mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Katalończyk 99 Jaki zagranicznych trener wie o istnieniu taki tworu jak ks?
0
@Emhyr Jakie PZPN ma wydatki? Budżet może być i miliard....
0
@Faro To idą na rekord.
3
@Faro Notatnik i dyskusja? Zebrali ze 3 komentarze?
0
@MESSIah16 Czytałeś opinie Powstańców o "Miasto 44"? Przecież ten film nie nic wspólnego z rzeczywistością a był promowany jako "obraz Powstania Warszawskiego".
0
@MesQueUnClub_87 Policja używa granatników HK169, to zupełnie inny rodzaj broni.
2
@Rust_Cohle 400 koni to się robi w 20 letnim civicu z silnikiem 1,6 dohc
0
@MesQueUnClub_87 Nie wiem czy to jest na wyposażeniu policji...
1
@AmperA Przecież to Kamil Kosowski...
0
@QuaReL W hokeju na igrzyskach mecz Kanady sędziował Kanadyjczyk bo jest najlepszy. Nikt nie robił dramy. W siatkówce często liniowi są z kraju gospodarza. Tylko w piłce jest taka patola, że z góry zakłada się że koleś nie wykona swojej roboty.
0
@FcBarcelonaFanMSN To nie monopol. Ich po prostu stać na zaryzykowanie 50-60 mln.
1
@Przemek2323 Pewnie to Kliczko taki prezent dał. Ciężko pomyśleć...
0
@xavi890 co to ma do stwierdzenia "ale na króla strzelców ligy argentynskiej zeby nie postawić, to trzeba być debilem"?
0
@kuz czepiam się czepialstwa ludzi, którzy w swoim czepialstwie walą babole :)
0
@kuz Nie wierzę, że ludzie nie potrafią prawidłowo napisać jego nazwiska. Gość broni w jednym z większych klubów w Hiszpanii...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Lucassito Kilku ostatnich królów strzelców ligi argentyńskiej:
Jose Sand
Darío Benedetto
Santiago García
Lisandro Lopez
Silvio Romero
Rafael Borré
Szału te nazwiska nie robią. Król strzelców tej ligi to żaden wyznacznik, a już na pewno nie daje to żadnej gwarancji, że taki zawodnik jest w stanie coś dać Barcelonie.
0
@xavi890 Za Alvareza trzeba było płacić od razu, Ferrana będziemy spłacać w ratach przez 5 lat.
0
@swiergol2 Nie porównujemy Papszuna do Michniewicza, tylko do trenerów z zagranicy. Poza tym, w kadrze nie ma czasu na wprowadzanie metod Papszuna i szukanie wykonawców przez rok. Praca selekcjonera ma całkiem inny charakter niż trenera w klubie.
5
@Kgorecki2500 To nie znaczy, że nie może statuetki oddać młodemu. Myślę, że dla niego to będzie miało nawet większe znaczenie niż gdyby dostał nagrodę oficjalnie.
0
@swiergol2 czy jest lepszy to się okaże jak wyjdzie z ciepłego grajdołka i poprowadzi poważny klub, gdzie będzie prawdziwa presja
1
@TheNekro94 No jak ktoś pamięta Leo jak miał 18-20 lat to właśnie zapierdzielał, m.in. przez często łapał urazy mięśniowe
0
@swiergol2 Polskiego lepszego nie znajdziesz.
0
@LewoSkrzydlowy11 Ty nie mądruj, tylko sprawdź w necie dlaczego Lisandro Martinez tak rzadko strzela:)
0
@LewoSkrzydlowy11 Człowieku, środkowy obrońca?
0
@LewoSkrzydlowy11 To źle? Wielu na jego pozycji wcale nie oddaje strzałów.
0
@takisobiektos Coś kiepska ta statystyka. Bono 5 strzałów obronił w meczach z Hiszpanią i Portugalią. W grupie miał 0 interwencji?
0
@michal26 Rosja, po Turcji jest drugim najważniejszym partnerem handlowym Gruzji:)
0
@michal26 Polska w 46 nie miała nic do gadania w kwestii polityki zagranicznej. Zostaliśmy zamknięci w bloku wschodnim i tyle.
0
@MysticCat Niemcy ze swoją armią w rozsypce nie są dla nikogo zagrożeniem.