natanvip
Dołączył/a: czerwiec 2017
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@blakkudium
Gol Zycia;)
1
Koniec końców to dobra i jedyna decyzją dla obu stron. Xavi musi się wiele nauczyć, i przedwwszystkim spokornieć. Te jego tłumaczenia na konferencjach to wolało o pomstę.. Życzę mu jak najlepiej, ma jeszcze sporo lat pracy i mam nadzieję że przez wykonany progres w jego pracy będzie mu dane jeszcze raz objąć stery ukochanej Barcy
0
@partymaker
No brak kasy. Niestety
0
@koziar
Ale gość i tak naprawdę jest fajny, skromny i nie pajacuje. Kto się coś zna to woediql że szans nie ma. Bo faktycznie jego umiejętności są dyskotekowe;) ale mimo to naprawdę jest pozytywnym facetem
1
Oby, oby..
Skończy się kolesiostwo
0
@Gaucho
Kurs po 6 rundzie 1.09 na angola
0
Fury w 6 rundndzie miał usyka, lecz bie ruszył tylko się bawił. Resztę znamy, chociaż kibicowałem Angolowi to chapo Ba panie Usyk. A w 9 rundzie czemu sędzia nie przerwał to bóg jeden raczy wiedzieć...
2
Jedynie Pozazdrościć Mentalu i Nastawienia.
Taka drużyna to Wielka radość dla ich kibiców.
2
@FcPortoFan1999
Dokładnie, i małego tego ale transfer Brazylijczyka załatwił wtedy Rossel
1
@FcPortoFan1999
Dokładnie, kto zna jego historie wie że wtedy też było dziwnie. I tak naprawdę miał dużo szczęścia. Nawet Ronaldinho to nie był jego pomysl
0
@TheNekro94
Mam tak samo, tylko troszkę dłużej. I wiem że przez najbliższe lata to będzie na poziomie dziennym..
0
@Gaucho
Z xavim na ławce, i wzmocnieniami Realu, uwierz mi że będzie gorzej
0
@Hindus
?????????????????????????
0
Po co ten artykuł?
Polecam autorowi wykorzystać ostatni dzień pięknego weekendu i iść na spacer.
2
@fanoflakers
Dokładnie tak samo myślę.
I tak naprawdę to jedyne wytłumaczenie tego cyrku
16
W 2009 po nim "płakałem"
W 2024 płacze przez jego decyzję...
2
I za te odklejone gadanie na konferencji większość go nie nawidzi. Gość jest bez honoru....
0
Xavi nas wybawi.
Haha
9
Jak City ich nie wywaliło to i tak wiadomo że wygraja. Nienawidzę ich jak Putina ale trzeba się z tym pogodzić
2
Kiedy po ogłoszeniu pozostania wefisty na przyszły sezon, myślałem że niżej nie da się upaść.....
Myliłem się...
2
OSTATNIE mecze Xaviego..
A nie czekaj..
.
.
.
On Zostaje.
2
Jedyne Plusy to w jego samochodzie w akumulatorze są. I na tym się kończą. Pozdrawiam serdecznie
0
Podobno Ostatecznie Przekonali go Kibice Realu, nasz mister poczuł się jak Ronaldinho swego czasu..
0
Pewnie jest Tragiczna sytuacja finansowa. Jedynie to może jakoś wyjaśnić ten ruch..
0
@SeWo77
Jak dla mnie od Bartomeu-Rossel ciężko znaleźć gorszego
1
@Arden
Aktualnie Najwiekszy
Pewnie za rok tylko Mapet go przebije
0
Są trzy opcje jak dla mnie..
1. Sprzedaż niektórych ważnych piłkarzy. Aby ratować Budżet i kupić nowe talenty.
2. Sprzedaż części klubu w jakieś "Arabskie " Ręce.
3. Ciągnąć ten wozek tak jak teraz i czekać
0
@Kamiloza91
Prawda jest taka że musimy wierzyć. Ale patrząc na to chłodnym okiem, to wydaje mi się że będzie dużo ale to dużo gorzej jak w tym roku. Aktualnie dzieli nas Przepaść
2
Przegrać też trzeba umieć, Niestety wiedziałem że czekają nas ciężkie czasy po rządach poprzednika, ale teraz dopiero uświadamiam sobie jak naprawdę jest źle, a wiem że jesze daleko do Dna
1
Na bank wczorajszy doping go przekonał. Czyje się jak swego czasu Ronaldinho;)