mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tristan87 W Katarze czy Arabii to może dostać kontrakt 34-letni były reprezentant Hiszpanii, a nie Polski.
1
@tristan87 I co ktoś ma na tym zyskać? Jędrzejczyk jest w takim wieku, że już żadnego dobrego kontraktu z zagranicznym klubem nie podpisze, więc Piekarski prowizji nie zgarnie. Prawdopodobnie przedłuży z Legią na dużo gorszych warunkach niż ma obecnie.
0
@Klaudiaa8 Wiadomo, że nie będzie grał w podstawie, a masz na ławce zawodnika, który zagra na ŚO, PO a jak będzie trzeba to i LO. Większość na ból d..., bo gra w Legii. Prawda jest taka, że mamy biedę w obronie i ciężko wybrać kogoś lepszego.
3
@Kondziubarca Coś to się nie klei. Tebas, wróg SL chce zmiany prawa, które blokuje SL?
0
@Encore Sądząc po nożach to bardziej Rambo i Commando.
0
@Dalhi Oczywiście, że reszta się zgadza.
0
@Pedri16Future Nie ma kogoś takiego, ale jest Janczyk.
1
@Dalhi Jak jego wypowiedź sprzed prawie roku ma dzisiaj wpłynąć na giełdę?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@koksik2700 To czy chciał zbiec będzie ustalone w trakcie śledztwa. Wg jego wersji nie widział tego motocyklisty... :)
0
@PatrychoO No i? Nadal nie mamy w drużynie lepszego LO.
1
@PatrychoO Alba tymi minutami w ostatnich meczach pokazuje, że jest półkę wyżej niż Balde i Alonso.
0
@masa11 Pedri i Gavi to powinni być wprowadzani w tym wieku do drużyny, a nie być zawodnikami, na których chcemy opierać grę,
0
@Katalonbar Co będziemy spłać?
0
@AdiBarca87 W tym meczy nasz walą przez superligę? Nie walą Realu, glównego jej pomysłodawcy? Ochłoń...
0
@MesQueUnClub96 Jasne, on czyta tylko internet premium, taki dla elit.
0
@Kozinho. Całun nie ma 2 tys. lat. Ma około 800.
0
@Rewolucja123 Pitu titu, sratu tatu. Ten slogan to nic innego jak polityczne hasło łączące klub z tezami niepodległości mający na celu skupienie ludzi w jednym ośrodku.
4
@Rust_Cohle To nie jest kwestia jednego meczu czy jednego przeciwnika. Prześledź wstecz jego wypowiedzi, bardzo rzadko "zabezpieczał" się przed porażką.
33
@Emhyr Już szuka wymówek? Zazwyczaj robił to po dostaniu w ryj...
0
@PatrychoO Just eat
5
@bartas97 "Hej stary, kopałem cię cały mecz, ale wiesz... ty grasz w piłkę, ja tylko próbuję udawać piłkarza..., no sorki, daj łapę.."
2
@Peciak Śmieją się ci co nie oglądali meczu i nie widzieli zachowania graczy Wisły w jego trakcie oraz ci co są any-Legia z automatu...
1
@ef Są adekwatne do siły naszej waluty, a że nasz rząd ma w dupie jej wartość ta mamy efekty.
0
@DonMatteo901 To chyba jednak słabo oglądałeś. Za co on i Szwoch dostali kartki?
1
@tristan87 Pewnie, że mocy. Jakby przegrali z nikt z nich z głupim uśmiechem by z podziękowaniami nie podszedł.
0
@dniel W tym modelu są silniki D14z5 i D14z6. Oba biorą olej nawet przy normalnej jeździe :) To są odchudzone wersje D16Z z civiców 5 gen(lata 92/3-98).
1
@DonMatteo901 Wystarczyło obejrzeć mecz i zobaczyć jak go wiślacy kopali przez 97 minut, a sami leżeli od samego jego wzorku. I nagle na podziękowania im się zebrało.
1
@dniel On ma tam D-serię, która ma 20 lat i raczej nikt nie jeździł tym na 3 tys. obrotów. To musi brać olej.
1
@CriminalFCB Skoro jest tam półsyntetyk to pewnie silnik już mocno bierze olej. W 20-letniej Hondzie to nic dziwnego. Dolewanie syntetyka rozrzedzi olej i przyspieszy jego spalanie, będziesz wcześniej musiał dolać. Poza tym raczej nic Ci nie grozi.