0

No to chyba oglądam inny mecz jak Xavi.

0

Niko 2 mecz z bramka;)

6

Haland transfer mistrzostwo. I ta cena.

7

Dej boże żeby Leo;)

0

Zrozumie wszystko, ale naprawdę po co nam ten Alonso, przecież ostatnie jego sezony to kaszanka...

1

@Kondziubarca
Jak stawiałem w fortunie w lipcu że będzie królem strzelców to kurs byl 3.90

2

Prosta zasada.
Chcesz być Najlepszy, pokonaj Najlepsych! Ja wierzę!

0

To lepi było go na etat do biedronki na kasę wysłać. Przez rok by chociaż z 5 tys euro zostało z jego pensja zaoszczedzone;) a tao to wiadomo jak się skończy. Swoją drogą jak to czytam to rzygac mi się chce. Co te Chu..! Zrobiły z takiego klubu

0

Ogólnie meczyk super do oglądania. Oby po 3 pkt!

0

Witam .
Nie jestem obeznany w tych stronach z transmisjami live;)
Poratuje ktoś sprawdzona stronę, bądź linkiem do takiej strony aby obejrzeć walkę Usyka? Z góry dzięki i miłego wieczoru.

2

Perez to jest Najlepsze co spotkało Real Madryt w historii, podejrzewam że jak odejdzie to stadion powinien mieć jego nazwisko. Gość jest absolutnym topem jeśli chodzi o zarządzanie w każdej płaszczyźnie klubem.

0

@karci0 były na 0:2 i na 2-0.

4

Falstart i tyle. Szanse były. Trzeba dać im czas. Na wnioski i skreślanie piłkarzy po jednym meczu przyjdzie czas. Pozdrawiam

1

Typowy mecz w którym trzeba szybko strzelić gola bo potem gra na czas i nerwy..

0

Nie potrafię jednego zrozumieć. Idę do pracy, dostaje umowę na rok czy czas nie określony, źle pracuje to mnie zwalniają i dostaje powiedzmy wypłatę za 3 miechy. A taki umtiti czy dunczyk graja piach a w zasadzie nie graja i nie ma jak tego rozwiązać. Wiem że podpisali takie umowy i należy im się, ale wydaje mi się że Fifa powinna też bardziej zadbać o interesy klubów a nie jak do tej pory.. Taka mała sugestia mnie naszla;) pozdrawiam

0

Dobra a teraz taka rozkmina.
Wszyscy się śmieją ze Barca wyrolowala Chelsea. A czy nie myślicie ze na tym spotkaniu tego nowego właściciela Angoli z Almenym i Lapciem, poprostu nie ukartowali tego? Żeby odsunac uwagę innych klubów od zawodników i nie podbijać sobie ceny? Wzięliśmy Ralphinie oni zaraz Sterlinga, Kualibiego. Według mnie oni te całą zagrywkę rozpisali wtedy w tej restauracji i nie zdiwie się jak De Yong pójdzie właśnie do nich.

1

Ja to widzę tak.
Za jakieś dwa trzy lata albo...
-Wybudują Lapciowi pomnik w Barcelonie
- albo go będą linczować za Bankructwo.
Oby dla całej Barcelony był to ten Pomnik;)

0

Feran
Auba
Fati
Ralphinia
Dembele
Lewandowski
Już nie liczę Depaya i Dunczyka..
To na 3 pozycje mamy 6 bardzo dobrych piłkarzy.. ciekawe jak to będzie wyglądać

0

Piłkarz( Lewandowski) na najbliższe dwa-trzy sezony idealny.

1

Powodzenia!!!!!

4

@Arasz
34 lata
Kontrakt na 3 lata
Łączny koszt transferu z premia i pensja grubo ponad 100milionow euro.

3

Jeśli zostaję Dembele i ma przyjść Ralphinia to niestety ale ten transfer nie ma sensu.. I to nawet najmniejszego.

0

@Fan2005
No ale ci których wymienili twoi znajomi to na żadnego nas nie stać.

9

Według mnie. Zdrowy Francuz to piłkarz klasy światowej, może nie absolutny Top, ale napewno dużo mu nie brakuje, wiem że słowo klucz to "Zdrowy" ale przy obniżce pensji i przy tym że nie mamy kasy to bardzo dobra wiadomość.

5

@doc
Zdrowy Francuz to piłkarz klasy światowej, może nie absolutny Top, ale napewno dużo mu nie brakuje, wiem że słowo klucz to "Zdrowy" ale przy obniżce pensji i przy tym że nie mamy kasy to bardzo dobra wiadomość.

1

Za mane dali 40milionow.
Młodszy
Potencjałem są podobni
Więc tu każda kwota powyżej 20 baniek to strata pieniedzy

0

No to bardzo dobrze ze nie do nas.

0

A co teraz ma gadać?
Było kto da więcej i tyle;)

3

Według mnie cały koszt transferu z premiami i pensja przekroczy grubo ponad 100baniek, te pieniądza lepiej zainwestować w młodego napastinka.

0

Ciężkie czasy nadeszły dla Prawdziwych kibiców Barcelony. A najbardziej martwi mnie to że to nie koniec kłopotów i rozczarowań.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?