1

Panie Xavi, przecież każdy kibic ogląda większość męczy i wie że te pana gadanie to takie pudrowanie gówna, tu nie chodzi o mecz wczorajszy tu chodzi o grę zespołu. Jest katastrofa, a przed nami najważniejsze mecze. A najgorszy jest styl wypowiedzi na konferencji, człowieku przez weź jakas odpowiedzialność za te drużynę, przestań gadać te swoje odkleione historie.

0

@LM10GOAT
Liga Mistrzów

1

Jestem w stanie zrozumieć że Xavi jest jeszcze trenerem dlatego że nie ma kasy na jego zwolnienie i zatrudnienie innego. Bo jeśli to nie problem to niew najpierw zarząd poda się do dymisji a potem ktoś nowy niew ten bałagan ogarnie. Szkoda mi Legendy Xaviego bo piłkarzem był genialnym ale tego boe da się oglądać co przez dwa lata zrobil jako trener.

3

@sejtan
Pasuje stwierdzenie że wygra "mniej gorszy"

0

@qbuteq
Ale instynkt strzelecki albo się ma albo nie ma. A on miał 3 setki w 2 meczach i pizda

0

Czekam na konferencję naszego ganiusza ławki;)

1

Dobra pytanie do was...
To kto dzisiaj z kontuzja wraca? Bo masz mistrz sklad wystawił jak byśmy z kimś z 1 ligi grali

2

@Kalin33
Bo xavi to się nadaje na trenera jak świni na wybieg.

0

To tak jak byś zjadł swój kał i powiedział że nie jest zły ale schabowy i ziemniaczki są lepsze ...
Gość jest odklejony, z legendy staje się pośmiewiskiem.

0

Najlepiej ta jego nowa umowa niew będzie razem z tobą ale nie w tym klubie legendo...

28

-Zaprosić do rozmow..
Iść na droga kolacje...
-Zjeść najdroższe jedzenie i popić najdroższym szampanem..
-Wysłuchać oferty.
-Rachunek oczywiście Niemcy płacą bo to ich interes.
- Na koniec beknąć i pokazać środkowy palec..
I to są idealne negocjacje z nimi

0

@Azrik
Eh........ pogadane

0

@626
Zależy..
Jak chcesz usnąć wcześniej to tak..
Jak masz plany na noc to nie

4

Szkoda mi Xaviego bo to legenda, ale niestety z tej mąki chleba nie będzie...

1

Pisać można wiele... Problem jest jeden, brak trenera..

4

@HypeR
Wydaje mi się że główny kandydat do Złotej Pilki

0

@Aragorn33
"Im" tego nie wytlumaczysz

0

Jak myślicie? Czym zakonczy się "wojna o wolne media'?

1

A co tu rozstrzygać?
Sergio ładnie pożegnać za lata spędzone w klubie..
Alonso przy okazji też może dostać zmianę w ostatnim meczu u siebie z owacja i tyle.. temat u piłkarze do zapomnienia..

0

Ja też mam aspiracje na każdą piękna kobietę. ALE...........
Wesołych świąt

3

Każdy z nas chce żeby został na wiele lat. Ale pilka to biznes i niesty każdy musi to zrozumieć

0

@Pedri16Future
Kolego chodzi mi o styl gry

0

Przypominam że nasza gra to nie różni się znacząco od 2 lat, z tą różnicą ze w tamtym sezonie w LL nie traciliśmy bramek..

0

Pora aby Prezydent zaczął działać....

0

@19Riki20
Ja nawet dlatego nie włączam

0

Jak tam XaviBall?

0

@kuz
Pisali gdzieś że zawał. Ale ile w tym prawdy to nie wiem.

0

Ciężki mecz dzisiaj. Patrzę na kursy u buka i bie wiem skąd oni taki optymizm biorą w stosunku do nas.

1

@norbi77
Xavi to nie trener na takie kluby jak Barca. Nie będzie to 2 Guardiola ani Zidanne. I czym prędzej zrozumie to zarząd( przypuszczam że oni to wiedzą od dawna ale za bardzo nie mają alternatywy i kasy na pożegnanie legendy) to wyjdzie to na dobre. Przecież sezon Mistrzowski poprzedni nie różnił się zasadniczo stylem od tego, tylko wtedy nie tracili goli a strzelali tyle samo co tera.

4

Gość jest odklejony...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?