1

@DonMatteo901 Właśnie przez takie machanie Alba nie wiedział że żółtą i dostał drugą.

0

@NeKenI Dlaczego usunąłeś wpis o chomiku? Okazało się, że bezmyślne kopiowanie niesie za sobą popełnienie gafy?

1

@NeKenI Chomiki, jak większość ssaków mają tylko jedną szczękę (górną).

0

@bartekvisca Mój kumpel ma zerwane oba...i biega półmaratony. Tak więc da się.

0

@Tomo1989 UPC daje (dawało) za 10.

1

@Qba2312 To tylko pokazuje gdzie jest nasz boks. Brytyjczycy "celujący w tytuł mistrza świata" jakoś nie muszą się tak upadlać. Trochę to też świadczy o społeczeństwie, które jest gotowe za to płacić. Chyba nigdzie na świecie nie ma takiego zapotrzebowanie na tego typu "gale".

0

@Luciano99 Coś nie teges. Określenie "Mariola" jest dużo starsze niż serial.

9

@shahman Nawet Busi nadążył.

0

Złota piłka loading....

3

Ależ golazo Miedzi...

0

@Cvzx Pewnie pamięta w jakiej czarnej d... były kluby hiszpańskie w latach 90, gdy większość nie płaciła piłkarzom kontraktów.

0

@Kamiloza91 Nam brużdżą hiszpańskie przepisy. Co ma to tego patologia w Chelsea?

6

@gaucho104 Przecież to oczywiste, że wielu ludzi wzięło wakacje kredytowe i zamiast rat nadpłacili kredyt. Nie ma to nic wspólnego z tym, że mają więcej pieniędzy.

0

@zuang1995 To trzeba było pojechać 300m dalej, zjechać i wjechać ponownie. Świat by ci się od tego nie zawalił.

0

@kiper09 Ćwiąkała gadał, że nie chciał, wybrał Bayern.

6

@Rl9k1nG Decyzja dobra, ale byłoby miło jakby jeszcze podali na ile zadłużają państwo za zakupy sprzętu, bo one nie są wpisane w budżet żeby nie podnosić długu publicznego.

2

@Kondziubarca Długo po wyborach nie trzeba było czekać żeby pokazali swoje prawdziwe oblicze.

0

@Ls0811 Sprzęt nie może należeć do szpitali, bo te musiałby zapłacić podatki od darowizny.

2

@Faro Ogarnij Synów Anarchii

0

@Colon Teraz na boiskach zlanych wodą to nie przejedzie (pierwsze podanie).

0

@arasz1819 A jak pozycja jest dla niego najlepsza? I tak skończy na 9. Koleś nie ma szybkości i dryblingu, więc skrzydłowym będzie co najwyżej średnim. Jedyne czym się wyróżniał do instynkt strzelecki, jak był w formie to co strzelił to wpadało. Teraz nie ma niczego.

0

@MESSIah16 I co z tym referendum? To służy tylko temu żeby poznać "opinię ludu". Niepodległość musi ogłosić jakiś organ rządzący.

1

@MESSIah16 I to ta biedna Serbia miała swoich ludzi w dowództwie armii b. Jugosławii i to ta biedna Serbia przejęła 90% sprzętu tej armii. To ta biedna Serbia zaatakowała Słowenię i Chorwację, które były na początku praktycznie bezbronne.
PS
Kiedy Katalonia ogłosiła niepodległość żeby ktoś mógł ją uznać?

5

@SteuerFreiMoney Żaden ciężki charakter, tylko spełnili "życzenie" Żaka.

0

@Coutinho007 Pep nie wyraził chęci, tylko gotowość w razie potrzeby. To duża różnica, bo póki co potrzeby nie ma.

1

@jacobFCB Tylko szkoda, że taki Dembele trafia się raz na 10 meczów.

2

@Tabaluga37 Znając życie to już dawno są przeszkoleni.

0

@bartas97 Kto go bierze?

0

@draxidox Dzięki takim danym mogą określać ilość żołnierzy.

0

@Borneo Te francuskie "lekkie czołgi" to AMX-10. Tak naprawdę ciężko to nazwać czołgami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?