4

Suarez jako jeden z tej bandy jest ambitny, i jeśli to prawda że tak mu Ronald powiedział to on do tego się ustosonkuje odpowiednio, podejrzewam że jeszcze jeden taki to będzie Pique, a reszta tych Rakiticiow I Busketsow to beda mieli Wyjeb.ne. I kasa

0

@jeykey1543
A co może wyjść, krowy nie odejdę bo nikt im tyle trawy nie da co u nas na pastwisku, mam nadzieję chociaż że ci co nie chcą odejść w ogóle nie będą brani pod uwagę, tylko trybuny, lepiej niew gra za nich młodziej z Barcy B

5

Hahaha tydzień temu ogłosili rewolucję, przypomina mi to sytuacje zawsze co dzieje się po nowym roku jak każdy zmienia swoje życie, tydzień i po staremu;)

1

Witam wszystkich w ten piękny poniedziałek, emocje po finalne już opadły, Chociaż tak naprawdę chyba ich w ogóle nie było ,bo nie ta drużyna grała którą bym tam chciał widzieć ale trzeba przyznać że niemiecka maszyna tiki takie guardioli do perfekcji przerobiła na styl niemiecki. I tak wczoraj pod finale doszedłem do wniosku że my jesteśmy jakieś 3,4 klasy za tym absolutnym topem jakim teraz jest też że Bayern City trzeba naprawdę bardzo dużo zmienić żeby znów zacząć z nimi konkurować Pozdrawiam miłego dnia

1

@FCB24 No akurat PSG, ostatnio zrobiło kilka ciekawych transferów i to zaowocowało

0

@BarcaInfo
Haha, gorzej sprzedać Messiego żeby zdobył po raz kolejny;)

0

Niemcy szacun. To była aktualnie najlepsza wersja tiki taki. Ta intensywność I walka, wstyd co się stało z tym klubem

0

@PawkoFCB
Według mnie całkiem możliwe. Ale wiadomo boisko zweryfikuje. Ja dałem jak Barca grała z Bayernem-2.5 handi na Bayern plus wtedy Legie z Bełchatowem -4 I za 28zl wpadło 1270

0

Kazdy sie bawi w obstawianie to i ja;) dla mnie gladko Bayern cos miedzy 3:0 a 4:1, tu wyjdzie doswiadczenie a nie gwiazdozbior

0

Niemcy Dzisiaj Latwo, Wiadomo z Dystansem.. Piona I milej niedzieli

0

Jaki skład myślicie że będzie w nowym sezonie?;) odważy się ktoś;) Zacznę od siebie, ale prosze traktować to z przymrużeniem oka;)
Ten
Emerson Garcia Langlet Alba
De Jong
Puyg VDBeck
Grizman
Dembele Messi

6

Ogólnie gość jest Kocurem, on sam z przodu robi większe zagrożenie niż nasza pomoc plus atak z wyłączeniem Messiego.. byle to zdrowie

1

@BarcaInfo
Busi że swoją samotnością by tam pasowal;)

0

@PatrychoO
Szanse są
Ja w tamten piątek za 28 zł 1280
Legia -4
I ;(Bayern -2.5
Oba kursy około 7

3

@BarcaInfo
Oby tam trafił, fajny kierunek

1

Proszę na mój komentarz patrzeć z uśmiechem, bo szanuje to bardzo,był wspaniałym napastnikiem. Ale do tematu skoro chce być arhitektem to niew weźmie młotek I wybije sobie Barcelonę z glowy;)

0

@Katalończyk 99
Teraz chyba każdy tego chce ale pytanie czy ci bejlowie będą tego chcieli? Kasyjuz nikt im takiej nie da.. I takich luzuw w treningu

4

Nic mnie tak nie zastanawia jak skład Barcelony na nowy sezon.

