0

@sidi12843
0
Ale podejrzewam że pod koniec grudnia może to się zmienić, bo kalendar ciężki

3

Stanowski miał Dzienikarskie Zero.
XAVI ma Trenerskie Zero.

4

Pilka to biznes .
Pamiętam jak Real sprzedawał Ozila, Di Marie, Higuaina każdy mówił że debile..
Jak ma tym wyszli dobrze to wiemy..
Bartomeu powiedzial jak odchodził ze była oferta 150 baniek za Fatiego. Dzisiaj każdy marzy o 30..

3

@bari_94
Wiadomo że nawet na treningu może się wydarzyć. Ale nie zmienia to faktu że przy sytuacji w tabeli Hiszpanów jego występ dzisiaj był zbędny. Tym bardziej że to mlody piłkarz i gra od dechy do dechy

0

@Ronaldi
Tu jest gwiazda
W Barcelonie ma grać na gwiazdy

0

Tragedia...
Płuca naszej drużyny...
Zdrowia Gavi

0

60 baniek i narqa.
W innym razie pokazać im środkowy palec i podziękować.

0

@messi33
Tak naprawdę grałem od 98 do 11 bądź 12 we wszystkie. Potem tak z przerwami co rok, wiadomo rodzina, praca. Ale zasadniczo to prócz futa to tryb kariery podobał mi się wcześniej

0

Z tym Eweronem to tak na poważnie? Przecież to byłby wizerunkowy strzał w kolano dla "Najlepszej ligi swiata"

0

@messi33
I wtedy czlowiek zdaję sobie sprawę że na przestrzeni tych 10lat tak naprawdę się niewiele zmieniło.

1

@hayek
W punkt
Najwięcej gadają ci co zapierdalają za 3-5 tys na miesiąc i w życiu jedyne co osiągnęli to skończenie 8klas szkoły podstawowej i to po znajomościach.

0

Niew gra regularnie a wtedy wyjdzie to wszystkim a w szczególności jemu na dobre. A czas sam pokaże co dalej

3

Many many many... I teraz chu.a gramy;)

0

@MarioVeB!
Koryta się kończą

1

@Rewolucja123
Wiesz Xavienu nawet trawa przeszkadzała kiedyś, najłatwiej jest szukać winy dokoła a nie w sobie to jest największą wada mistera.

1

Barcy B to może i nie jest za slaby

0

@tbas
Podejrzewam że on sam nie rozumie. Pomyśl naszego mistera

1

Fajna ta Tiki Taka Xaviego;) w sumie 2 lata ja ćwiczy wiec nie ma się co dziwić;)

1

Panie I Panowie;)
Mogę z prośbą o lika(mozejakis komentarze)w filmie synka,jak rano wstanie się ucieszy;) z góry dzieki;)


0

@Messiah10
Kolego robię elewacje i współczuję ci.

1

@Litman
Widzi to cały świat tylko nie pewien słaby trener.

0

Przegrać a przegrać to różnica panie Xavi. My od 2 lat, po wydaniu kilkuset milionów na transfery zagraliśmy może 10 super meczów. Reszta to zwycięstwa po 1-0( głównie dzięki obronie i Ter Stegenowi) co by nie pisać to z tej mąki chleba nie będzie...

5

@Spikes
Tylko jaka kadrę miał holender, plus odejście Messiego

0

I tak strzela i tak więc po co tu wypisywac

6

To że pomaga to dobra sprawa. Wiadomo też pewnie chodzi o podatki. Ale jemu nagroda fair play? No napewno bym z tym dyskutował

0

Z gówna bata nie ukrecisz

0

Takie Nagrody nigdy nie będą sprawiedliwe.

3

Bardzo dobre 60 minut, szkoda słupków, i jak by było w niektórych akcjach więcej zęba to wynik mógł być lepszy, Real wygrał mecz w którym tak naprawdę nie zagrał dobrego meczu, super Anglik dal im zwycięstwo. Gratulacje

4

Lawka mocna;))))

3

Kto jak kto, ale oni to ostatni się powinni wypowiadać o sędziach..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?