natanvip
Dołączył/a: czerwiec 2017
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Stalo się to co musiało się stać, 37 kolejka A proszę wymiencie mi z nich 5 spektakularnych meczy?.. ile będziemy wszyscy żyć sezonem 2009, przecież Tamtą Barcelona by te dzisiejsza rozbiła w drobny pył, tu brakuje wszystkiego WSZYSTKIEGO , pomijam te porażkę dzisiejsza, chodzi mi o całokształt, Prezes Nieudacznik, działacze to samo, piłkarze? Tu już przemilcze... Dzisiejsza piłka to gra skrzydłami tam się robi różnicę A u nas to jest Dramat I to aż taki że strach patrzeć w przyszłość.
6
Stalo się to co musiało się stać, 37 kolejka A proszę wymiencie mi z nich 5 spektakularnych meczy?.. ile będziemy wszyscy żyć sezonem 2009, przecież Tamtą Barcelona by te dzisiejsza rozbiła w drobny pył, tu brakuje wszystkiego WSZYSTKIEGO , pomijam te porażkę dzisiejsza, chodzi mi o całokształt, Prezes Nieudacznik, działacze to samo, piłkarze? Tu już przemilcze... Dzisiejsza piłka to gra skrzydłami tam się robi różnicę A u nas to jest Dramat I to aż taki że strach patrzeć w przyszłość.
0
Zasłużone Mistrzostwo Realu, i trzeba im to oddać, a niestety u nas nadchodzą ciężkie lata, i to jest w tej calelej zabawie najgorsze...
8
Takie niestety jest Życie, coś się zaczyna I się kończy, najbardziej boli fakt że mając tak dobrych piłkarzy I Leo tak naprawdę wycisnelismy z tego może 40procent tego co powinniśmy... Zawsze będę powtarzał że najgorsze co nam się przydarzyło to tryplet w roku wyborów, Bartek jak oglaszal wybory wiedział że jest skazany na porażkę A tu masz jak na złość wygrali wszystko, i meda uwierzyła wtedy że naprawdę się nadaje na Prezydenta. Szkoda.. Ale I tak zawsze jak ktoś powie Barcelona to pierwsza myśl Messi, i na odwrót tak samo! Vamos
1
Jedyną nadzieję jest Pique, on jako jedyny ma jaja żeby powiedzieć publicznie że to wszystko co tu się dzieje to Komedia na miarę Hollywood... Niew ta karykatura Prezydenta odejdzie w trybie natychmiastowym bo za Rok nie będzie już czego ratować, jeśli już nie jest za późno
0
Zamienił stryjek siekierke na kijek..
Gość wart max 30baniek. No ale może się nie znam I życzę mu jak najlepiej
0
@johny11
Hehe Oki, a tak na poważnie zobaczymy
1
@Krzyniu282
Niestety dopóki Messi rządzi w Barcelonie będziemy grać jak grać( nie twierdzę że zawsze, lecz w większości meczach) tak jak w tum I ostatnich sezonach
2
Najlepsze z tego wszystkiego jest to że na boisku najlepsi byli tak bardzo wypchnieci z Barcelony Denis I Rafinha, pokazali bylim kolega dobitnie że są przeplacani I że są już kompletnie wypaleni..
1
Ale fakt jest jeden grają ładnie, blisko siebie I na małych przestrzeniach, nie to co u nas podaj Messiemu I uciekaj
2
Trzeba powiedzieć prawdę, pomijając fakt że pomoc u nas działa w tempie starego żółwia, co najbardziej uwidocznilo wejście młodego Rikiego,który według mnie I tak się bał pokazać więcej bo w kilku sytuacjach I tak na siłę pilke Messiemu oddawał. To najbardziej razi gra Na Messiego. Przecież to jest tak schematyczne że nawet te ogórki z naszej ligi by to rozszyfrować potrafiły , a Messi ciągle przez środek na 3 I w 90 procent strata bądź do Alby, szkoda Grizmana bo wykorzystywany jest na max 25procent
0
@rafik300010
Slabnie I kolegam racje, wystarczy spojrzec na LM I LE
0
Ladny meczyk e Angli:) swoja droga jak by sie Pogba odbudowal to by mieli pomoc kapitalna, nie lubie United ale optymistycznie to wyglada
0
@Cobra303
E tam
Zaraz cie zlinczuja tu...
