natanvip
Dołączył/a: czerwiec 2017
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@zmiter912576
Większości każdej ze stron takich jak ta czy to Barcy czy Realu zawsze brak obiektywizmu wobec rywala. Tak samo zawsze podziały między Messiego A Ronaldo, fakt jest natomiast taki że Ramos jest genialnym obrońca, A jeszcze lepszym Wodzem , przy nim każdy gra na wyższym poziomie.
11
Gościa nie trawię(Ramosa) ale trzeba mu oddać że jest genialnym Kapitanem I też super obrońca, cała moc realu, czy to teraz w ostatnich meczach, czy na koniec tamtego sezonu co każdy mecz wygrywali 1:0, czy 3 ligi mistrzów pod rząd. To zasługa Obrony, widać było jak ostatnio ramos odpadł jak wyglądała ta obrona. Więc czapki z głów bo choć go nie trawię to na przestrzeni ostatnich 10 lat to napewno najlepszy obrońca świata.
5
Haha to podchodzi pod paragraf. Czeka nas Gwalt
2
Na pocieszenie powiem ze do Lutego jesteśmy w Lidze Mistrzów;) pozdro morski I miłego Dnia
4
Na dzień dzisiejszy to każdy lepszy Europejski klub nas odprawia. U nas jest gra na Messiego A wszędzie gra 11
2
Fakt że Juventus wczoraj wygrał zasłużenie, według mnie wynik jest za duży bo ogólnie gra była dość wyrównana, ale to bynajmniej moje odczucia.. Muszę poruszyć ważna kwestię, dzisiaj cały czas słychać w sieci że to Juventus jakiegoś tweta dodał o Ronaldo, potem że jego siostra się zachwyca.. ale czy oni oglądali mecz? To że Cris strzelił dwa gole z karnych A Messi nie strzelił, nic nie zmienia, wczoraj Messi piłkarski był kilka klas przed Ronaldem, no ale wiadomo zwycięzca zawsze bierze Laury.
1
Witam. Emocje opadły, w sumie rozum i serce przyzwyczajone do porażki w takim stylu;) miłego dnia dla wszystkich;)
4
Zgadzam się z obiema!!!;) dopisał bym jeszcze przy najlepszym, Messiego bo zagrał wyjątkowo dobrze jak na ten sezon dla niego
0
@FCBMati10
Dzisiaj to akurat coś tam próbowali (messi) nie jest to porażka taka jak Bayernem czy Liverpoolem.
0
@Janas11224
Czy ja wiem czy tak lepiej? Fakt widać że walczył..
3
@IronSanHybrid
A co ma powiedzieć? Mówi to co każdy by powiedzial
0
@ToJa79
E tam co Ty gadasz;))) hehe
Prawda jest taka że to od 3 sezonów się ciągnie...
1
@chavez
Hehe, swoją drogę to tych miast europejskich( trochę mamy do wyciągania wnioskow)
0
@Bagsik88
Gosc miał jeden sezon dobry, aha tylko w ajaxie
2
Najważniejsze żeby wyciągnąć wnioski, bo to że obrona jest do bani to wszyscy wiedzą, to że pedri I trincao zapadło się pod ziemię I tak naprawdę mało co daj A też wiedzą. To że de jong jest tragiczny, że Grizman cierpi na 9, że najdroższy piłkarz w historii sieci na ławce, Boże jak zacząłem to wypisywać uświadomiłem sobie że tu jest gorzej jak myslalem;(
0
Zacytuję Stefana Siarzeckiego;) w pizdu wyladowal;))
0
@Dankhog no ale ja się może nie znam, ale to jak podejmie złą decyzję to Var mu nie powie że Ronaldo przewrócił wiatr?
13
Co by nie pisać i się zalic na naszych to trzeba zacząć od tego że sędzia zawalił nam początek tym "karnym" jak boga kocham w czasach Varu jak to przechodzi to ja nie wiem...
