1

Jednego w tym całym cyrku nie czaję. Skoro odrzucili 150 od realu więc nie mogą przyjąć 130 bo albo wtedy się okaże że ta oferta realu to czysta fikcja albo że oni są rekinami biznesu .

2

Król
….
….
….
Długo długo nic

0

Znam takich co myśleli że wypija wiadro wódki i nic im nie będzie … niestety się mylili…

2

To se z neymarem poimprezuje ;)

3

A no Deco to beztalencie w swoim fachu. On tylko szuka i szuka. Grimaldo to była idealna okazja rynkowa w dodatku wychowanek. Maskra co w tym klubie się dzieje

3

Deco Pyta a inni kupuja.. hehhe

2

Mają siano to kupują
Nie mamy siana to szukamy
Proste

8

Od tysiącleci wiadomo że najlepszą obroną jest atak. Więc floro pudruje swoje szambo tymi donosami .

0

Puki Real jest słaby to florek taką narrację musi mieć żeby osunąć uwagę od siebie i klubu.. sprawy będą się ściągnąć latami więc to szybko się nie skończy .

0

@takisobiektos
Pomarańczowy Marionetka tego Żyda….

0

@Laminedependencia
Z czym ograł?
To co zapowiedział to zrobił

0

Ciekawy i bardzo wyrafinowany ruch Gargamela. Wszyscy kumaci wiedzą tera ze saga pod tytułem Alvarez w Barcy w jedej chwili prysnęła. Bo My za niego nie damy 150+ a oni taniej go teraz nie sprzedadzą. Tak czy siak gość nie jest wart tej kasy

1

Ciekawy i bardzo wyrafinowany ruch Gargamela. Wszyscy kumaci wiedzą tera ze saga pod tytułem Alvarez w Barcy w jedej chwili prysnęła. Bo My za niego nie damy 150+ a oni taniej go teraz nie sprzedadzą.

1

Ja rozumie jak by to takie Atletiko napisało taki raport. Ale nie najbardziej „śliski „ klub w historii futbolu.. Maskra….

2

Śledziłem tenisa na ziemi od początku i Ruska była silna. Wiadomo kibicowałem Maj całym serduchem ale szczerze powiedziałem że jak zdobędzie 5 gemów to wszystko. Niestety miałem rację. I tak wielki sukces Polki. Nie ma co płakać. Pewnych mostów się nie przeskoczy

16

50 procent szans. Oni chcą a Klopp nie.

1

A w sts cały czas kurs na to że zostanie w Atletiko to 3zl. Spadł teraz bo był już 3.5. Ale myślę że to dobra inwestycja za parę groszy

1

Wyłożyć a kupić to co innego.
Ogólnie piękna zagrywka Dziadka.

0

Barcelona nie miała i nie ma nosa do sprzedaży piłkarzy. Casado miał fajną część sezonu poprzedniego ale to był jego sufit. Wiem że gość jest oddany i super waleczny ale pewnego poziomu nie przeskoczysz. Rok temu śmiało można było za niego uzyskać 40-50 baniek .

7

Mnie to przypomina pewnego pana w podobnym wieku z Polski. Tez cały czas powtarza że w Smoleńsku był zamach. I tu nie chodzi o to czy był czy nie. Ale żeby swoj głupi elektorat cały czas nakręcać . I tu widzę podobnie sprawę floro załatwia

18

Najbardziej cieszy fakt
Że dwa lata temu pewnie piłkarz z psg w poszukiwaniu trofeum zmienił psg na Real Madryt. Po czym Real od 2 lat jest bez trofeum a Psg wygrali wszystko;) przypadek ? Graj chłopaku jak najdłużej w tym realu

3

Najbardziej cieszy fakt
Że dwa lata temu pewnie piłkarz z psg w poszukiwaniu trofeum zmienił psg na Real Madryt. Po czym Real od 2 lat jest bez trofeum a Psg wygrali wszystko;) przypadek ?

0

Ale na sts cały czas kurs na to że Alvarez w barcy to tylko 1.8 a że zostanie w materacach 3.3

5

I tak i nie…
Piłka to biznes, my od lat jesteśmy domem starości dla wielu piłkarzy albo dopłacamy im do pensji na różnych wypożyczeniach, to są fakty. Jednak Rafa to inny level, gość ma wielki charakter, i oddaje serce. Lecz niestety czas płynie a metryka staje coraz większa. Gdyby do klubu przyszła jakaś niemoralna propozycja i sam rafa by na nią przystał to myślę że należy ja rozpatrzyć

6

Barcelona to już powinna robić burze. Z każdego konta na ich social mediach powinny lecieć filmy kompromitująca tego nieudacznika z gwizdkiem

0

@escarabajo
A no sędzia zrobił co mógł

1

@Encore
Bo to karykatura piłkarza …

1

A co mają innego powiedzieć. Sami wiedzą że bez rafy i 9 w formie to se mogą

2

Nie var a wał. Inaczej tego się nie da opisać

0

@July_6_BcN
Dla mnie to złodziejstwo a nie detale

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?