0

@BordowyPtak
Wiesz akurat nie o to mi chodziło.
Bardziej o to że u nas nie ma polityki sprzedaży. Są same wypożyczenia i rozwiązywanie kontraktów. Znajdz 2 taki klub? Real sprzedawał ozila, varana, casemiro, higuaina, di maryie za ogromne pieniądze w topowej formie i co stracili na tym? Wręcz przeciwnie. Dzisiaj piłka to biznes..

1

@ToWinaSedziego
Niesty piłka to biznes.
A biznes to wyczucie czasu i okazij..
Nam to nie wychodI w ogóle.

3

Niestety jesteśmy jak prostytutka.. Dajemy się walić każdemu. Same wypożyczenia i rozwiązania kontraktów... eh

5

Boże uchowaj.....

2

Każda strona zadowolona. Więc trzeba pogratulować

1

Czarni maja dzisiaj większe prawa jak biali, nie daj Boże piernij na czarnoskórego to zaraz pol świata będzie Kleczew przed meczem.. ludzie oszaleli

0

A te procenty to nie są czasem liczone od zysku?

3

@Arczi87
I jakiś prawy obrońca bo tam jest straszna pustka jakościowa

0

@budel17
Oglądam F1 już kupę lat i naprawdę te ostatnie 10 lat dominacji najpierw Metcedesa a tera Red Bulla to widok kiepski dla przeciętnego widza

0

@barcowy1899
Lepszy byłby mokry wyścig, oby tylko nie lało za bardzo.

0

@Herato
Pis+30%
Po około 30%
To dobitnie pokazuje że 60 procent Polaków to Idioci, Dajmy w końcu sznanse komuś innemu a nie tylko ciągle tym samym...

0

@kondzix2115
Bo oni lubią kupować szrot a potem wypożyczać

2

@Herato
Ney i to wyraźnie..
Tylko z tą różnicą ze Ney był w "cieniu" Leo. Gdyby wtedy nie odszedł to mogę się założyć że jego kariera byłaby większą niż jest aktualnie

9

Wygrali Źle
Przegrają Źle
Ludzie trochę entuzjazmu, wiadomo że Niemcy mają sklad dużo lepszy, a nasi graja jak graja.

1

@Pewex
Z nimi to moz a porównywać klub taki jak Bayern jeśli chodzi o zarządzanie. U nas było kurestwo i rozpusty że tak powiem.

14

Wyleczyć Barcelonę z choroby jaka zarazili ja Rosel-Bartomeu to melodia kilku lat dobrych i madrych rządów. Na razie trzeba zapomnieć o wielkich transferach i szukać okazji.. To jest jedyną drogą w tej ciężkiej sytuacji.

0

To że obi mogą wydawać takie pieniądze to jest pokłosie tego jak są zarzadzani przez wiele lat. Do ich zarządzania to nam daleko

1

@insp1re
Życie nauczyło mnie ze jest sezon ogorkowy i większość piłkarzy jest łączona obecnie z Barceloną, ale podejrzewam że to w 90procentach nie ma nic wspólnego z prawdą. Na dzień dzisiejszy nie jesteśmy zbytnio dobra opcja dla piłkarzy z Topu. I nie ma co liczyć na wielkich piłkarzy. A jeśli przyjdą to lepiej być pozytywnie zaskoczonym niż na koniec sierpnia rozczarowanym.

0

@kuz
Pewnie pozostają zaległe zobowiązania do zapłaty.

0

I że tak spytam co ten artykuł wnosi?
Raczej rozice dla każdego normalnego dziecka-chlopca są bardzo istotni.

0

@daniel32778
Tys chyba pięknych kobiet nie widzial;)
Cytat siary z kilera;)

3

@GeraltzKatalonii
A kto weźmie ten szrot?
Chętni pewnie są, ale standardowo wypożyczenie bez obowiązku
Zakupu. Ostatnie lata tak cały czas jest.

9

Obecnie Fc Barcelona to tylko słowo, kiedyś kojarzyło się z słynnym DNA. A dzisiaj to bardziej kojarzy mi się z Genem Frajerstwa.. przykre ale ostatnie lata coraz bardziej mnie utwierdzają w tym przekonaniu

17

Przy obecnej sytuacji to takie transfery to jedyna droga.

0

@J23Closs
Nie dogadamy się kolego...

2

Swoje lata ma. Podejrzewam że jak dostanie od Arabów ofertę życia to w nią wejdzie. Czy opłaca mu się na tym etapie kariery iść do Barcelony? Szczerze wątpię. Ani finansowo ani sportowo nie jesteśmy go w stanie zadowolić.

0

@Pawlak1992
Najpierw Inter mógł wyrównać co była poprzeczka i w dobitce lukuaku przeszkodzil

0

Ogólnie o dziwo to Inter był lepszy, I city musi dziękować Lukaku. Ale fajnie ze wygrał Pep..

1

Guardiola jak ich nie obudzi to może się zdziwić i całować srebrny medal

1

@Kgorecki2500
Pamiętaj żółte lubi;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?