0
2-2 tak dla zabawy;)
2
Wina nie jest jego. On chciał odejść, piłkarz który całe życie gra w jednym klubie gdy postanawia odejść to znaczy że coś w nim pękło,tego nie da się naprawić... I dla klubu I niego lepsze by było roztanie. Oglądaliśmy dwa mecze w LM bez Leo I drużyna grała dużo lepiej, każdy brał ciężar gry na siebie. A tu jest proste. Podaj do Leo i niew coś zrobi, z tego też biorą się te liczne straty
6
Pamiętam jak po zdobyciu Ligi mistrzów z Manchesterem graliśmy z nimi w presezonie, I oni wtedy wygrali, Pamiętam tytuły angielskich gazet " No Messi, No Problem" ( Messi nie grał w tym meczu) Teraz wystarczy OBA "No" zabrać z tego tytułu I mamy obecny obraz.. nie da się patrzeć jak każdy mu pilke musi podać
0
Pamiętam jak po zdobyciu Ligi mistrzów z Manchesterem graliśmy z nimi w presezonie, I oni wtedy wygrali, Pamiętam tytuły angielskich gazet " No Messi, No Problem" ( Messi nie grał w tym meczu) reszty nie będę pisał...
8
Logiczny wybór jest tylko jeden. Jak kontuzje go omina, a widac ze w glowie jego cos sie zmienilo, to uzyje tezy ze choc ansu wróci to go ze składu nie wygryzie, bo gość ma papiery na Topa
0
@BarcaInfo
Ogólnie gość się poprawił w C.uja. I trzeba mu to oddać, o drobiazgi nie ma się co czepiac
3
Trincao nie ma się co czepiać. Fakt dzisiaj był tragiczny ale on jest młody, I widać potencjał jest, oby strzelił coś szybko to się trochę odbuduje, ogólnie dobrze to wyglądało, najbardziej boli jednak że na tego B......... muszę patrzeć A tu taki fajny sympatyczny Riki w 30 minut pokazał więcej jak tamten od 2 sezonów.. ehhh
0
@TheMefju
A czy większość kibiców nie widzi tego że każda piłka na siłę jest podawana do niego? Każdy skrzydłowy czy boczny obrońca jak wrzuca albo podaje po ziemi to zawsze na Messiego... według mnie lepiej by było bez niego
1
Najlepsze.... Brak kibiców, bo ich szkoda żeby na to patrzec mieli..
Najgorsze.... niestety po raz enty.. Messi;( ten związek powinien zakończyć się tego Lata...
3
Czemu nikt nie ma odwagi napisać że najgorsze to Messi? Uwielbiam to od jego pierwszych meczow( mamy po tyle samo lat) ale te jego kiwanie 4 gdzie wystarczy podać, lub co jest najbardziej żenujące, że każdy jak jest przed polem karnym patrzy gdzie jest Leo.... kocham to jako piłkarza, jest Legenda, NIGDY Już nie będzie drugiego takiego, ale nasz zarząd (byly) I tak Spier..lil. Nie dość że bankructwo grozi to co zatrzymali A 100baniek trzeba zapłacić. A my naprawdę mamy potencjał. Zawsze w I zapomniałem BUSI nasz najszybszy pomocnik. On w lidze polskiej nawet by się nie wyróżniał.. to jest karykatura piłkarza od 3-4lat. Za ORTOGRAFIĘ przepraszam%%%%. Ocena na chłodno, bo nasi mają potencjał...I Wierzę w nich.
3
Wynik boli, skuteczność też , A najbardziej boli i długo będą boleć decyzje zarządu!;( kocham I szanuje Messiego i wiem że dzisiaj się starał ale nasza gra byłaby sto razy lepsza bez niego
0
Busi I Messi do zmiany, jeden nie nadarza już kilka lat A Messi dzisiaj bardzo chce ale nic nie wychodzi