mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ElTomas Wczoraj nie sędziował nam Manzano?
0
@Kszysiek7 Skąd ty wziąłeś te 5 mln Ukraińców? Tyle to przekroczyło naszą granicę, ponad milion pojechał dalej ponad 2 mln już wróciły do siebie.
0
@Adas82 Ostatnio mój kolega brał udział w sprawie (koleś wjechał mu w tył i nie przyjął mandatu), gdzie koszty rozprawy to 60zl.
0
@mrboom Jak to? Przecież na Eleven cały czas chwalą Carlo jak to on super rotuje składem :)
0
@jacob345 Albo Skóraś zagra dobrze na mistrzostwach i w styczniu już go w Lechu nie będzie.
0
@siuuu Bramkarz rywali Kuszczak v.2
9
@Kessie To chyba zaktualizowana biografia a nie książka o odejściu...
1
@kamyk_23 To raczej Sabalenka udowodniła, że Iga jest tylko człowiekiem :)
0
Czyżby trzeci karny dla Korony? Moim zdaniem był faul.
0
@FcPortoFan1999 Podtrzymają swoją pięcioletnią serię.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@BaroPodertos Fatiemu to by się przydały ze 2-3 mecze w rezerwach żeby zrozumiał gdzie jest, a gdzie może skończyć. Tylko nie wiem czy wg obecnych przepisów jest to jeszcze możliwe.
0
@bari_94 Jeżeli chodzi o czerwoną to sytuacje kompletnie inne ze względu na miejsce faulu. Sam faul podobny.
2
Widzę, że "Preuc" znowu jest "Prewcem"...
0
@Kidd I teraz pytanie czy faktycznie miał problemy osobiste i rozwiązał kontrakt z Lechem czy już miał nagraną lepiej płatną robotę i wymyślił sposób żeby się uwolnić?
3
Rewanż z Eintrachtem graliśmy w Stambule:), komentarz top.
1
@Joe_Pesci Gdzie tam Kevinowi do Krzynówka...
1
@mindbender84 Gdzie ty tam 10m zmierzyłeś?
0
@El dominatore Jednak chyba Hans Nielsen bardziej pasuje na "MJa" żużla niż Tomek Gollob.
0
@Patrykl145 Bierze przykład z Donnarumy i kilku innych z nie-memowych lig.
0
@Encore Tak jak z politykami. Przed kamerami by sobie włosy ze łbów powyrywali, a wieczorami razem chleją wódę w hotelu sejmowym.
0
@sendesara Kolejny pajac. Za takie cyrki powinna być czerwona.
1
@Aragorn33 Zbojkotują i FIFA ich zawiesi na kolejną imprezę.
0
@michal26 Może. Nie zmienia to faktu, że jeszcze nie widać tej mądrości w szkoleniu.
0
@michal26 Ilu tych wyszkolonych przez Raków biega po boiskach I i II ligi? O ligach zagranicznych nie wspomnę.
0
@JordiAlbion Nie, on jak Guardiola chce do sobie zrobić rok przerwy.
0
@Jonyx Nie Bernabeu tylko Madrytu.
0
@michal26 Skąd info, że Makarov zatonął? Sami Ukraińcy podawali, że szacują jego czas remontu na 2 tygodnie do miesiąca.
0
@MesQueUnClub96 To pokazuje jedynie, że City jako drużyna jest dwa poziomy wyżej niż my.
0
@Kwiatek67 Za 5 to akurat nie bo na większości stacji 1 litr to minimum.