4

Tak na poważnie jaka macie zdanie na temat transferu Depaya? Ja jeszcze dwa tygodnie temu byłem na Tak z, bo wiadomo dobry I nie drogi, ale kurczę tak sobie teraz myślę że mamy w sumie Messiego, Ansu, Griza, Breytha,Dembele, Trincao plus Konrad, to jest 7 A gra 3, więc nie wiem czy ten transfer ma aktualnie sens, sprowadzenie Desta plus Garci wydaje mi się że by było ok

9

Ogólnie Messi do momentu strzelenia gola z karnego miał minę jak by mu ktoś kolek wsadzal wiadomo gdzie... kocham typa jako piłkarza od dekady ale teraz I dla niego I dla nas było bp dużo lepiej jak byśmy wzieli rozwód I się rozstali. A tak to przez cały sezon będziemy znosić kaprysy braku suareza

1

@Bartosz85
Szyt jego formy minął z 5 lat temu

1

Haha Busqets, Roberto, Pique, czyli jak pamiętam jak mnie uczyli matematyki to 11-3= 8, czyli gramy w 8

0

Wiem że nadzszed czas pożegnania ale niestety posmak bólu jest;( dzieki za wszystko

0

Myślałem że z Villa nas Wyry.hali ale teraz jak mamy płacić polowe pensij Suareza to jest Gwałt analny

1

Wiele by pisać można ale tak naprawdę może za 2-4 sezony wrócimy tam gdzie nasze miejsce, aktualny zarząd zniszyl wszystko, i nie da się tego odbudować od tak, ma sredniakow to wystarczy ale przy lepszej drużynie będzie to samo, podać do Messiego i liczyć na cuda

2

Puchar pucharem, mecz meczem ale to jak K.rwa real robi transfery z klubu to jak by porównać osiedlowego Kebsa z dwoma chinczykami do McDonald przy czym to oni są tymi burgerami

0

@Fawrf
12 I pul roku mam genioszu!

6

Dla mnie Suarez Busi jeśli zostana powinni być tak traktowani jak pewien Walijczyk w pewnym kLUBIE

3

@Bartek22
On ma wy..bane tak jak reszta tej pseudo drużyny, mają największe kontrakty w świecie sportu i wiedza że gdzie nie odejdą nie powachaja nawet połowy o obecnej gazy

0

@BarcaInfo
Ale on jest kolejnym.. był munir był tello był Perez był Rafinha oni w momencie swojego maxa byli war I około 30 baniek I wtedy było ich sprzedawać. A nie trzymać na trybunach. Dziękuję Dobranoc

0

Czeka nas sezon na przeczekanie, dziadkowie nie odejdą bo wiadomo kasa, nikt nie przyjdzie bo wiadomo kasy nie ma, przyjdzie nowy zarząd i wiadomo kasy nie będzie tylko kupa główna. A ci cali socios to banda nieudaczników tam po 48godInach od momentu zbierania podpisów powinno być minimum 20 000 z wymaganych bodaj 15 000

1

Rewolucja po Barcelonsku... inaczej tego nie nazwe

19

Lautaro musiałby kosztować 10 milionów żeby było jak porównywać, stosunek ceny 100 Lautaro I 25 Depay to rozbój, gość jest kozak I nawet za Rok jak strzeli 10 goli I będzie miał 10 asyst to śmiało 50-70 milionów za niego dostaniemy, jedyny gość powyżej 100 tylko Mbappe

0

Wiadomo coś jak się aktualny licznik z głosami socios ppd referendum wyglada? Czy naprawdę zebrać 15 000 po takich wstydach które trwają od 3 sezonów to tak ciężko? Przecież to wstyd....

0

@Ghotti
Wątpię w Te kwotę

26

No i zaczyna się:( Poniedziałek... miłego dnia dla wszystkich, przyda sie;)

0

@klaudiusz_blau
Lepi to w tym bałaganie go na ławce zostawić. Ludzie w ogóle mózgu nie macie

2

Panowie trochę zimnej wody na głowę, dla niego I tak najlepsze było by teraz przedewszystkim przedłużyć kontrakt i z rok wypożyczenia do takiego klubu jak bvb on potrzebuje teraz gry w ulozonymklubie bez problemów. Mówię to z całą sympatią do tego chlopca

0

Ten błazen nawet w naszej Ekstraklapie by nie był wiodącym pomocnikiem więc darujcie sobie te jego podania na metr

0

@Encore A przeslesz takiego bezpośredniego linka bo na tel nie mogę obczaic

0

@Encore
Masz jakiś link

0

@Tomek54321
Słownik sprawdź I słowo sarkazm

1

Naprawdę to za daleko zaszło...... nikomu źle nie życzę ale Barto...... jesteś najlepszym prezydentem Realu Madryt, w swoich mądrych decyzjach wyprzedzasz nawet Florentino Pereze... Nie taka Barcelonę pokochałam 22 lata temu, nie po to najpierw bratankow A potem własną dziecko zaszczepilem miłością do Barcelony..

1

@Tomo1989
Messi

1

@onlyoneking
Tu ludzie tego nie pojma, dla nich pieniądze rosną na drzewie

1

Panowie I Panie plan jest prosty, Byle przetrwać do jutra I piątek, porzeczek, Piatunio;)

1

@th@les
Asekuracyjne z tamtad nie jest wykreslony

3

Klasyka Gatunku, piękny Tekst...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?