mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@takisobiektos i jak rozegrała
3
@Barcanajlepszyteam Przez Teksas, który chciał zamkniętej granicy przechodzi większość migrantów z południa. Widocznie już dotarli do NY.
2
@patataj Maria Stenzel :), poza tym zgoda w 100%. Żeńska siatkówka jest nawet ciekawsza niż męska, są dłuższe akcje, obrony, kontry, a nie tylko jeb z serwisu i jak przyjmą to 1-2-3 i po akcji. Pomijam już aspekt wizualny :)
0
@arasz1819 Erdogan traci poparcie, więc nie zrobi nic mało populistycznego, a takim byłoby jakiekolwiek wsparcie ruskich. Prędzej będzie stosował agresywne zagrywki w stronę Grecji żeby zyskać poparcie nacjonalistów.
3
@barcelonaLM I będzie jak Eintrachtem...
4
@Xwowrak W tych karmach jest więcej mięsa i dużo lepszej jakości niż w jedzeniu dla ludzi. Tam o dziwo da się pilnować norm,
0
@PatrykBarca A Pudzian w wieku 45 lat to po której jest stronie?
2
@karci0 Koleżanka sędzina musi zaktualizować swoją wiedzę.
0
@jabber21 Racja, już poprawiłem swój wpis. Jakoś mi utkwiło, że Kwiatkowski nasz przekręcił, a on tam tylko był od obsługi technicznej monitorów.
0
@jabber21 Chyba jednak nie:
https://www.transfermarkt.pl/pol-van-boekel/profil/schiedsrichter/568/plus/0?funktion=6&saison_id=&wettbewerb_id=CL
W meczu z Bayernem na varze siedział nasz Kwiatkowski.
https://www.sport.pl/pilka/7,65041,28904291,polski-sedzia-na-meczu-bayern-barcelona-bardzo-wazne-zadanie.html
Wróć, Kwiatkowski był tylko asystentem tego van Boekela...
0
@Kgorecki2500 Kwiatkowski i van Boekel to ta sama osoba?
0
@SkilledHydra16 Jak ten sam? Z Bayernem był Kwiatkowski, dzisiaj jakiś Holender.
0
@Jacob94 Nie na wszystkich. Na jednej wyglądało jakby Fati zagrał głową i pewnie dlatego podtrzymali decyzję sędziego z boiska.
0
@MesQueUnClub96 To nie Slavko siedział na varze. Dostał sygnał, że karnego nie ma i tyle. Sam z siebie do monitora nie podejdzie.
0
@FCB24 Dudek był 7 w klasyfikacji generalnej SGP, dzikie kart dostali zawodnicy z miejsc 7-13, więc co w tym dziwnego?
0
@shahman bardziej śmieszne jest to, że w czołówce nie było nikogo od nas
1
@Pawel13sz aż tak wielu młodszych niż 13 lat tutaj nie ma...
0
@Freudysta Sędzia nic nie powinien. Są przepisy na takie sytuacje, po jednym incydencie wo nie może być. Poza tym nie sędzia decyduje o wo, on jedynie może przerwać i zakończyć mecz. Trybunę Lechowi raczej zamkną na 1-2 mecze
1
@Sulimo Ten Jędrzejczyk to ci chyba pannę odbił. Masz jakąś obsesję ma jego punkcie.
1
@Sulimo Kiedy w Warszawie leciały na boisko butelki po piwie?
0
@P33ck już dawno się zaczął, gdzie byłeś przez ostatnie kilkanaście lat?
0
@DonMatteo901 O, wychodzi typowa wymówka kibiców Lecha. Ile meczów Legii w tym sezonie oglądałeś?
1
Banda debili na trybunach.
0
@Medium Ishak ma kartkę. Kto by się spodziewał, że Lasyk będzie kosił Legię, nie pierwszy raz.
1
@DonMatteo901 Gdyby Lasyk gwizdał w obie strony tak samo to fauli byłby podobne ilości.
0
@Sulimo Chyba mamy kompletne inne pojęcie dominacji. Lech w ataku też nic nie tworzy, dwie sytuacje bo babolach Legionistów.
2
@Sulimo Zdejmij te różowe okulary. Jaka dominacja? 3 strzały będące podaniami do bramkarza.
0
@Chaoss Nie zmienia to faktu, że dziwnie się złożyło.
0
Wczoraj ktoś pisał że RB grozi kara za przekroczenie budżetu i mają "nakaz" odpuścić to GP.
1
@DonMatteo901 Jakie derby Polski? Chyba tylko dla kibiców Lecha.