natanvip
Dołączył/a: czerwiec 2017
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Swoją drogą to szkoda Fatiego gość miał przed sobą autostradę do bycia Topem, niestety na te chwile nie wygląda to dobrze.
0
@KlonaZepan
Ogólnie to od 2015 roku każdy większy klub wie jak z nami grać. Konta i brama
0
A piqe ma na wszytko wyjebane, jest najlepiej opłacanym obrońca na świecie i tyle. Póki całe szambo bo Bartomeu się nie uprztnie to nic nie będzie.
0
@Gonzo_VeB1899 inter wystarczy że wygra z czechemi i ma awans pewny
2
@Virusk3
To jest właśnie kwestią szczęścia. Mielibyśmy taka grupę jak real to podejrzewam że mimo kontuzji udało by się wyjść.
0
@PartidarioCatalan
Niestety nie mamy mentalności mecz był do wygrania bo ale podstawowe błędy.
2
Dwa gole im daliśmy. Co tu dużo gadać. Kumulacja kontuzji, słaba forma, swdziowanie(1mecz) wszystko niestety złożyło się przeciwko nam w najgorszym momencie. Grupa też była od początku trudna.
0
@tbas
Xaviego osadzimy po zakończeniu sezonu. Trzy tygodnie temu był tu razem z Lewandowskim noszony na rękach..
0
Dembele.....
Proste podanie... boże
0
Zmiany panie Xavi
0
@Bobert_Kubicki
Potencjalnie może to być ostatni sezon jego w lfc
0
@against_modern_football
Tutaj raczej bez szans , może arteta kiedyś w przyszłości.
0
@iniesta44
No to by było dobre.
0
Takie pytanie z dupy mam;)
Kto po Xavim na ławce powinien zasiąść?
Nie to że mu źle życzę czy coś.
0
@Lucassito
City od dawna było na fali A od kad trafił tam Erling to w ogóle weszli na pozom aktualnie nie osiągalny dla innych. Swoją drogą pisałem tu na forum jak ogłosili jego transfer że to był brakujący element w układance Pepa. Nawet puściłem w fortunie ze będzie królem strzelców w angli po kursie 3.9;)
1
@Jakub1513
Mi bardziej chodzi o jego występy w city. Tam jak grał to liczby były ok. Według mnie pep nie oddał by go( szczególnie że to Hiszpan, a pep ma do nich sentyment) gdyby wiedział że feran może wejść na poziom top.
1
@Encore
Na skrzydłowego za wolny
Na napastnika to trochę krucho z wykończeniem.
Pep zrobił na nim zloty interes, sprzedał go bo wiedzial że jest piłkarzem bardzo dobrym ale nigdy topu nie powącha.
0
Po przerwie reprezentacji to 3 mecz i widać że brak naszym świeżości. Niby dzisiaj coś graja i się starają ale większość ataków jest szarpana. Ralphinia narazie kiepsko, ogólnie od początku sezonu coraz gorzej się go ogląda. Pomóc dzisiaj ok. Lewy powinien zejść dzisiaj bo też potrzeba mu odpoczynku.
5
Dembele akurat dobrze ze siadł
0
@kuz
No właśnie.
2
Siemanko.
Cały dzień rozkminialem jedna sytuację dzisiaj i zabardzo nic mi do głowy nie Przychodzi. Czemu wczoraj podczas Varu wezwano swdziego do monitora żeby pokazać mu spalonego?;)
0
Morał tego wszystkiego jest taki ze, nie każdy wielki piłkarz osiągnie wszystko (Zidane)...
1
Przepisy o Ręce są tak pojebane ze nikt do końca nie wie o co chodzi. Bo tu chodzi o intepreteacje. I jedni powiedzą tak, drudzy na odwot i każdy będzie miał jakieś swoje racje.
0
Wynik najgorszy z możliwych. Chodz wygramy u siebie to Bayern może im podarować u siebie punkcik i Dupa. A znając Niemców i ostatnia historie z Polakiem w tle to bym to za wersję poważna brał.
0
Byle tak się skończyło. Bo wiadomo że liczy się bilans meczów bezposednich.
0
Swoją drogą to ciekawy mundial się szykuje. Póki co nie ma w gronie faworytów żadnej Europejskiej Reprezentacji.
1
Necz ogólnie i nasza gra szczególnie w 1 połowie fajna, napewno remis byłby bardziej sprawiedliwy. Bo ten wynik nie oddaje przebiegu meczu. Na minus skuteczność i SKRZYDLOWI w szczególności nasz ukochany Dembele wyszedł na mecz w pampersie obsranym.
0
Szkoda w ciul. Jesteśmy lepsi ale oni strzelają.
0
No to chyba oglądam inny mecz jak Xavi.
0
Niko 2 mecz z bramka;)