natanvip
Dołączył/a: czerwiec 2017
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Maja racje nasi " kopacze;)", gdzie to przystoi zeby gosc bez sukcesów po trzy letnich wakaciachz papcia gargamelem kazal im biegac, a jeszcze gdzie to zeby 2 trener ich komentowal podczas meczu... wstyd:)
1
Po jakiego czorta te artykuły bez sensu, Już wyobrażam sobie jak przychodzi Lautaro i minimum rok grzeje ławkę bo gra Suarez( czy w formie czy przy jej braku) swoja droga aktualnie przy biernosci naszej pomocy i ofensywy to by nawet Alves w topowj formie wyglądał na przecietnego. TYLE W TEMACIE
0
@pluszek
Trafiles w sedno drogi kolego.
0
@El dominatore
Ciezko stwierdzić, fakt jest jeden zespol jest w fatalnej formie fizycznej. FATALNEJ
0
Czemu wiekszosc pilkarzy obniza loty u nas? Przypadek? Nie sadze. Pilkarze sie zmieniaja a system Nie. Nie wroci juz magia z 2009 roku, bo ten model sie skonczyl, zostal juz dawno rozpracowany, Trzeba zapomnien w jakims sposobie o tzw. DNA. Bo albo cos sie stanie i zaczniemy wykorzystywac nowe warianty albo bedziemy jak Milan czy Man Und
0
@El dominatore
Zagrali tak jak im rywal pozwolil.
W pirwszej połowie widac pozwolil im na za dużo
0
@Kurkmen
Strach to zle slowo. Moim zdaniem widac Bezradnosc.
0
@budel17
Problem w tym ze to nic nie da, bo tu jest problem druzyny, a raczej braku
0
Nie twierdze ze Real byl dzisiaj duzo lepszy, moim zdaniem wygral zasłużenie bo wsadzil duzo wiecej serca w spotkanie, ale ogolnie tez nie zagral jakos WoW, natomiast nasza taktyka gry w ataku pozycyjnym(slow motion) jest tak przykra ze oczy bola,
Hejt na de junga, w jednej z pierwszych akcj msczu ruszly z kontra a za nim kto? Nikt... Puki wszyscy nie uswiadomia sobie ze Tiki Tai juz nie ma i nie bedzie puty nic nie wygramy
0
Po co placz i heit?
Nic to nie da, puki zarząd nie ustapi puty tak to bedzie a jest tak samo od 4lat...
0
@budel17
A kto daje cos?
0
@afe5834
Ogólnie to gralismy kupe, zero szybkosci, akcje fakt byly ale ile mozna payrzec na te akcje w slowmotion
1
W obecnych czasach gra bez skrzydel nic nie daje, Real slaby a wystarczyl im jeździec bez glowy, bo cale zagrozenie caly czas szla strona Viniego..
0
Panowie i Panie. A powie mi ktosc co z Arda Turanem? Bo wyporzyczenie sie skonczylo a nigdzie nie poszedl i tam sie zastanawiam
4
Co tu gadac lub sie smiac, tak samo graja od 3-4 lat, z przeblyskami oczywiscie, nuda, zero szybkosci i kazda pilka przez Leo...
1
Nie istnieją szkrzydla, pchaja sie tylko środkiem, zero rozciagniecia gry, o szybkosci akcij nie wspomne
29
Dej Panie Boże. Czekamy
1
Dwoja droga jak gral to bylo różnie, ale trzeba mu przyznac ze byl przebojowy
2
Najgorsze jest to ze wszyscy w klubie i wiekszosc z nas caly czas czeka na powrot słynnego DNA(Tiki Taki), wedlug mnie to juz sie nie stanie i albo ktos zaryzykuje i wprowadzi coś nowego i zaczniemy byc nieprzewidywali albo skonczymy jak Milan, Man Und i wiel innych, czasy sie zmieniaja, piłkarze pokroju Alby, Sergio B, sac rozszyfrowani przez kazda ekipe, obecny styl zabija pilkarzy kreatywnych i szybkich, potrzeba zmian na kazdej płaszczyźnie w klubie.
2
@BODŻER
Dokladnie, i oni caly czas tak graja jak za Gargamela na stojaco i podanie do Messiego
0
Najgorsze jest w tym to ze przegralismy ze obecnie slabym Bilbao, oni dzisiaj nic wielkiego nie pokazali, a u nas bida z nedza( pomijam fakt kilku okazji na gola) to caly czas to samo Messi i nic wiecej.
2
@FanErnestoValverde
No akurat to zarzad jest zalezny od decyzij Messiego o nowym kontrakcie:) wystarczy ze nie podpisze i caly zarzad na taczkach wywieza:)
0
@MatiVEB25
Pamiętasz kapitana Puyola? I teraz porównaj sobie...
3
@MatiVEB25
Akurat tu Abidala bronia fakty, a sam messi jako kapitan biega tyle ile przecietny bramkarz
0
@Persyfl
Nie dogadamy sie:)
2
@zibiku
Dziwnie to brzmi ale tez tak.mysle kolego. Messi jest wielki, najlepszy w historii ale ta jego "wielkosc" coraz bardziej wychodzi druzynie na niekorzysc...
0
@Persyfl
A myslisz ze któryś z nich zgodzi sie na role rezerwowego?
0
@Persyfl
Przyjscie Lautaro równa sie odejscie Suareza
0
Swoja droga to idealny moment dla Firpo(w betisie grywal ma skrzydle) i dla wychowankow, po co sprowadzac jakis rezerwowych z innych klubów, na miejscu setiena "odpuscil" bym puchar króla, znaczy dawalbym szanse wlasnie tym rezerwowym, jak sie uda to fajnie nie to trudno, a w lato wietrzenie.... Rakieta
Umtiti
Suarez( gosc ma 33lata skonczone i pensje na poziomie okolo 20baniek na tok, a teraz jeszcze za niego dostaniemy te 20-30banki)
1
@korn234
Skoro miesza skladem to ma wizje, i tak naprawde co on moze po 3 tygodniach... jak dostal stado rozleniwionych i nieprzygotowanych do sezonu pilkarzy.. Gargamel byl dla nich idelany, lekkie treningi, oni rzadzili szatnia i tak cala wina spadala na niego.