mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MESSIah16 Teraz w krytycznych momentach cały czas podają do Dembele w nadziei , że coś mu się uda. Problem w tym, że Leo wiele razy coś dawał radę zrobić, u Dembele to są pojedyncze przypadki, raz na 2-3 mecze.
1
@okiemtypera_lucaxx95 Nie oglądałeś meczu, prawda?
0
@Kamiloza91 Pewnie jakaś część kasy od sponsorów zależy od wyników.
0
@Jackazz Uff, udało się.
1
Ależ koszykarze dają d... w koncówe
0
@FcPortoFan1999 Nie ma varu.
0
@nioton Dlaczego Real się błaźni skoro jest głównym orędownikiem powstania superligi?
2
@Oskar00 Szczególnie w drugiej połowie, gdzie Hapoel miał 2 setki.
0
@jedrek7000 Nie ma z kim grać? Ile bramek wypracował sam? 1, 2? Reszta to dogrania kolegów.
1
@Compadre Raczej jak z Lecha Lech.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@ToWinaSedziego On nie ma człapać tylko myśleć na boisku i biegać wtedy kiedy to potrzebne, a nie zapierdzielać jak wściekły do każdego rywala.
1
@Blantozaur Raczej nie. My to poziom LE, CR już tam nie daje rady w większości przypadków.
11
@Przemek2323 Kiedyś w trudnych momentach piłki szły do Leo i nich coś wymyśli. Teraz podają do Dembele... Efekty widać.
0
Niech Gaviemu ktoś tam wytłumaczy (widocznie sam nie jest w stanie na to wpaść), że nie może cały czas biegać jak pies spuszczony ze smyczy bo fizycznie nie da rady. Jego zachowanie (truchcik) przy golu na 1-2 to kryminał. Nie może być tak, że w 60 minucie zawonik nie ma siły biegać.
0
@patrix211 gorzej by to nie wyglądało
1
@Litman Nie tylko dzisiaj
1
@J4no No z Celtą oddaliśmy, tzn. sami sobie wzięli, a nasze kontry kończyły się na linii środkowej.
0
@matirix20 Przez kilka lat po Apoelu siedział w PZPN to wypadł z obiegu. Miał wtedy chyba 60 lat to pewnie już mu się nie chciało szarpać w naszym bagienku ligowym, a na robotę w klubie zagranicznym raczej już szans nie miał.
0
@stickie On wygląda jakby nawet nie widział na czym polega spalony.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@cinero1996 Po numerku...
0
@Danqoo Z nami to Celta miała z 5 setek w drugiej połowie i zamykała nas w polu karnym.
7
@Image Jak nie jest? Wziął górę kasy za podpis i jak się uda to w styczniu skasuje kogoś ponownie.
1
@nelson25 marion cobretti
1
@Kessie Tak się gra na czas, a nie jakieś leżenie na murawie.
3
@Kidd Chyba jednak zdecydowanie częściej działa niż zawodzi, więc jaki żart?
1
@Comentateiro A co, my jesteśmy Lech Poznań?
0
@mr Barca Tak samo myślą kibice połowy drużyn z tej grupy