mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Bruttal W tych bramkach stoją ludzie, którzy też biorą kasę za swoją robotę.
0
@Cotutajsiedzieje Ma pecha jak swego czasu Semedo, któremu sam Suarez zabrał 5-6 asyst w sezonie.
0
@Explode Na prawym skrzydle matołku, lewego nie mamy.
0
@Explode Grzałby ławę w drużynie, która nie ma nikogo na lewe skrzydło... Nieźle odleciałeś. Kto niby jest lepszy z tych co wymieniłeś na lewe skrzydło? Przecież przez to, że nie mamy nikgo wartościowego to gramy 4 w pomocy, bo Xavi woli zmienić ustawienie niż grać kimkolwiek na LS.
0
@ChampionLW 34 letni Lewandowski wszedł z buta w LaLiga, a wbrew temu co niektórzy chcą myśleć, Wieteska to nie jest aż taki ogór.
0
@cules100pro Czyli dzieje się dokładnie to co z Depor, tylko, że tam miejscowi przejęli klub w drugiej lidze a i tak okazało się, że nie mają wystarczająco środków. Obecnie to jest o wiele trudniejsze zadanie, bo kasa potrzebna na taką zabawę jest gigantyczna.
0
@cules100pro Valencia jak spadnie to będzie casus Deportivo, upadek klubu.
0
@Explode To dlaczego Fati tylu minut nie rozegrał? Porównanie z dupy, wejdzie ci jakiś rezerwowy na 5 minut, strzeli gola i będziesz przeliczał gole/minuty? Ta ilość minut z czegoś wynika, na ten moment Fati to wrak piłkarza z poziomem gry na Barcelonę B.
1
@Yiamuiaijahaima Totalny idiotyzm.
4
@Pawel13sz w Hiszpanii odgwizdali by za wysoko uniesioną nogę
2
@MesQueUnClub96 Mecz skończy się w pierwszej minucie?
5
@takisobiektos I o każdej innej, bo takie akcje zdarzają się wszędzie.
0
@Sulimo Tylko Lech powinien mieć grę obronną na trochę wyższym poziomie niż Miedź.
1
@Sulimo Póki co to Wisła powinna mieć lekko 3 gole.
0
@Criss18Barca W siatkówce system szkolenia wyłapuje dzieciaki już w podstawówkach. Już wtedy te jednostki mają zapewniony zupełnie inny program. Dlatego siatkarze na poziomie amatorskim spokojnie radzą sobie w koszu czy pokopią piłkę. Piłkarze w większości nie potrafią nawet zrobić dwutaktu.
0
@Kengo Taka głębia składu, że w ataku trzeba wystawić pomocnika.
1
@Zoker razem z koniem
1
@Criss18Barca Przede wszystkim brakuje systemu od podstaw. Przecież teraz wf w szkołach to niemal kara dla dzieci. Nasi nastolatkowie ogólnorozwojowo wyglądają beznadziejnie.
0
@bartas97 Kolejna drużyna gra z nimi cofnięta i Raków sobie nie radzi. Liga zaczyna z nimi grać jak z Lechem czy Legią i są ciężary.
0
@Emhyr Nie dla wszystkich, Fati płacze.
0
@Dejvo Bo nie wpuszczają cię nawet na orlika.
0
@Cotutajsiedzieje Tam jest napisane "to będzie jego ostatnia szansa".
0
@suszini Ok, jakoś nie zauważyłem tego przydepnięcia.
0
Wejście En-Nesyriego raczej nie miało żadnego wpływy na kontuzję Sergio. To on robił wślizg i mu się but zablokował w murawie.
0
@Azrik Ten Pazdan to tak słabo pasuje jako skrajny przykład.
1
@Comentateiro Budują drużynę od tyłu :)
0
@Janas11224 Przecież on nie chciał do nas przyjść.
0
@Bobo25 Przecież krzyczał "szansa dla Realu".
2
@D10SLEO Jaki koniec dnia? Przecież to jest opis samego obiadu.
2
@bartas97 Humor na pewno, widać po tym "wieczur".