0

@ranger3120 Nie ma vatu są wysokie marże. Tylko pelikany pisu wieżą, że rząd odebrał sobie wpływy.

1

@Kgorecki2500 Nie można bo jest za wąsko na chodnik i ścieżkę rowerową. Tam nie ma raczej 4m, do tego są słupy.

1

@reloaded To można się cofnąć dalej. Po co było pozbywać się Semedo, któremu głównie wytykano brak asyst, ale nikt nie policzył ile patelni od niego zmarnował Suarez. W obronie cała czwórka to ten sam niski poziom.

0

@!34RC3!_0N4 To nie są ci sami ludzie.

0

@marcin62 Jacy równi i równiejsi? I jedni i drudzy mogą wypić flaszkę, nie mogą jarać. Pełna równość.

0

@Messibestplayerintheworld Zdarzało się nam wracać na ten szczyt przez kilkanaście lat, więc ci zawodnicy mogą tego nie doczekać.

0

@xVENUMx Zmień translator.

2

@Kuba_1 A trawa była za długa i za sucha... Podkłady też były złe.

0

@Deviler Wisła to spadła przez durne zarządzenie i trenera, a nie jednego zawodnika.

0

@Derean W tym porównaniu to Semedo jest pan piłkarz.

0

@MateuszGotowka99 I co z tego skoro Lewy faulował jako pierwszy?

0

@Volk Sam sobie odpowiedziałeś. Lewy faulował pierwszy.

0

@dantek321 Na razie to on fizycznie odstaje w Młodzieżowej LM, więc gdzie go do pierwszej drużny?

0

@FabianMrozek I dlatego miesiąc temu Vicoria bez problemów puknęła Slavię 3-0... :)

16

@Emhyr Tak jak u nas. Cały czas powtarzał, że nie wierzy, że może trenować Messiego.

11

@Rastafarnianin Ciekawostką byłoby porównanie z kancelarią premiera Wielkiej Brytanii. Tak to jest tylko próba wywołania g...burzy.

0

@Tomason To się zgadza, ale po co było ciśnienie pisu na tworzenie takiego molocha? Tylko po to żeby móc sprzedać i zakopać część dziury. Retoryka i tak będzie taka, że "musieliśmy sprzedać bo tak każe prawo UE".
Energa, Lotos i PGNIG mogły spokojnie dalej działać, przynosiły dochody Skarbowi Państwa i włączanie ich do Orlenu było głupotą.

0

@barcelonaLM Czyli standard. Interesy tej trójki nigdy nie są zbieżne z resztą ligi.

2

@okiemtypera_lucaxx95 asysta Leo?

2

@MesQueUnClub96 Dlaczego dyrektor ukraińskiego klubu ma apelować o miejsce dla Peru, Nowej Zelandii czy San Marino?

3

@Kurkmen Teraz przepychają ustawę, która nie pozwoli w 30 spółkach SP zmienić władz przez 6 lat. Szykują się bandyci do utraty władzy...

3

@Jonyx Mi się on wydaję jakiś taki ociężały, jakby za szybko nabrał masy.

2

O, gramy na San Mames

0

@CZAJUN_119 Oby, ale możliwe, że po MŚ sobie odpuści i da sobie spokój z graniem.

0

@Medium Skoro musi go pytać o zgodę, to znaczy, że ich wzajemne zaufanie leży. Jeżeli między nią a tamtym kolesiem coś miało się wydarzyć to już się wydarzyło, albo i tak się stanie w niedalekiej przyszłości i nikt nikogo o zgodę pytał nie będzie.

0

@SkilledHydra16 No fajnie, ale zobaczymy gdzie Leo będzie za 2 lata.

0

@Adas82 Twoja żona potrzebuje twojego pozwolenia żeby pojeździć rowerem?

0

@wojopancer Przecież tutaj sędzia zareagował od razu, bez varu.

0

@Colon Tam są kWh, to o jakim prądzie mowa?

1

@tristan87 Za rządów PO w stan likwidacji poszło 5 kopalń, od 2015 do dzisiaj 14...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?