5

Pisze to od lat co najmniej 3. Jak ma być Rewolucja to niew będzie. A to że odejdzie Vidal I Rakitic to nawet nie będzie namiastka tej Rewolucji. Messi był najlepszym co w historii klubu to spotkało I przypuszczam że długo nikt nie zbliży się poziomem. Ale przytoczę pewną tezę, Coś się zaczyna I coś się kończy... I tak to zostawie

0

Final bedzie podobny, i skonczy sie gladka wygraną Bayernu, liczę skromne 3;1, 3:0. Niemcy jak maszyna. Jak wejdzie w rytm to już z niego nie zejdzie

0

@BarcaInfo
Moim zdaniem trzeba docenić Bayern, mimo że chwilę dali pograć Lyonowi to gol z niczego I pełną kontrolę, przypomina mi to 3 Lm realu..

2

Docencie to że mimo iż grają gorzej wygrywają to trzeba umieć, Real jest w tym mistrzem w LM.

5

Raczej pewne jest ze wygra Laporta.. teraz potrzeba doswiadczenia

0

@Janiama
Nigdy tu nie pisz o odejściu Messiego bo fanboye cię zjedzą, również od jakiegoś czasu jestem tego samego zdania co Ty, i niestety takie jest życie że coś się zaczyna I coś się kończy, a skoro teraz jest ta wielka rewolucja o której wszyscy z prezydentem na czele gadają, to wręcz idealny moment, bo co odejdzie za Rok czy dwa I znowu ma być rewolucja? Bo I fakt kasa, Leo jest ze swoją pensja kula u nogi dla nas, ja ostatnio proponowałem że idealna była by teraz wymiana z interem na Lautaro. To też mnie zjadli;)

0

Haha co za kretyni pisza te artykuly? Jak oni mogą siedzieć na ławce I pobierać taka kasę? A jak ta kasa się nie zwolni po ich sprzedaży to nie będzie kasy na nowych franków proste. Co mamy grać połowa tych co mają zostać I druga połowa to Barca B, A te swiniopasy niew siedzą i biorą miliony? Rzygać się chce, póki ten Bartomeu tu jest I tak się nic nie zmieni, ani Kuman nie pomoże. Trzeba liczyć się z tym że następne 5 lat będzie ciężkie dla kibiców prawdziwych

0

@Dripskydrip
Yyy nie bardzo rozumie

0

Już nawet śmiać się z tego nie chce, w miejscowości gdzie mieszkam każdy wie kogo ubustwiaam(kibicuje) Barcelona,,i oczywiście Messi, zawsze jak wygrywali ja pisałem smsy lub dzwoniłem do kolegów, jak przegrywali oni do mnie i się śmiali, ostatnio w piątek mieli 8 powodów do tego, byłem zawsze że Messim ale jak ta rewolucja ma tak wyglądać to leżymy.. I czekamy rewolucji za Rok,,, Teraz jest idealny momet na rozstanie, ten związek już nic dobrego nie przyniesie, pisałem to dwa lata temu I napiszę ponownie... szkoda slow

0

Już nawet śmiać się z tego nie chce, w miejscowości gdzie mieszkam każdy wie kogo ubustwiaam(kibicuje) Barcelona,,i oczywiście Messi, zawsze jak wygrywali ja pisałem smsy lub dzwoniłem do kolegów, jak przegrywali oni do mnie i się śmiali, ostatnio w piątek mieli 8 powodów do tego, byłem zawsze że Messim ale jak ta rewolucja ma tak wyglądać to leżymy.. I czekamy rewolucji za Rok,,, Teraz jest idealny momet na rozstanie, ten związek już nic dobrego nie przyniesie, pisałem to dwa lata temu I napiszę ponownie

4

@miniesta
Ty serio myślisz że Xaviego by słuchali?;) przestań żyć Guardiola, drugiej takiej epoki nie było I śmiem twierdzić że nie będzie.. A Xavi w ogóle się nie nadaje na trenera Barcelony jak dla mnie.

0

ALELUJAAAAAA!!!!! LEPSZY EFEKT JAK WYGRANA CHEMPIONS LIGUE!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?