natanvip
Dołączył/a: czerwiec 2017
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co tu winc Lhaoza, Argentyna w 82 minucie prowadziła 2-0. Niestety brak im mentelnosci
5
Lahoz to idiota
0
@Kengo
Ale marketingowo jest wart, I to najważniejsze, wystarczy że strzelił gola i psg czy city da za niego 100
0
@Kuuba77
No może nie pierwszej młodości ale gość preztuje światowy poziom dlatego wymieniłem go razem z naszymi wilkami;)
0
Hiszpania odpadła, czy to Sensacja? Może. Dla mnie nie. Spójrzmy na skald Hiszpanów, i kogo tam widzimy, torche młodych wilków(Gavi, Pedri, Rodri), starych zasłużonych którzy w klubie nic nie daja( Alba, Sergio) do tego Morata, Feran który zagra jeden dobry mecz a potem w 4 znika. Także wynik na pewno wielu szokuje ale to musiało tak się zakończyć, może nawet lepiej dla nich że to stało się w karnych z Marokiem a nie klęska w 90 minutach z Portugalija. Zmiana pokoleniowa w Hiszpani zaczęła się już jakiś czas temu i na pewno jeszcze potrwa. Muszą znaleźć swoich następców. Toressa, Villi, Ramosa.
0
@agaFCB
Tu Lucho nie jest problemem, tylko zmiania pokoleniowa Hiszpanów, zobacz dzisiejszy ich sklad i porównaj dekadę Temu
0
1000 podań skąd ja to znam?;)
19
Nie ma chu!A że Szpaku tych Kimow dzisiaj z 10 razy nie pomylił tylko człowiek głupi zna jednego i ma Farta Dzisiaj;D
1
@maroon
Ale ja nie jestem Fanboyem Argentyny żebyś mi to musiał tłumaczyć. Mi chodziło o ten Mecz który leci teraz.
2
Ludzie to jest tylko Korea, nie ma się co podniecać, owszem są głównym faworytem ale dzisiejszy mecz nie uczyni ich mistrzami
0
@Kibic1998 usyk też walczył z nim i wygrał na punkty
3
Żeby on miał koło siebie takiego Halanda
0
Jeszcze Hiszpania z Niemcami pojedzie
0
No dobra pany to po 2 kolejkach można zapytać kto na mistrza? Ja myślałem przed mundialem ze Argentyna lub Brazylia ale teraz skłaniam się że może to być Francjia a wy jak tam
2
Ja pierdykykam dzisiaj to bukmacher każdy jeden ma żniwa;)
0
Leo nigdy nie miał charakteru na kapitana.
0
Argentyna jest slaba i niestety nic nie osiągnie, może im się udać dzisiaj wygrać i z Polska ale i tak nie zajdzie daleko.
1
@Herato
Żółw ma prócz wielkiego talentu jeszcze wilka reprezentację
0
Wynik ma razie broni Taktyke ..
2
A kurs na Ekwador 2.45 dzisiaj stawiałem w fortunie, i te oburzenie starszych expertow że qatar wygra;)
0
@paweldunajecfcb
Gdzie spalony
0
O co chodziło z tym golem? Bo spalonego nie było więc?
0
@lucas/catalan
No ale kasa poszła by do klubów a nie na prywatkę dla tych co rządzą, więc różnica jest duża
0
@mkord
Tylko ze z drugiej strony wiesz dobrze ze to największe kluby których jest garstka zarabiają na to wszystko? Więc wiadomo o co tu chodzi o kasę.
5
Fifa to największa legalna Mafia na świecie. To przechodzi ludzkie pojęcie co oni robią. Rzygam jak patrzę na tego Łysego Debila. Fifa i UEFA to zabójstwo piłki.. Jedyna nadzieja ze Perez poskleja jakoś te Superlige.
0
Szkoda Karima widać nie dane pograć mu w Reprezentacji
0
Tak tak. Pierdolenie, gdzie on głupich znajdzie na swoje usługi..
0
Obym się mylil ale na dzień dzisiejszy to ciężko będzie nam ugrać coś z arabami. Orjetuje się ktoś jaki jest kurs że Polska nie zdobędzie punktu?;(
1
@Mahcioo
To Barca czy ktoś z jej zarządu ma wpływ na decyzję W La Lidze? Zastanów się
2
Tabas i jego pracownicy to takie same szambo dla hiszpańskiej piłki jak rządy Bartka w Barcelonie dla całego Barcelonismo... Idiota i Blazen zniszczył taki potencjał jaki miała w La Liga w ostatniej dekadzie..