0

Pany patrzę sobie kursy na Mistrza Hiszpani o obecnie kurs na Barcę to 1.6 a na Real bodaj 2.2. Chciałbym żeby wiadomo Barcelona ugrała majstra ale gdzieś strasznie mnie to martwi, a wręcz gdzieś czuje ze polegniemy z kretesem. Jak myślicie? Warto uderzyć grubiej na ekipę z Madrytu?

1

@pt9 i to tego meguaier z United i każdy mem jest nasz na tik toku;)

2

@Herato
Nie on pierwszy i ostatni.

1

Tak Real 6.. można kogoś lubić lub nie ale trzeba być obiektywnym.

1

Droższa wersja Malcoma. Gość jest jednowymiarowy. Pisałem to wcześniej i zdania nie zmienię. Wesołych świąt

1

@1kondziu1
Oszukali? Możliwe że tak
Wydoil z ojcem Barcelone z Euro? Napewno tak..
Słuchaj jestem fajnbojem Messiego od jego poczatku w Barcelonie, na mundialu też mu kibicowałem. Ale fakty są takie jakie są.

5

@czółkovsky
Niestety napisałeś prawdę, bardzo bolesna ale prawdę.

4

Lubiłem go zawsze ale on przy mekambe wygląda jak polonez przy Ferrari o ile janusze na wsi byliby zadowoleni to w większym mieście wstyd jeździć;)

0

@Mavcin1980
No niestety też o tym pisałem. Na te chwile wygląda to bardzo słabo. W przypadku nie zdobycia Mistrzostwa może być bardzo, bardzo zle

2

Ale wczorajszy mecz pokazał że brak chemi między Leo a Kylianem. Źle to wróży Psg przed druga połowa rozgrywek.

1

Boże czy tam pracują sami ślepcy?;)

0

Francja ma potencjał by przez najbliższe minimum 8 lat wygrywać wielkie turnieje.

1

@Deviler
No najważniejsze że wytrzymal ciśnienie, mecz ogólnie nie był skomplikowany do prowadzenia ale nie jeden by to zjebał sedzia;)

18

Kurcze mam 34 lata. Syna 8 lat, dobra pracę, żonę, dom. Jestem fanem Barcelony od dziecka, więc stawałem się dorosłym Facetem wraz z tym jak Leo pojawił się w pierwszej drużynie Barcelony. Pamiętam jak wszedł w jakimś męczy Ligi Mistrzów bodaj z Chelsea? Mogę się mylić, I jak tam wszystkich jechal.. mijały lata i zawsze go uwielbiałem, trójkę Bratanków zaraziłem miłością do Barcelony i Leo. Tak samo 8 letni syn jest fanbojem;) Messiego.. I kurcze powiem wam że jestem od dzisiaj Spełnionym kibicem. Cieszę się jego szczęściem, szczęście całej Argentyny, wiem że Leo zasłużył na to w 100 procentach. Niew gra jak najdłużej. Zawsze jak pomyślę o Barcelonie to pomyślę o Messim i na odwrót tal samo to działa.

4

DIOS LEO!!!!! Więcej słów nie potrzeba;)

0

@Messibestplayerintheworld
Szkoda bo od jego zmiany wszystko siadło.

0

@panczo
Ja bym dopowiedział że już byli w kiblu;)

0

Zaczęło się od zmiany Di Mari l, chyba że kontuzje miał to zrozumie.

4

Druga połowa jak z Chorwacja i bajka, oby nie demony z Holandia. Dios

2

Tabas tam na bank będzie do niego z propozycją dzwonil;)

0

@cyron1
Ja też nie lubię Realu ale ich projekt a nasz to na dzień dzisiejszy dość spora różnica . Nawet dopowiem że kolosalna

1

Prawda jest taka że Perez wie doskonale z Laporta że jak nie zrobią innych rozgrywek to na przestrzeni kilku najbliższych lat futbol odjedzie. Hiszpania i Włochy leżą obecnie, jedynie Real stawia czoła finansowo i kadrowo Anglika i Niemca. Do tego dochodzi silna Portugalaska liga, Holandia jest coraz mocniejsza. Więc nie ma się co dziwic. A fifa i UEFA to wiadomo banda złodziej i do koryta nikogo nie dopuszcza.

2

Wybral dużo lepszy projekt i nie ma się co oszukiwać.

0

@AmigoBlancos
To w finale 1-4 dla Francij;(

3

Został mu Ostatni szlak do Zdobycia, w niedzielę ma ostatnią Szansę. Jest tak blisko a zarazem tak daleko. Życzę mu tego z całego serca.

1

On jest jednowymiarowy, przypomina strasznie Malcoma. Nie będzie to piłkarz zbliżonym profilem do Neya czy Viniego. Myślę że to był dobry piłkarz na lige Angielska tam jest więcej miejsca i było mu łatwiej. Tu zginie, najlepiej sprzedać go w lato z małą strata lub wyjść na zero.

2

Chapo Ba panowie z Maroka. Historia pisze się na naszych oczach.

0

Lhaoz by doliczył co najmniej 25 minut

3

Messi też ma pierwiastek chama takiego typowego;)

13

Argentyna ma duże szanse z Chorwatami ale muszą ten mecz przenalizowac i wyciągnąć wnioski, bo koncowki z Australia a zwłaszcza z Holendrami to dramat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?