1

Chłop się ladbie ustawił na tych nieudacznikach z zarządu;) hehe wali ich jak Cieślak-Solaris;)

0

Banda idiotow rządzi i są tego efekty...

29

Nie pasował do tego Cyrku, bo pajacem nie jest..

4

2 mecze Olmo na Euro widocznie są ważniejsze niż cały poprzedni sezon w wykonaniu Gundo.

0

Pośmiewisko......
Mam nadzieję że ktoś tych nieudaczników powstrzyma..

0

@NeroTFP1
Walka 50na50

2

Są na innym poziomie, levelu jak kto woli.

0

Czas, czas, czas.
To trzeba im narazie dać. Oceny można dawać pod koniec sezonu.

2

Banda idiotow niestety.
Mit Laporty się skończy z transferem Olmo.

1

@Arczi87
Myślą że tym transferem zabłysną
Niestety obecnie klubem rządzą tacy sami nieudacznicy jak poprzednio..

0

@MaroBrd
A teraz mi powiedz czemu piłkarze idą do realu? Mimo że mają lepsze ofert?
Bo Real zbudował imperium.
Jest na szczycie.
A rozdawnictwo zaprowadziło nas do ruiny, a idąc twoim tokiem myślenia to z ruiny nigdy nie wyjdziemy.

1

@Faro
Trzeba brać przykład od najlepszych...
Zobacz Real.
Maja drabinkę płac.
Pensja niska plus bonusy to ma sens. Bo bonusy są za dobrą grę. A dobrą gra to wiadomo klub na tym zyskuje. Proste.

0

Gość miał mega talent.
Ale Glowa i zdrowie nie dojechały.

1

To co zawsze Pensja...
Żal i tyle, że taki klub jest tak zarządzany...

0

@Eto'o9 R10
Twoja teoria broni tylko piłkarzy...

1

Czas go zweryfikuje. Myślę że na reprezentacjie za wcześnie

0

Kolejny przykład na to że kluby są dymane..
Piłkarz zagra kilka dobrych meczów l, i agent biegnie o podwyżkę, a jak gra piach to siedzą cicho. Skoro są ofert od Arabów a on nie chce? On przecież jest własnością klubu i jego "nie chce" działa na niekorzyść klubu. Z automatu powinien dostać karę. Dla mnie to jest chore.

0

Zdrowia i pokory jedynie życzę. Resztę ma

0

DRAMAT..........
U nas to jak cyganany na rynku daja promocje..

0

Nie znam się, bo my jedynie możemy sobie gdybać. Ale jak dla mnie to najgorsze jescze przed nami.

0

1 kwietnia już był dawno....

0

Żebyście wiedzieliśmy co jest moim marzeniem.......mm heheheheh

0

@Muhitos
No troszkę się to pozmieniało. Bo Real dzisiaj ma zupełnie inna politykę niż wcześniej. A my jesteśmy w największym kryzysie od XxX lat

0

Jak to wypali to przeję...............bane ma cała Europa.
Liczyć pozostaje że coś tam nie zagra. Ale to mało "Realne"

0

@Czarny_ck
Słowo kluczowe "gdyby"

17

Może nie lubić, można ich przeklinac, ale trzeba im oddać że umia grać a przedwwszystkim wygrywać. Ich mental powinien być przykładem dla młodzieży i innych klubów

2

@Chaoss
Otóż to... za parę lat każdy zobaczy wynik a nie styl..

3

Raczej każdy kibic, każdego klubu chciałby żeby jego zespół był przez ostatnia dekadę "realem" smutne ale prawdziwe....

0

Ten z 7 to talizman Vodu ich. Nawet te rysy geby pasują

0

I tak strzela z dupy i wygraja i tak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?