest jeden ze Kuleszy bie da się zwolic a on sam nie odejdzie...
2
@krajana
A co on wytłumaczy?
Graja tragicznie z nim włącznie i tyle.
Czas na zmiany...
Lewy od miatrzostw świata gra wyłącznie za nazwisko czy w klubie czy w reprezentacji...
0
Tylko jest jedno ALE...
Oni się rozwijają a Liga Hiszpańska pod pana Bandera upada...Więc to kwestia czasu
2
Jak rozkminicie wybory?
Pis?
Po?
Czy Konfederacja?
Ja cały czas myślałem nad Konfa ale żeby Pisiory nie wygrały to nie wiem czy w ostateczności nie skończy się na PO
2
Ma czas na udowodnienie że to dobra decyzja. Osobiście w to wątpię jak większość z wad, ale obyśmy się mylili
0
@Fake69
Gundogan w 1 połowie to samo, wychodził na czysta a oni klepią do boku
0
@Ultra_Barca
Oglądałem w tv, i odrazu stwierdziłem po 1 powtórce że to raki delikatny karny, a jak pobiegł do monitora to byłem oewien że cofnie
0
Niby 3 pkt są, ale według mnie to karny i czerwo nie słuszne.
0
Zyczyc jedynie mogę zdrowia i powrotu do formy...
2
Klub jest w ruinie, i chodz te pieniądze wpłynąć to i tak jesteśmy w czarnej dupie. I Laporta dobrze o tym wie, jedyne wyjście to sprzedaż klubu w prywatny sektor, bo aktualny status możemy ciągnąć wiele lat ale wtedy będziemy jescze gorszymi średniakami niż teraz.
0
@PatrykBarcelona
Kasę kolego daj, plus możesz kupić jakąś pierdole
0
Jutro na bank info ze w nowym kontrakcie został zapis o możliwym transferze do Barcy..
0
Problem jest w tym że piłkarze maja za duże prawa. Klub ma Ch.ja do gadki, chce to odejdzie nie chce to zostanie...
2
Jak pisałem w tamtym sezonie żeby pozbyć się Xaviego to fala hejtu, bo mistrzostwo, a teraz nagle wszczyscy go zwalniają. Zasada jest prosta bie każdy dobry piłkarz będzie super trenerem... Akurat na te chwile Xavi jest trenerem przeciętnym, bez syltylu.
0
To jest przykre....
6
@Comentateiro
Obecnie każda 8 na świecie miała by problem w Barcelonie. Styl gry a raczej jego brak to tragedia. Gramy najgorsza piłkę od czasów z przed epoki Guardioli
0
Przy kawce odpaliłem wczorajsze zawody Dembele. No nie ma chłop szczęścia, kiwnie 2 jest sam na sam i się potyka;) broń boże mi to nie przeszkadza...
0
Lepiej teraz jak w połowie sezonu badz na koniec
1
@Sekstet2009
Jestem podobnoego zdania co ty kolego.. Alemany to Top co pokazały ostatnie lata, a Deco to Tak naprawde nazwisko wypracowane poprzez granie w piłkę nic więcej.
0
@MESSIah16
Tak bo w City pracują Idioci...
Nie lykajcie wsztkiego co pisza
1
@JarekS
Mi chodzi o to czy wybór Deco na jego następcę to dobra decyzja. Bo Almeny jaki był taki był ale trzymał pewien poziom, a wiadomo ile ludzi tyle opini. W tych czasach w jakich rządził i tak według mnie zeobil dużo
0
@JarekS
Dopiero czas pokaże kto miał rację...