mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MesQueUnClub96 Z kadrą będzie się widział rzadziej niż raz na miesiąc. Jeżeli po tym zawodnicy będą czuli się "zniszczeni" to powinni zmienić zajęcie.
1
@Zoker Jako ostrzeżenie dla innych to zapewne kilka z tych wyroków zostanie publicznie wykonanych.
2
@lucca87 To jest umowa pewnie na kilka milionów rocznie...
1
@Zoker Jest tylko kopią tego pana:
4
@michal26 I nic dziwnego. Kolega wyżej swoją widzę czerpie z wykopu czy innych tego typu "źródeł".
Wróć... absynt był trochę później :)
0
@gumaz Jeżeli się uda to będzie oznaczało, że pis dogadał się z inną partią (PSL?) żeby nadal mieć większość.
2
@adi7adi8 Na drodze stał im terminarz naszej ligii... :)
0
@takisobiektos Tak jak europosłowie znają. Ze słuchawką w uchu.
0
@takisobiektos Skoro połowa ludzi, którzy prezesa wybierają też nie zna to co w tym dziwnego?
1
@kynio302 I to chyba sprzed 3-4 lat.
0
@Emhyr To nie jest kwestia tego czy się przewijał czy nie. Możesz tam wstawić nazwisko dowolnego trenera i skwitować stwierdzeniem "tyle wiem" i robić za wielce poinformowanego.
0
@Emhyr News taki, że każdy z LR mógłby go napisać...
0
@wasacz Każdy piłkarz ma indywidualne zapisy w kwestii zakazów. Jednemu zakazują jazdy motorem innemu na nartach. Przede wszystkim nie każdy się na to godzi.
1
@RobiS Gdzieś widziałem, że już kurs spadł już do 2.5 :)
1
@barcanawieki Myślę, że dobrze byłoby przeczytać cały wywiad i zrozumieć kontekst tej wypowiedzi.
0
@AmigoBlancos Co z tego, że mają taki skład skoro grali ultradefensywnie? Możesz wystawić 5 napastników i zabronić wychodzić za środek boiska. Jakie wtedy będzie nastawienie drużyny?
2
@Seba_89_ Bramkarz to tak samo zawodnik drużyny jak każdy inny. Co to za bzdurny argument?
0
@tbas Ale to nie on się na tyle wycenił.
0
@kulek22 zostaje jak kilku innych sędziów, równie dobrze może już nic nie sędziować
0
@LS ewentualnie lwy Atlasu zjadające słońce z flagi Argentyny...
0
@Sysia11 Deco to tak naprawdę Brazylijczyk.
0
@kempnou Gdzie on napisał, że de Jong przestał?
1
@Rewolucja123 Drużyna, która praktycznie nie potrafi w play-off wygrać meczu...
0
@xVENUMx Walker nie rozłożył dywanu.
1
Beckham na stadionie
0
Dobrze że mu przypomnieli o kartce
0
@kubix05 żeby z jego strony padły 3 gole dla Francji?
1
Borek gołym okiem widzi 1km/h różnicy w prędkości biegu na odcinku 30m. Fenomen z Tajlandii.
3
@RobiS reprezentacji Anglii w rugby
0
@Donnie_Darko Pewnie o Griezmanna albo Rabiota chodzi.