0
@darek60
No moze I pierdole, wiem jedno od czasow oatatniego sezonu Rajkarda nie widzialem takiej miernoty jak teraz...
2
@PJ777
Sorki, poprawione
0
@Kwiatek67
No niestety:)
0
@Messibestplayerintheworld
Dzieki za poprawke, tel ch...wy... pozdro
0
@TheNekro94
Nie troluje, poprosty wyrazam swoje zdanie. Jesli wam wystarcza taka gra druzyny to spoko. Zobaczymy za 3 lata co zostanie z tej druzynu
12
Do perfekcij z ostatnich dwoch sezonow, w szczegolnosci do meczow w Rzymie I Liverpoolu to bardzo bliska droga..
1
Najwiekszy problem Barcelony, niestety Messi. Dla mnie I dla nas wszystkich bedzie zawsze zywa legenda, duzo by pisac przymiotnikow o nim, ale niestety puki on tu bedzie kapitam, puty kazdy transfer(Ney wyjatek) skonczy jak Coutinho, Dembele, Grizman... Strach przed Messim ich paralizuje, a on sam na boisku im w zaden sposub nie ulatwia.
0
@El dominatore
Ale wiadomo to sie nie wydarzy, bo raczej nie ma trenera ktory by sia na taki krok odwazyl
0
@SuperVegeta
Zobacz na Lawke, I kogo ma wpuscic? Gosc trafil wvtakie szambo ze pewnie zaluje dzisiaj, Sam bym chcial zeby po przerwie wpuscil Ansu kosztem Messiego
0
Chcialbym zobaczyc jak by posadzil w drugiej czesci Messiego, za niego Ansu
1
@RonaldoR9
Barcelona zeby wrocila na wlasciwe tory musi Ewaluowac na kazdej plaszczyznie, Tiki Taka juz nie wroci, bo ona sama w sobie jest juz rozpracowana przez inne druzyny, dzisiaj wyznacznikiem jakosci jest dla mnie Liverpool czy u nich w pomocy sa jakies gwiazdy? Maja bardzo dobrych 4 pomocnikow ktorzy zapieprzaja, u nich pilka chodzi tak ze to wydaje sie tak proste ze kazdy powinien to umiec, ale tam jest RUCH a nie klepanie statystyk I podaj Messiemu.
1
@cyron1
Tylko ze u nas ani defensywny ani ofensyeny sie nie odnajduje
0
Zrozumcie ze pewien Cykl doiegl konca, aktualnie nie ma u nas gotowych diamentow jak bylo to 2009roku, nie jest to wina Setiena czy nawet Valverde, wedlug mnie w duzej mierze to wina wladz, bo oni sa odpoeiedzialni za zatrudnienie skautingu, a I aktualny projekt Barcy czyli wielkie transfery tez odpycha" perly" przed dolaczeniem do druzyny, u nas niestety zle zarzadza sie rokujacymi pilkarzami, wezme tu przyklad Realu, oni to robia w sposob wrecz perfekcyjny, ostatnie wyporzyczenia Odgara, Hakimi, Casemiro, Carvahal pokazuja ze pikarze ktorzy graja regularnie w dobrych klubach sie rozwijaja duzo lepiej jak u nas podczas treningu z pierwszs druzyna.
4
Wyjscia sa dwa
Albo zalozy rekawiczki Valverde I bedzie gral tym samym skladem z takim samym zangazowaniem druzyny jak do tej pory.
Badz zacznie zmieniac swiete krowy I wprowadzac tych( tylko pytanie czy sa tacy) ktorym zalezy, ja osobiscie wole zeby nawet nic nie zdobyli ale niew wkoncu rozdzieli te dziwne uklady
2
Maja racje nasi " kopacze;)", gdzie to przystoi zeby gosc bez sukcesów po trzy letnich wakaciachz papcia gargamelem kazal im biegac, a jeszcze gdzie to zeby 2 trener ich komentowal podczas meczu... wstyd:)
1
Po jakiego czorta te artykuły bez sensu, Już wyobrażam sobie jak przychodzi Lautaro i minimum rok grzeje ławkę bo gra Suarez( czy w formie czy przy jej braku) swoja droga aktualnie przy biernosci naszej pomocy i ofensywy to by nawet Alves w topowj formie wyglądał na przecietnego. TYLE W TEMACIE