5

Do gościa nic nie mam, i czy by na jego miejscu był Klop czy Guardiola efekt byłby zbliżony. A zarząd zamiast najpierw ogłosić dymisję A potem jego zwolnienie to znaleźli że kozła ofiarnego. Powinien wydoic ich do ostatniego euro co mu się należy.

0

@Ratamahatta
Bo gość się nie nadaje do zarządzania klubem, powtarzam to od nieszczęśliwego trypletu bodaj w 2015roku, już wtedy ogłosił wybory wcześniejsze A oni nagle zaczęli grać I wygrali wszystko I meda zostala

1

Jedyne co zostało to czekać do wyborów, a potem nowy prezydent mam nadzieję że jak będzie miał dostęp do wszystkich dokumentów to tego DZIADA postawi przed sądem, i upublicznił wszystkie jego przekręty żeby do końca życia ludzie pluli mu w twarz.Chociaz Dla niego to I tak żadna kara bo bedzie myslal ze to deszcz

0

I czekać konferencji I magicznych słów Bartka o Dna Kumana

1

Siedzę sobie w pracy i tam myślę, że skoro ma być wielka rewolucja to jak by teraz spróbować wymienić Messiego na Lautaro to by to nie było głupie... co wy na to?

0

@TheMefju
Jeden mądry;)
Pozdro

0

@BarcaInfo
Wszystko ok, ale jeśli nie odstrzela z 6 graczy z podstawowej 11 to wątpię żeby Suarez czy alba siedzieli na ławie, a jak już będą siedzieć to będzie straszna atmosfera

0

Jak by to były oceny według zasad niemieckich to mecz idealny by był;)

19

W sumie ja do gościa nic nie mam, on z tej bandy jest najmniej winny

0

Niestety mamy odmniene zdania

18

Żaden Piniata I Xavi tu potrzeba kogoś z zewnątrz, zapomnieć o tiki tace I kreować piłkarzy bo wydajemy miliard na piłkarzy i nic nie grają, ludzie czasu się zmieniają tiki taka już nie wróci bo jest w 100 procentach rozpracowana

0

@patry295
No ino twarz na bartomeu zmienić I by idealnie pasowal;)

3

Według mnie trzeba zacząć od natychmiastowych wyborów,opcja z pochetino wyglada ok, to powinna być ostatnia załatwiona sprawa przez tego nieudacznika bartomeu. Jak można przez 10lat tak spieprzyc zespół który był jak maszyna, mając Messiego, mając taki budżet... aż krew człowieka zalewa... I tacy zawodnicy jak Suarez, Busi, piqe, rakitic, może I nawet więcej z miejsca powinno sprzedać lub oddać za darmo, nawet niew grają młodzi skoro nie ma kasy ale bynajmniej będą biegac

0

@BarcaInfo
Opcja super

2

Nieszczęsny tryplet jest winny wszystkiemu, już wtedy barto się poddał I ogłosił wybory w momencie jak to robil nie miał szans na wygraną ale niestety przed tryplet I to wybrali

0

Liczę I mam nadzieję że dzisiaj zarząd poda się do dymisji, w Barcelonie powin iść I protestować, a bynajmniej smak wczorajszej porażki byłby trochę slodszy jak by ten buc wyleciał.

0

@Janiama
Bedzie boleć długotrwałe utrzymanie barka przy władzy

1

Szanse 90 do 10 dla Niemców jak dla mnie po tym składzie, wierzę i liczę na piękna noc ale wątpię w ten skład I trenera, gość ma jedną szansę w swoim życiu I stawia taki skład.. dla mnie nawet Dembele powinien zagrać od początku, fati u nas nie ma absolutnie skrzydeł, będziemy klepać od lewa do prawa i biegać za kontrami

2

Oba ćwierćfinały pokazały że trzeba by zwyciężyć biegać I być obiektywem, i jutro najbardziej się o to boję, w szczególności gdy setien wystawi swoje once de gala

4

Fakt jest jeden, na jaki by się z wariantów nie zdecydował to w obliczu porażki będzie na dywaniku, więc mu współczuję, a co do pomysłu z 4 pomocników to tak naprawdę tracimy Grizmana który raz że jest najgrozniejszy z tridenta w presingu to po drugie ich obrona jest spokojniesza bo mają jednego mniej, a z tym utrzymywaniem piłki I klepaniem od lewa do prawa w tepie żółwia to pomysł dobry ale może na takie Neapoli ale nie na Bayern.

0

Pisać można wszystko, a boisko zweryfikuje, Neapol nie jest wielkim Europejskim klubem,A wcale go nie zdominowalismy w pełni, Bayern na pewno będzie Dużo mocniejszy, Serce wiadomo Barcelona rozum niestety na Niemców, od kilku lat wolę się nie nastawić żeby się nie rozczarować..pozdro

0

Trenerowi odcielo jaja że to że ani riki ani ansu nie weszli to powinni podziękować bp Bayern ich rozliczy .

1

Komentarz usunięty

0

@th@les
...................

0

@Coutinho007
Gonić wynik będzie ale na bank nie od razu, będą liczyć na kontry

1

Zagrali ładnie ale przeciwnik zostawial super dużo miejsca, gratki że to wykorzystali ale Neapol zagra na pewno dużo lepiej A szyki będzie miał spięte jak Osasuna ostatnio.. pozdro

3

Zagrali ładnie ale przeciwnik zostawial super dużo miejsca, gratki że to wykorzystali ale Neapol zagra na pewno dużo lepiej A szyki będzie miał spięte jak Osasuna ostatnio.. pozdro dla kumatych

0

To już na starcie jesteś w moich oczach spalony, nasz system jest juz rozpracowany

0

Stalo się to co musiało się stać, 37 kolejka A proszę wymiencie mi z nich 5 spektakularnych meczy?.. ile będziemy wszyscy żyć sezonem 2009, przecież Tamtą Barcelona by te dzisiejsza rozbiła w drobny pył, tu brakuje wszystkiego WSZYSTKIEGO , pomijam te porażkę dzisiejsza, chodzi mi o całokształt, Prezes Nieudacznik, działacze to samo, piłkarze? Tu już przemilcze... Dzisiejsza piłka to gra skrzydłami tam się robi różnicę A u nas to jest Dramat I to aż taki że strach patrzeć w przyszłość.

0

Tu by Ojciec Święty nie pomógł do Pary z Guardiola

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?