natanvip
Dołączył/a: czerwiec 2017
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kiedy postawią tego dziada Bartomeu przed sądem? Jak patrzę co sie dzieje w piłce w topowych klubach a co jest u nas to nie wiem czy za dwadzieścia blat doczekamy jakiegoś tytułu w LM
1
Witam was w ten niedzielny poranek!;) Wczorajszy mecz uswiamomil mi w jakiej sytuacji się znajdujemy, a nie jest ona bardzo optymistyczna. Więc żeby nie marudzić życzę każdemu miłego dnia!;)
4
A może moriba tak samo jak thiago Silva ma dużą rodzinę i musi ich wykarmić:)
0
Wszystkim się nie dochodzi, Laporta na pewno zagral Va Bank i trzeba czekać co z tego wyjdzie...
5
8.8.2021. Zaczyna się epoka "PO MESSIM" boli strasznie, i na pewno jeszcze długo będzie boleć ale byłem z klubem przed Leo i jestem za nim po nim. Więc życzę wszystkim zdrowia i sportowej walki o każdą piłkę. VeB!
4
Cieszyłem się jego początkami jako nastolatek, dzisiaj syn moj ma już 8lat a łza w oku była i to spora podczas
Konferencji. Epoka pewna dobiegła końca, niestety żal w sercu będzie jeszcze długo, bardzo boli sposób w jaki pożegnaliśmy LEO. Zasługiwał na dużo dużo DUŻO LEPSZE!
4
Jak Messi w PSG to Mbappe w Realu. Inaczej walić FIFA i jej finansowe fer Play... Już city wyrzucili pół roku temu z ligi mistrzów i co? Widzieliśmy wczorajszy transfer. Je..C Fife
16
Ja wierzę w Drużynę, byłem za nią przed epoka Messiego i na papierze nie wyglądamy jakoś najbardziej źle, może teraz zaczną się spłacać te wielkie transfery!
2
Po przenalizowaniu wszystkich wiadomości stwierdzam że Laporta miał jaja i zrobił co mógł, nikt nigdy nie będzie ważniejszy niż klub. Leo daj światu jeszcze trochę magi tego ci życzę.
0
Odeszła legenda, i nic tego nie zmieni, jego ostatni kontrakt też przyczynił się do tego że dzisiaj nie może być zarejestrowany.. Będzie mi go i tak brakować
0
@Hen to jest właśnie całe sedno sprawy. Ale mało kto potrafi to pojąć
0
Laporta się niepotrzebnie pchał bo z łatki najlepszego prezydenta w historii, nie ze swojej winy zostanie przez pryzmat obecnej kampanii oceniony źle, bo wiadomo jest że ciężko będzie o jakiekolwiek dobry wynik w kraju a o europejskim podwórku już nie wspomnę.
0
Daje dwa trzy lata jeśli covid nie ustąpi i nie otworzą stadionów i takie kluby jak Real i Barcelona upadają...
0
@adrian89 nie było limitów takich jak teraz.
5
Tabas przez 24 godziny byłeś "bohaterem" teraz jesteś najbardziej znienawidzona osoba w Hiszpanii i nie tylko!!!!
2
Ciekawe jak Real wyjdzie na tej całej zmianie graczy, Perez stawia wszystko na jedną kartę widać..
0
@Criss18Barca gazowy, koller
1
Gdyby nie przystał na warunki kluby powinien być na rok odesłany na trybuny, bo dostaniemy max z 10baniek w co i tak wątpię bo gość parę razy prosto kopnął do przodu i tyłu i już gwiazda....
0
@LuisSalvano obecnie Real nie ma podjazdu do PSG, plan sportowy aktualnie jest po stronie Paryża i to kilka kartek przed Madrytem a cały mbappe cały czas powtarza że chodzi mu o projekt sportowy, i stąd moje pytanie było...
0
@Messibestplayerintheworld
No nie nie wiem
0
Niew mnie teraz ktoś USWIADOMI, PO CO? Mbbape ma iść do Realu kosztem PSG? Przecież to dla niego nie jeden a minimum dwa kroki w tyl
0
@DonAndrzejos Phoenix, myślę że to będzie dość jednostronny finał. Stawiam 4-1
23
@greymid każdy mógł planować ale audyt dopiero prawdę powiedział.
0
@IbrahimAfellay
Wątpię by sprzedali,nikt nie przejmie wynagrodzenia takieg Umtitiego Czy Coutinho. Barcelona jeszcze z dobre dwa sezony będzie w czarnej Du...
0
@Bykunn idzie ponoć w nasze okolice( Radomska)
0
@LeoMessi1994 Ronaldo za Suareza, wiem że grał tylko sezon i potem poszedł do białych ale ogólnie to była jedna z najlepszych w historii 9.
0
Żeby udało ściągnąć się tego locateliego to by było super, gość młody i za bardzo rozsądna kasę. No ale rozumie że nie mamy tych 40milionow
1
@FCBeSeM
No ale moder dziś też strasznie zagral
0
Pedri to nie wiem za co gra
0
@daniel32778
Kibicowałem Nole z wiadomych powodów;) ale widać było że Nadal coś dziwnie biega