natanvip
Dołączył/a: czerwiec 2017
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ta cała Liga i jej przedstawiciele to Błazny, zniszczyli taka potęgę jak La Liga.
6
Czyli tak
-Najpierw byliśmy ekspertami od wirulosologi.
-potem expertami wojennymi
- znawcami Brytyjskiej rodziny królewskiej
- teraz jesteśmy Expertami Od Ronaldo
XxD
0
@Worny
GRANDE STRATEGIA
0
@Volk
No gość byl jednym z lepszych w histori, super siła i cios.
1
@Encore
No ogólnie to chyba prawdę powiedział
2
Dla mnie Ronaldo poprostu nie może pogodzić się z tym że już jego czas dobiega końca, z jednej strony można go zrozumieć bo osiągnął wszystko i był tytanem pracy, trafił teraz na trenera z Jajami ,który nie patrzy na nazwiska tylko formę, i nagle się nie lubią. Szkoda ze tak odchodzi, nieprzepadalem za nim nigdy ale piłkarz z niego był kapitalny.
0
@MESSIah16
No Neapol ma autostradę do mistrzostwa,ale czy z ich mentalem to dociągną? No nie wiem, Wystarcza dwie kolejki głupie i zrobi się gorąco.
6
Najszybsi piłkarze w fazie grupowej Ligi Mistrzów 2022/23
1. Mychajło Mudryk (Szachtar) – 36,6 km/h
2. Ousmane Dembélé (Barcelona) – 36,6 km/h
3. Rafael Leão (Milan) – 36,5 km/h
4. Fede Valverde (Real Madryt) – 36,3 km/h
5. Nuno Tavares (Marsylia) – 36,2 km/h
6. Alphonso Davies (Bayern) – 36,2 km/h
7. Moussa Diaby (Bayer) – 36,1 km/h
8. Karim Adeyemi (Dortmund) – 36,1 km/h
9. Rafa Silva (Benfica) – 35,9 km/h
10. Theo Hernández (Milan) – 35,7 km/h.
3
Oho....
Odpalił...
1
Podobno Ania Lewandowska już bukuje sylwestra z Dwójką bo Robert sobie wolne załatwił;)
0
Winny trenerów i piłkarzy z DNA...
8
I cyk sylwester ma Wolny zalatwiony;)))
3
Sztanga jest słaby to fakt.
Ale Pedri też jest zupełnie beż formy, i napewno nie pomaga w rozegraniu busiemu.
0
@Elnuum
Oni z tych fragmentów strzelają
My tracimy XXD
0
Kurs 3.60 na real był...
0
Smutno Gerarda ale niew Alba i Busi jeszcze takie wiadomości opublikują i jazda!;)
1
Super zawodnik. Pomijając jego kontowych etap, zawsze będę go miło wspominał. Wielkie brawa dla niego!
0
Swoją drogą jaki wynik obstawiacie?
Dla mnie może być różnie i wydaje mi się że 2-1 lub 3-1 w któraś strone;)
0
Cholo podejrzewam ostatni sezon w Madrycie, pisałem to już chyba rok temu ale teraz to już chyba dla dwóch stron będzie lepiej się pożegnać
1
@Kinginiesta
No fakt, oglądałem też tylko powtórkę tej sytuacji ale była inna, taka z boku, i tam wyglądało inaczej, na tej wygląda faktycznie że karny oczywisty
2
@norbi77
Oglądałem inna powtórkę, na tej to trochę inaczej wygląda.
0
@Kinginiesta
Tak, oglądałem tylko na powtórce ale według mnie to karnego tam nie było, wiadomo wynik dla nas super, ale w dobie varu takie cos
2
@Rust_Cohle
Widocznie znasz tych z Madrytu więc wiesz lepiej;) pozdro
1
@Rust_Cohle
Kolego jak ja byłem za Barcelona to ty u ojca w jądrach siedziałeś. Więc zamilcz
0
Według mnie śmiech z Realu to głupota, bo o ile ten nie uznany gol to taka stykówka to w dobie varu ten karny to oszustwo takie jak nas spotkało z Interem. I gdyby dzisiaj to Barcelona w taki sposób zremisowała to by tu był wylew wulgaryzmów. Przykre to jest ze w dobie Varu takie rzeczy się dzieją. My przez to stracilsimy szanse w LM( nie tylko przez to bo gra była nie za dobrą, ale z Interem różnie mogło to się potoczyć, z Bayernem w 1 meczu też var się nie popisał a wtedy też mogło być roznie)
0
Niestety ciągle w tym samym kierunku zmierzamy..
2
Po co takie artykuły? Święte krowy nie odejdą bo mają kontrakty takie że gdzie indziej nawet 30% tego nie uzyskają, po co pompować atmosferę, skończy się na wywiadach że będą walczyć o miejsce w składzie itp, itd.
9
Póki będziemy żyć nadzieja ze potrzeba nam trenera z DNA Barcelony i że wróci Tiki Taka to będą tak nasze mecze wyglądały jak wczoraj gdy zawita lepsza drużna. Zdania nie zmienię i życzę miłego dnia;)
0
@Vulpin
Niestety wina zawsze spada na trenera. Przerwy Reprezentacji było dobrze, nawet ta porażka z Bayernem była taka miła dla oka o nawet można powiedzieć że nie zasłużona, potem wiadomo kontuzje, błędy arbitrów, i przedewszystkim zjazd formy u 90procent piłkarzy i to o ponad połowę. No ale teraz znowu można powiedzieć że to trener wraz ze swoim sztabem powinni wiedzieć jak zespół przygotować fizycznie na najważniejsze mecze sezonu. Możemy gdybać i się dzisiaj użalać, ciężkie decyzję ma teraz Laporta do przemyślenia.
1
@Krzysiek872 może na treningu jak na trampolinie z Anią skakali?;)