2

@takisobiektos i jak rozegrała

3

@Barcanajlepszyteam Przez Teksas, który chciał zamkniętej granicy przechodzi większość migrantów z południa. Widocznie już dotarli do NY.

2

@patataj Maria Stenzel :), poza tym zgoda w 100%. Żeńska siatkówka jest nawet ciekawsza niż męska, są dłuższe akcje, obrony, kontry, a nie tylko jeb z serwisu i jak przyjmą to 1-2-3 i po akcji. Pomijam już aspekt wizualny :)

0

@arasz1819 Erdogan traci poparcie, więc nie zrobi nic mało populistycznego, a takim byłoby jakiekolwiek wsparcie ruskich. Prędzej będzie stosował agresywne zagrywki w stronę Grecji żeby zyskać poparcie nacjonalistów.

3

@barcelonaLM I będzie jak Eintrachtem...

4

@Xwowrak W tych karmach jest więcej mięsa i dużo lepszej jakości niż w jedzeniu dla ludzi. Tam o dziwo da się pilnować norm,

0

@PatrykBarca A Pudzian w wieku 45 lat to po której jest stronie?

2

@karci0 Koleżanka sędzina musi zaktualizować swoją wiedzę.

0

@jabber21 Racja, już poprawiłem swój wpis. Jakoś mi utkwiło, że Kwiatkowski nasz przekręcił, a on tam tylko był od obsługi technicznej monitorów.

0

0

@Kgorecki2500 Kwiatkowski i van Boekel to ta sama osoba?

0

@SkilledHydra16 Jak ten sam? Z Bayernem był Kwiatkowski, dzisiaj jakiś Holender.

0

@Jacob94 Nie na wszystkich. Na jednej wyglądało jakby Fati zagrał głową i pewnie dlatego podtrzymali decyzję sędziego z boiska.

0

@MesQueUnClub96 To nie Slavko siedział na varze. Dostał sygnał, że karnego nie ma i tyle. Sam z siebie do monitora nie podejdzie.

0

@FCB24 Dudek był 7 w klasyfikacji generalnej SGP, dzikie kart dostali zawodnicy z miejsc 7-13, więc co w tym dziwnego?

0

@shahman bardziej śmieszne jest to, że w czołówce nie było nikogo od nas

1

@Pawel13sz aż tak wielu młodszych niż 13 lat tutaj nie ma...

0

@Freudysta Sędzia nic nie powinien. Są przepisy na takie sytuacje, po jednym incydencie wo nie może być. Poza tym nie sędzia decyduje o wo, on jedynie może przerwać i zakończyć mecz. Trybunę Lechowi raczej zamkną na 1-2 mecze

1

@Sulimo Ten Jędrzejczyk to ci chyba pannę odbił. Masz jakąś obsesję ma jego punkcie.

1

@Sulimo Kiedy w Warszawie leciały na boisko butelki po piwie?

0

@P33ck już dawno się zaczął, gdzie byłeś przez ostatnie kilkanaście lat?

0

@DonMatteo901 O, wychodzi typowa wymówka kibiców Lecha. Ile meczów Legii w tym sezonie oglądałeś?

1

Banda debili na trybunach.

0

@Medium Ishak ma kartkę. Kto by się spodziewał, że Lasyk będzie kosił Legię, nie pierwszy raz.

1

@DonMatteo901 Gdyby Lasyk gwizdał w obie strony tak samo to fauli byłby podobne ilości.

0

@Sulimo Chyba mamy kompletne inne pojęcie dominacji. Lech w ataku też nic nie tworzy, dwie sytuacje bo babolach Legionistów.

2

@Sulimo Zdejmij te różowe okulary. Jaka dominacja? 3 strzały będące podaniami do bramkarza.

0

@Chaoss Nie zmienia to faktu, że dziwnie się złożyło.

0

Wczoraj ktoś pisał że RB grozi kara za przekroczenie budżetu i mają "nakaz" odpuścić to GP.

1

@DonMatteo901 Jakie derby Polski? Chyba tylko dla kibiców Lecha.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?