2

@Bruttal W tych bramkach stoją ludzie, którzy też biorą kasę za swoją robotę.

0

@Cotutajsiedzieje Ma pecha jak swego czasu Semedo, któremu sam Suarez zabrał 5-6 asyst w sezonie.

0

@Explode Na prawym skrzydle matołku, lewego nie mamy.

0

@Explode Grzałby ławę w drużynie, która nie ma nikogo na lewe skrzydło... Nieźle odleciałeś. Kto niby jest lepszy z tych co wymieniłeś na lewe skrzydło? Przecież przez to, że nie mamy nikgo wartościowego to gramy 4 w pomocy, bo Xavi woli zmienić ustawienie niż grać kimkolwiek na LS.

0

@ChampionLW 34 letni Lewandowski wszedł z buta w LaLiga, a wbrew temu co niektórzy chcą myśleć, Wieteska to nie jest aż taki ogór.

0

@cules100pro Czyli dzieje się dokładnie to co z Depor, tylko, że tam miejscowi przejęli klub w drugiej lidze a i tak okazało się, że nie mają wystarczająco środków. Obecnie to jest o wiele trudniejsze zadanie, bo kasa potrzebna na taką zabawę jest gigantyczna.

0

@cules100pro Valencia jak spadnie to będzie casus Deportivo, upadek klubu.

0

@Explode To dlaczego Fati tylu minut nie rozegrał? Porównanie z dupy, wejdzie ci jakiś rezerwowy na 5 minut, strzeli gola i będziesz przeliczał gole/minuty? Ta ilość minut z czegoś wynika, na ten moment Fati to wrak piłkarza z poziomem gry na Barcelonę B.

1

@Yiamuiaijahaima Totalny idiotyzm.

4

@Pawel13sz w Hiszpanii odgwizdali by za wysoko uniesioną nogę

2

@MesQueUnClub96 Mecz skończy się w pierwszej minucie?

5

@takisobiektos I o każdej innej, bo takie akcje zdarzają się wszędzie.

0

@Sulimo Tylko Lech powinien mieć grę obronną na trochę wyższym poziomie niż Miedź.

1

@Sulimo Póki co to Wisła powinna mieć lekko 3 gole.

0

@Criss18Barca W siatkówce system szkolenia wyłapuje dzieciaki już w podstawówkach. Już wtedy te jednostki mają zapewniony zupełnie inny program. Dlatego siatkarze na poziomie amatorskim spokojnie radzą sobie w koszu czy pokopią piłkę. Piłkarze w większości nie potrafią nawet zrobić dwutaktu.

0

@Kengo Taka głębia składu, że w ataku trzeba wystawić pomocnika.

1

@Zoker razem z koniem

1

@Criss18Barca Przede wszystkim brakuje systemu od podstaw. Przecież teraz wf w szkołach to niemal kara dla dzieci. Nasi nastolatkowie ogólnorozwojowo wyglądają beznadziejnie.

0

@bartas97 Kolejna drużyna gra z nimi cofnięta i Raków sobie nie radzi. Liga zaczyna z nimi grać jak z Lechem czy Legią i są ciężary.

0

@Emhyr Nie dla wszystkich, Fati płacze.

0

@Dejvo Bo nie wpuszczają cię nawet na orlika.

0

@Cotutajsiedzieje Tam jest napisane "to będzie jego ostatnia szansa".

0

@suszini Ok, jakoś nie zauważyłem tego przydepnięcia.

0

Wejście En-Nesyriego raczej nie miało żadnego wpływy na kontuzję Sergio. To on robił wślizg i mu się but zablokował w murawie.

0

@Azrik Ten Pazdan to tak słabo pasuje jako skrajny przykład.

1

@Comentateiro Budują drużynę od tyłu :)

0

@Janas11224 Przecież on nie chciał do nas przyjść.

0

@Bobo25 Przecież krzyczał "szansa dla Realu".

2

@D10SLEO Jaki koniec dnia? Przecież to jest opis samego obiadu.

2

@bartas97 Humor na pewno, widać po tym "wieczur".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?