natanvip
Dołączył/a: czerwiec 2017
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Takie trochę kluski maślane;)
No ale co innego mógł powiedzieć, jemu też jeszcze trochę i zacznie palic się grunt pod nogami, więc Lapcio myśl, bo drugiego Guardioli z Xaviego nie zrobisz na siłę.
0
@tommyVERceti
Boże.....
0
@Sysia11
Mało kto to zauważa a to wilki problem obecnej piłki, dlatego Perez z Lapciem tak walczą o superlige, bo za parę lat Europa odjedzie już na amen
0
@Vulpin
Kolego nikt nie oczekuje cudów, ale faktów nie oszukasz, trenuje ponad rok, dostał co chciał i efektów nie ma żadnych, więc coś jest chyba nie tak prawda? O ile z słabymi zespołami się udaje to jego bilans z zespołami z górnej półki wygląda bardzo tragicznie.
2
Proponuję
-kolejna dźwignie
- danie kolejnej szansy dla busqetsa
-kupno jeszcze z 3 napastnikow( skrzydlowych)
- wzjecie kolejnego 4czy 5 w hierarchii bocznego obrońcy Arsenalu
4
Xavi i jego liczby z lepszymi zespołami to naprawdę wygląda fatalnie. Porą chyba otworzyć oczy
1
Czas na kolejną dźwignie;)))
1
Szkoda Legendy Generala, ale fakt jest jeden nie każdy Zostanie Drugim Guardiola lub Zidanem. Próbowało wielu, bardzo wielu udało się nielicznym
2
Nie wierzę że Inter tego nie wygra.
2
Xavi stąpa po ciekim lodzie swoimi wyborami.
0
Szacunek dla Xaviego.
0
@barcelonaLM
Nie dużo
A pozatym jakość tej młodzieży jest znacząca
0
@majloses
Gość jest kozakiem.
0
Według mnie w ciągu najbliżej dekady sukcesem będzie wygrać 2 Mistrzostwa ligi. O Europie nie gadam bo tam to na te chwile za sukces należy uznać awans z grupy. My za rok, dwa jak pozbędziemy się kontraktów Kapitanów. Zostaniemy z grubo ponad miliardowym długiem,bóg wie która dźwignią, rozwalającym się stadionem i bóg wie jakimi zawodnikami. Real w tym czasie.
-Nowy Stadion( kupa kasy z tego tytułu co roku im wpadnie)
-mlody sklad z długimi kontraktami
Więc nasza przyszłość Na te chwile wygląda dość kiepsko. Ale wiadomo z klubem na dobre i złe.
VeB
5
Real to potwór, ich największym sukcesem na rynku transferowym ostatnich lat to ten doktor co wrocil do nich po epizodzie w interze( też odniósł tam sukces). Super są przygotowani.
9
Gość zasłużył. Ale taki Robert chujowo musi się czuć teraz że on takiej nie ma a powinienem
3
Courtois i Benzema powinni dostać po połowie złotej piłki, bo jednego bez drugiego w tamtym sezonie by nie było.
8
Gość zasłuży, i trzeba mu pogratulować. Miał wybitny sezon. I tylko mógł mu zagrozić Courtois.
15
Courtois i Benzema powinni dostać po połowie złotej piłki, bo jednego bez drugiego w tamtym sezonie by nie było.
1
@Romario87
Zobacz to, wiem że to dzisiaj każdy może narysować jak chce ale też uświadamia to że tak naprawdę w większości takich stykowych sytuacji decyduje operator.
https://vm.tiktok.com/ZMFMCJUeb/
5
Zobaczcie jak gość fajnie linie spalonego rozrysował podczas wczorajszego meczu przy karnym na Rodrygo .
https://vm.tiktok.com/ZMFMCJUeb/
2
Panowie to jak w końcu analizowali w studio tego potencjalnego karnego na Lewandowskim? Pytam bo musiałem się w 80 minucie meczu zwinąć z domu, komentatorzy na eleven gadali po powtórkach że był, w sumie wbiegł w niego.
0
@FaroFaropo
Podejrzewam że byłby dużo bardziej konkretny. U nas ciągle ten sam odgrzewany kotlet
3
Póki będziemy grać tak nudny futbol wyłącznie z atakiem pozycyjnym to żaden, podkreślam żaden skrzydłowy nie zrobi różnicy. Albo nasz wódz się obudzi albo z całym szacunkiem i sympatią niew wraca do Qataru... Bo to całe DNA to już historia.
1
Z tej mąki, chleba nie będzie. Szkoda Xaviego i chciałbym się mylić ale czym prędzej to zrozumia tym lepiej dla drużyny.
0
Real też gra kaszanke. Tylko wie co zrobić z piłką pod polem karnym
1
Niby człowiek wiedizal a się łudził
0
Styl robi różnicę. Vinicius ma miejsce, nasi tylko w ataku pozycyjnym więc miejsca praktycznie nie ma.
2
Panowie jutro przed rosołkiem wybiorę się do fortunki, jak obstawiacie? Według mnie Real też jest obecnie w słabszej dyspozycji, tylko oni akurat póki co mieli łatwy kalendarz i jakoś im szło. U nas wszystko zależy podejrzam od tego czy wystawia kounde od poczatku. Na jutro fajnie wygląda jeszcze city i powyżej 3.5 gola w meczu. Plus Rennes. Słucham waszych opini o naszym meczu
1
Fortuna mało placi na awans Barcelony z 2 miejsca, kurs "tylko" 8zl. Więc nie skreślają nas jeszcze. Wchodząc liczyłem coś między 20-30 że będą płacić.