4

Ja czuje jedno, że szambo puscilo, ale guwno się jeszcze wyleje. Tu wyjdą takie cyrki że strach pomyśleć.... Tam kasa jest pusta A długi podejrzewam że przez następne 10 lat ich nie splacimy

3

Najgorsze co spotkało ten klub, I nigdy nie daruje mu że tak słabo wykorzystał Dar jakim był Messi... DziAd

0

@mike78
O twojej babci

0

czas ma wnioski????? Busi? Wrak pomocnika, poreszta mój ulubieniec De yong to samo, ten mecz został właśnie przegrany przez nieudaczna pomoc, 2 sprawa jaki jest obecnie najlepszy obrońca? No niestety siedział na ławce, po 3 I tu akurat pochwalę tego pana Holendra zaryzykował atak ale kurczę jak można do 80 minuty grać pedrim? No on jest młody I wiadomo że nie zawsze mu idzie, po 4 I ostatnie,KIEDY KUR.A BĘDZIE REFEREMDUM!!Messi sam powinien wyjść po meczu I powiedzieć że rezygnują nie z 30procent A z 60!!!

2

Dobra.. Alko puscilo, nerwy zeszły I czas ma wnioski????? Busi? Wrak pomocnika, poreszta mój ulubieniec De yong to samo, ten mecz został właśnie przegrany przez nieudaczna pomoc, 2 sprawa jaki jest obecnie najlepszy obrońca? No niestety siedział na ławce, po 3 I tu akurat pochwalę tego pana Holendra zaryzykował atak ale kurczę jak można do 80 minuty grać pedrim? No on jest młody I wiadomo że nie zawsze mu idzie, po 4 I ostatnie,KIEDY KUR.A BĘDZIE REFEREMDUM!!Messi sam powinien wyjść po meczu I powiedzieć że rezygnują nie z 30procent A z 60!!!

4

Franek dawaj zmiany Smuda!!!! Następny odklejony od rzeczywistości, prawe skrzydło ani raz nic nie dało w meczu A jest 65 minuta. A Dembele I trinkao siedzą. Pozdraiwam

3

Prawe skrzydło nie istnieje. Potrzeba dembele

0

Pedro nie wszedł W mecz

0

Najbardziej tym białym zazdroszcze tego fede, gość szybki za busiego kogoś takiego potrzeba bo on z drużynami typowymi wygląda jak postać obca

3

Nie mam nic do Grizmana bo wiem I będę twierdził że to dobry piłkarz ale na obecnej pozycji nie daje nic

0

@NeroTFP
Dzisiaj każdy mówi jak Ty, jak przychodzą wybory wiadomo 500plus ważniejsze od przekonań

0

Komentarz usunięty

0

@kaamil1910
Masz jakiś strem

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

10

Jak to czytam to tak jak bym z moja stara ciotka gadał o pisie...

0

Jak by to w chinach było to cała te liga by pod ścianą stała I kula w łeb

0

Witam, i na wstępie życzę miłego dnia wszystkim:) A na chłodno o meczu trzeba stwierdzić że widać w naszej grze duży progres, obrona w końcu jest obroną, wiadomo jeszcze dużo do poprawy ale jest jakieś światełko w tunelu, a swoją drogą to Sevilla to obecnie jeden z lepszych klubów

1

Najlepsze- gra w defensywie I w jakimś stopniu presing.
Najgorsze- zmiany, zmiany i zmiany

0

Nie to że krytykuje czy coś, bo Sevilla jest silna, ale Kuman widać że ma swoje schematy bo trincao I Pedri nic nie dali A gość za 150baniek siedzi na ławie. Tak samo zmiana cou na pianica, a de Young gra piach jak nie wiem co. Jedyny plus gra obronną jest o niebo lepsza

1

Czyli Dembele pewnie jest negocjowane do sprzedaży. Bo nawet się nie rozgrzewa

1

Nie to że krytykuje czy coś ale lepszy zespół I widać braki

0

@morrison ukradnie z biblioteki;)

3

A Xavi to kim jest w świecie trenrskim? To że udało się z Pepek I realowi z Zidanem nie koniecznie uda się z Xavim. Piłkarzem był wybitnym ale ja akurat nie chciałbym go u nas do puki jego pokolenie tu jeszcze gra

2

Totki jak odzyskają Balla to mogą coś namieszać, o ile kontuzje ich odpuszcza

3

Pisałem o tym wcześniej I napiszę teraz, dziwna bardzo dziwna sprawa gość ostatnie pół roku w ciecie miał kapitalne w konfrontacji z Barcelona najlepszy na boisku, a nikt ci nie chce za te 10baniej

4

Swoją drogą jak Dembele będzie chciał walczyć o swoje miejsce to wyjdzie nam to tylko na dobre bo gość ma mega umiejętności, może ta postawa to zmotywuje I na to liczę.

2

Messi Bussi I Grizli 3 kule u nogi

16

Swoją drogą ostatnim meczu Celta z Barcelona grał pieknie, dziwię się że nikt nie chce dac za niego te 15baniek. Wart jest tego w 100 procentach

0

Skoro oni na gwałt potrzebują skrzydłowego to skoro nie mają na sancho 120E to mimo wszystko Dembele jest wart te 70-80 A dla nich to I tak okazja.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?