natanvip
Dołączył/a: czerwiec 2017
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wiadomo ojciec się martwi bo to jego syn i chce dla niego jak najlepiej, agent się martwi bo wiadomo kasa, fati chciałby grać, Xavi chciałby żeby Fati grał, ale koniec końców z dawnego ansu zostało tylko nazwisko..
0
@Czarny_ck
Po części tak. Ale raczej w większości to wina kontuzji, wiele takich talentów jak on zniszczyły kontuzje. I niesty szkoda mi go bardzo bo potencjał miał na miarę wielkiej 10 Barcelony
40
Drugorzędna rola to nie decyzja Xaviego, a formy Ansu..
20
Przecież to jest drugi Ferran. Boże widzisz a nie grzmisz....
2
@Cotutajsiedzieje
Kolego dzisiaj boli, jutro i za miesiąc pewnie też, ale kiedyś zrozumiesz ze lepiej po 1.5 roku skończyć niż po 15 latach miało by ci się rozpaść. Widocznie nie byliście dla siebie. Ps.. dam ci radę, nie pisz narazie do niej i nie przepraszaj ani nie proś się o wybaczenie itp, itd.
1
Więcej Tabasowskiej Resteykcij. W końcu wszystkie hiszpańskie kluby z Łatwością awansowały dalej w europejskich pucharach...... Ten idiota rozjeb..e te lige... To jest drugi Bartomeu...
0
@lucas/catalan
Tym bardziej że to było okno pit stopowe. I jedni bardzo skorzystali a drudzy stracili
0
@lucas/catalan
Według mnie wystarczyła by żółta flaga w tym sektorze.
0
@lucas/catalan
Tam to jest dopiero korupcja... po co dzisiaj był SC?
4
Przed meczem napisałem że sklad ocenimy po meczu. I o ile w ostatnim czasie krytykowałem Xaviego i grę Barcelony to dzisiaj muszę napisać, że zagraliśmy super na to w jakim obecnie jesteśmy miejscu i jakim dysponujemy składem. Każdy z piłkarzy dołożył cegielke do tej wygranej.
4
Jak na nasze obecne realia to bardzo fajna pierwsza połowa. Naprawdę
5
Ocenimy sklad po meczu. Teraz wiara !!! VEB
1
Hiszpański futbol ( prócz Realu) To aktualnie dno. Jak ten przygłupi Tabas tego nie zrozumie i dalej będzie tak rządził to skończy się to tragicznie, o ile już tak nie jest...
12
Z tego samego powodu dlaczego jeszcze ja nie kupiłem Ferari;)
1
Genialny piłkarz, trener nie koniecznie. No ale ze sytuacja jest jaka jest i predko się nie zmieni to raczej 0 szanse na nazwisko pokroju Klopa czy Tuchla..
3
Mecz, Styl i wynik jak większość ostatnich. Więc pokazywać wygranej kupony na dokładny wynik 0-1;)))
0
Ile ludzi tyle opini, I każdy ma swoje racje..
24
Śnieg jest bialy.
0
@Barca1992
A co oni mają z kasą robić innego. Jak.oni mają nieograniczony budżet. Żeby nie fifa to tam zmiennikiem mbappe był haland;)
0
Obecna pilka odjechała.. już nawet ciężko będzie nam się dobić do '"średniaków europejskich "...
1
Nie rozumie. Dla mnie wapno jak byk
0
Nie wiem z czego tu większość się cieszy. Ludzie może i zdobędziemy mistrzostwo, ale z taką gra jak do tej pory to wstyd... Niew sobie co niektórzy przypomną co pisali o Atletico jak zdobywali mistrza ostatniego, ale oni i tak w lepszym stylu niż my teraz..
17
Czasem lepiej powiedzieć że się nie widziało niż pierd.....lic takie głupoty...
0
@KrychaFCB
Kwestia gustu, mi akurat.sie.mega podoba
2
Gość jest wrzodem w hiszpańskim futbolu. Ma jakąś swoją wizję ale to wizja upadku Hiszpanskiego futbolu, poza Realem oni są na innym poziomie jeśli chodzi o zarządzanie od wielu lat.
0
Mam dziwne przeczucie ze to będzie jeden z gorszych wieczorów dla kibica Barcelony... oby jakimś fartem udało się uniknąć kompromitacji jakie ostatnio my im sprawialiśmy.
0
Tylko tej pasij nigdzy za wiele nie było, były epizody, punkty w lidze. Ale prawdziwej pasij i Barcelony dawno nie bylo
0
@Inko
Bez szans kolego.
1
Są dwie opcje..
Bronimy Lige, Xavi zostaje.
Upokarzamy się i tracimy Mistrza i Xavi odchodzi.
2
@talizmo
O tym samym kolego pisałem, ten mecz nie różnił się znacznie od kilku poprzednich.