natanvip
Dołączył/a: czerwiec 2017
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Te całe uefy i Fify w sumie nawet te spece od Superligi powinni brać przykład z NBA, tam 20 latek nie dostaje dużej kasy, tam wszystko przychodzi z wiekiem
1
Ale pewnie będą grać w tygodniu w godzinach południowych żeby Azja płaciła
0
@Don Lucas no właśnie co taka Sevilla ma zrobić np, skoro już teraz jest w czarnej D, pomysł ogólnie jest fajny bo były by sztos mecze, bo nie ma się co czarować oglądanie meczu np. Barcelona Malmo to dość specyficzne zjawisko.
0
@tomek8756
Stare czasy papcia Gargamela w fcb:)
0
Kasa kasa kasa. Tylko o to chodzi, każda ze stron gra dla siebie, UEFA straci miliardy jak te zespoły nie zagrają w LM tylko w superlidze, federację to samo że im się utnie, ciort wie kto ma rację.. Może jest tu jakiś prawnik od takich spraw i się wypowiedzieć będzie mógł?
0
Eeee panowie i panie mam pytanie;) a co z Bosniakiem się aktualnie dzieje?
2
@Ratamahatta
Nieroby i starcy poparcie pisu
2
Chapo ba jak real gra bez piłki, jak się linie przesuwają. To nie Liverpool jest dzisiaj kiepski a real jest wielki. Gratulacje dla nich
0
Nie mogę, patrzeć na to szczęście ;) hehe
0
Skubance jak oni grają bez piłki mądrze...
0
Real umie cierpieć i ma MEGA szczęści, my już byśmy przegrywali 2;0
1
@Pawel13sz
Nie tyle koemana rozpracował co styl nasz, dzisiaj każdy dobry klub w Europie gra tak samo, z PSG w pierwszym meczu to samo było, obrona i kontra
3
Gość jest fenomenalny, i jego największym błędem w życiu było odejście.
12
Nie zawsze się wygrywa, miłej słonecznej niedzieli
1
@MrShakira oglądałeś mecz Bayrenu z PSG? Widziałeś Alabe?
0
@Wilczeq bo real od początku miał taki plan, czyli Gra z kontry, i w pierwszej połowie mógł zabić mecz, poreszta na początku drugiej również mógł,
2
@Ratamahatta
Nie zgodzę się z tobą, bo takie zespoły poprosty są od OBECNEJ Barcelony dużo lepsze, to nie wina holendra że ma światowa 9 w składzie? Że brak mu gracza środka pola takiego jak Casemiro, Kross, Modric? Nie to nie jego wina, według mnie wyciągnął z tego co ma i tak bardzo dużo, a poprostu tak jak w życiu, pewnych rzeczy się nie przeskoczy.
1
Już na chłodno po meczu, można podzielić się swoimi odczuciami, gratulacje dla zawodników za walkę do końca, ale wygral Zespół lepszy, Real Zidana był dzisiaj jak Meywether z najlepszych lat, i to w naprawdę okrojonym składzie grali, mogli nas zniszyc dzisiaj tymi kontrami, pretensje do sędziego? Oglądałem teraz dużo powtórek na elewen i tak szczerze to ja tam karnych nie widziałem (w studiu też gadali że sędzia podjął dobra decyzje), plusy? Dla Mnie Mingeza zagrał bardzo dobrze i nawet nie chodzi o samego gola, ale o całokształt, minusy na pewno Messi,Pedri i Dembele ale akurat jego broni to że on potrzebuje takiej samej gry jak Vini w realu, potrzebuje miejsca i pojedynków
1
@Kibic1998
Hearn gra na czas bo wie że fury xleje mięśniaka dwa razy i szuka najlepszej okazij
2
Bądźcie obiektywni z tymi ocenami, grizman 4 a Messi niby 5? Jak on stratę za strata mial
0
@Granto w teorii masz rację, ale ostatnie mecze pokazały że busi potrafi jednak biegać, Holender potrafi kierować gra, no z pedrim to się zgodzę że brak mu doświadczenia ale nadrabia walecznościa i jest nieprzewidziany
0
@kaamil1910 idąc twoim tropem wygra ten który mniej straci też;)
2
Sukces w dzisiejszej piłce to środek pola i skrzydła( wyjazd do Sociedas gdzie u nas to funkcjonowalo najlepiej od kilku ostatnich lat), dzisiaj real nakrył czapka lfc dzięki temu samemu skrzydłowi strzelili, Kross i Modric jak profesorowie, także kto wygra w sobotę zależy od tego czyja pomoc wstanie lepsza nogą
0
W sobotę wygra ten zespół który wygra środek pola i będzie intensywniejszy
2
W pełni zasłużone zwycięstwo realu, pięknie umiał się zmobilizować na LM, U nich każdy wie gdzie i jak ma grać, mają też sporo szczęścia ale wiadomo ono zawsze sprzyja lepszym, szkoda
0
No ZZ to ma pakt z diabłem jak byk, typowy real za ZZ, przeciwnik obsrany po kostki i z jednej sytuacji dwa gole...
5
Nie umiejszam nic białym bo grają bardzo dobrze, ale Liverpool mówiąc że nie gra to tak jak by nic nie powiedzieć...
0
Mogą mieć z jednej strony pretensje do sędziego bo fakt trochę z tą czerwona przesadził, ale kurcze fakt jest taki że Barcelona zagrała słabo, normalnie powinno być z 3-0 do przerwy i te ich gadanie by nie miało sensu...
5
Swoją drogą, spierniczyc Kondolencje to trzeba być gorzej jak Downem.. pozdrawiam panie duda
12
Nie każdy mecz będzie wyglądał jak w Sociedas, Takimi meczami jak dzisiaj zdobywa się mistrzostwa, najważniejsze trzy punkty, dzisiaj śmiało można stwierdzić że zagraliśmy słabo, ale teraz mamy tydzień na odbudowę maszyny i oby do Madrytu wróciła Barcelona z przed meczów reprezentacji... VeB