8

Betis dawal 6baniek barca chciala 10 , a sprzedali za 4... BRAK KOMENTARZA

0

Koncowka pokazala ze moze grac dobrze. Nie oceniajmy go z perspektywy tamtego sezonu bo jesli tak robicie to Iniesta zagral duzo gorszy sezon.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?