natanvip
Dołączył/a: czerwiec 2017
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jedna jaskolka wiosny nie czyni alez Graja szybciej, jest swiatelko w tunelu..
2
@LoveValverde
Akurat to wina zarzadu a nie trenera...
0
@LoveValverde
Bo wielkim druzyna nie jest potrzebny" wielki trener" tylko wielki motywator, mowca...
0
@MarioVeB!
No to schalke go nie wykupi i odda.
1
Czysta glupota zapis. Odpali i 30Milionow w plecy jak bedziemy odkupowsc
0
@Johnnie_Walker
Ile ludzi tyle opini. Kto by nie przyszedl trzeba trzymac kciuki
0
@Johnnie_Walker
Odpowiedz mi szczerze, wolałbyś trenera kolege czy obcego ci goscia?
0
@Johnnie_Walker
Tylko ze ZZ zaczynal jako 2trener za Ancelotiego, to tez mu dalo wiele, wedlug mnie jest za wczesniej ale to tylko moje zdanie
0
@macio_944
Hehe trafiles w sedno:)
1
@Johnnie_Walker
Tylko zobacz co Lampard zrobil z Derby w poprzednim sezonie, dla mnie Xavi ok, ale nie dziś i nie w czerwcu.
5
@Johnnie_Walker
Wedlug mnie tu potrzeba kogos z doswiadczeniem. I przedewszystkim obcego, zeby mie bal sie zrobic czystki
7
Broni go tryplet ale tez nie byl wielkim trenerem..
0
@Katalonbar
Bo Xavi byl genialnym pilkarzem, a
Nie kazdy Genialny pilkarz zostaje genialnym trenerem....
4
Dajcie juz spokój z Xavim. Nie tedy droga...
0
@KmN
To by bylo genialne posuniecie, niska pensja, zagwarantowac sobie prawo kupna na poziomie 30_40E.
0
@FafitFCB
No a Messi jemu ze ma takiego trenera jak ma
6
Jaki zarzad takie Decyzje... tej pary Barto&Valverde nie powinno tu byc od co najmniej 2 lat.
2
Wedlug mnie Xavi podjął slyszna decyzje
0
@kamyk_23
Serio?
............
0
@Hiacynk
Oni tez jada na dużej bazie szczescia, ale co u nich jest najlepsze?
0
@messi564
Według mnie lepsza opcja jak Xavi, tu potrzeba kogos z zewnątrz
Żeby rozbic te uklady. Za Xaviego gwarantuje ci ze Sergio B bedzie gral non stop.
0
@BarcaInfo
Hahaha Jak Waldek to przeczyta to odrazu bedzie KUCAL jak podczas meczu:))
0
@messi564
Ja wbralem z aktualnie dostepnych, co do podobieństw do valverde sie zgodze ale jest duzo lepszy mimo to.
0
@filipVeB
Takich mial pilkarzy, ale ukladal gre defensywy do perfekcij
3
Jaki Xavi? Ogarnijcie sie, oczywiscie nie umiejszam mu jako pilkarzowi bo byl Genialny... Ale z niego aktualnie nie jest trener na taka drużynę. Niew ten caly zarząd przestanie wymyślać i szukac swojego Guardioli lub Zidana. Według mnie aktualnie na dzien dzisiejszy jest 2trenerów bez pracy, Pochetinio i Allegri( moglem zle napisac nazwiska) o ile ten pierwszy z wiadomych przyczyn raczej nie przyjdzie o tyle ten drugi jest według mnie na pewno konkretny , co udowodnil w Milanie a w szczególności w Juve.
2
Jaki Xavi? Ogarnijcie sie, oczywiscie nie umiejszam mu jako pilkarzowi bo byl Genialny... Ale z niego aktualnie nie jest trener na taka drużynę. Niew ten caly zarząd przestanie wymyślać i szukac swojego Guardioli lub Zidana. Według mnie aktualnie na dzien dzisiejszy jest 2trenerów bez pracy, Pochetinio i Allegri( moglem zle napisac nazwiska) o ile ten pierwszy z wiadomych przyczyn raczej nie przyjdzie o tyle ten drugi jest według mnie na pewno konkretny , co udowodnil w Milanie a w szczególności w Juve.
1
Jak moze nie miec zaufania jak oni przy nim maja jak swiete krowy hehe, szkoda
0
@barteq
Dzisiaj kazdy mądry, fakty sa takie ze obrona nie istnieje, a w przodzie jest tylko troszke lepiej ale to troszkę
2
I w Pi#du Wyladowal... Dobranoc
0
@rk
Ale mi nie chodzi o sedziego:)
Kto kuca przy lini ?