mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@trolownik Może wreszcie nie będą grać przed murem 7 obrońców.
1
Higuain to bóg wykończenia w porównaniu z Lautaro.
0
@Irmscher10 Gdzie byłeś przez ostanie 15 lat rywalizacji tych dwóch piłkarzy?
2
@cris2706 To nie jest reklama tylko propaganda rządowa.
1
@KlonaZepan Ile ZP ma Lewy? Bo mnie zawsze uczyli, że 7-0=7, więc skąd tobie wyszło 2 więcej?
0
@Roobo Argentyna gra bardzo pragmatycznie, tak wygrali Copa.
0
@ChampionLW No to zmienisz zdanie :).
0
@ChampionLW Jutro zmienisz zdanie, chyba że wypijesz tylko trochę.
0
@V e B 96 Marciniak gwiazdorzy tylko jak sędziuje w polskiej lidze. Gdy ma mecz międzynarodowy to zachowuje się zupełnie inaczej i jest półkę wyżej niż normalnie.
0
@Emhyr Co mają powiedzieć w Indiach? Oni w ciągu 3-5 lat będą mieli więcej ludzi niż Chiny, a piłka na poziomie niemal amatorskim.
1
@allien18 Napastnik w polu karnym nie spodziewał się piłki...
0
@masq Tak jak kiedyś miał to zrobić CR7 w LM po meczach z Legią...
0
@Demazo Pomijając resztę. Co do całej sytuacji ma pole 5 metra?
1
Na varze ulubieniec La Rambli.
4
@adi7adi8 Marokańczycy w Belgii nie mieli w tym problemu :)
0
@notor1ous Open Office
0
@galix22 Na razie największe rozczarowanie turnieju.
5
@Faro Śmieszne to są te twoje ciągłe żale na ten sam temat.
0
@cchesterr43 A co on takiego zrobił?
1
@ElTomas Milik nie jest piłkarzem Juventusu.
1
@Sulimo Jak to, pan asystent trenera nie ma pojęcia o piłce :) ?
0
@FcPortoFan1999 Przecież to Marokańczycy robili tam dymy, więc raczej po udanym meczu :)
2
@kynio302 Ale co on tym sędziom zrobi?
1
@Kessie Bardziej chyba radość po wygranej Maroka. Tam ponad 10% społeczeństwa to Marokańczycy.
0
@Kluivert_P Nie graliśmy ani z Republiką Środkowoafrykańską ani RPA (jak już chciałeś z "angielska" polecieć).
3
@DaPidejpi Kopia gola z Realem.
1
@Encore Myli mu się z Lautaro :)
0
@koksik2700 Dzień tak, chociaż z różnymi serkami, twarogami to działa też w drugą stronę, bo niektóre sklepy, szczególnie małe źle te produkty przechowują.
0
@4drian0 Kulki mocy.
2
@PatrychoO On nigdy nie mówił, że jest Polakiem. Określa się jako obywatel świata.