natanvip
Dołączył/a: czerwiec 2017
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ferran 1 zjeb...
Ale druga sam sobie wypracował. Ogólnie walczy. Dajcie mu czas.
3
No niestety Robert jest totalnie bez formy. I to już od dłuższego czasu. A o dziwo Ferranowi wszystko siada.
2
Robercik jest totalnie bez formy.
0
Dzisiaj każdy ma jeden poziom.
28
Oby tylko Atak miał skuteczność, bo ostatnio dość z nią slabo, a szans jest masa.
1
Najważniejsze jest jedno. Wszystko zależy od nas. Tylko my możemy ten dwumecz i wygrac i tylko my możemy go przegrac.
0
@Iniesta19820815
To jest właśnie to. Ekonomi nie oszukasz. A to że nie ma ambicij to druga sprawa.
0
@Iniesta19820815
Niestety Takie jego prawo...
0
Kij ma dwa końce...
Sędziowanie w LL pozostawia wiele do życzenia..
Nie raz my sami przez to płaczemy.
4
Losowanie to losowanie. Wszystko zależy od formy w danym dniu. Więc nie ma co analizować i cieszyć się, bądź smucić dzisiaj. Boisko zweryfikuje.
0
Proponuję kupić w lato z 4-5 pomocników City;)
0
@Roobo
Grubo...
Bogaty Synuś widac
1
@Arden
Kto trochę zna pilke to wie że spalony ewidenty.
0
Jedyne pocieszenie tej marnej gryz to komentarz na stronie białych jak się poczyta;) Piecze Piecze
0
@Lordzi
I to do 17 minuty
3
Real Madryt TV to taka polska Republika;)
Sczujnia i nic wiecej;))
35
Każde z obu powiedzeń, wykonane do osoby nad nami( nauczyciel, szef) jest niedopuszczalne. O czym tu w ogóle gadka jest? Pierdol się czy odpierdol się. No ja chyba w innej kulturze jestem wychowany.
0
@Values
Każdy kibicuje swoim, i w wielu kwestiach z sędziami mają rację. Ale to musi iść w dwie strony. Przecież od Dekad ten klub bazował na pomocy tych sędziów.
0
@Values
Sami poloniści tam.
I najlepsze że fuck off to dla nich normalne słowo bez kary;)
Polecam im tak do nauczyciela powiedzieć skoro to takie dobre slowo;)
3
Na białej stronie tera sami "poloniści" się porobili;)
Tam to naprawdę cały świat jest winny i przeciwko nim;)
9
Polecam otworzyć paluszki i wejść na stronę bialych;)
Ubaw po pachy
0
@dariooo
W Punkt. Nic dodać nic ująć
3
Jak dla mnie losowanie ok. Większość tutaj pisze ze Sociedad najgorszy zespół i real trafił najłatwiej. A należy pamiętać o tym że Sociedad gra tylko o ten Puchar i wyjdą na real jak by to był finał LM. A kto faworytem w naszym dwumeczu? Myślę że 60/40 dla Nas.
1
Przy mądrej pensij( napewno nie obecna) to fajnie, wiadomo Polak. Fakt że najlepsze już ma za sobą, ale jeśli pensja byłaby dopasowana to jak najbardziej
5
Real mógł dziaiaj lekko 5 goli strzelić. I to tak naprawdę lekko. Więc wynik jak najlepszy dla Angoli.
0
Oho Artuorowi chyba się weekend przedluzul. Bo podobnej bzdety dawno nie slyszalem;)
2
Dzisiaj Najgorzej szkoda Ferrana... chodz wiem że po czerwie to było niemożliwe.
1
Biała Koszulka widać zobowiązuje...
0
@Cataloniec94
Sytuacja stykowa
0
@Comentateiro
A ten przekręt to niby gdzie? O spalonego ci chodzi?