mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@maroon Przecież to nie miałoby sensu. Skoro alternator nie jest w stanie zasilić wszystkich odbiorów to w czasie długiej jazdy aku powinien się rozładować, bo to on mis pokryć braki mocy.
1
@msmsms Oglądanie czegoś takiego świadczy o totalnym wypraniu mózgu i z dużą dozą prawdopodobieństwa można uznać, że takie osoby nie są stanie skupić uwagi na książce wybiegając poza kolorową okładkę.
1
@Borneo Pytanie czy on chce być ogarnięty.
6
@Rewolucja123 Z jednej strony niby mógł obronić, ale z drugiej w tym strzale zgadzało się wszystko, siła, celność i moment uderzenia. Gadanie, że gol w krótki róg to wina bramkarza to bardziej taki dziennikarski slogan bezmyślnie przez nich powtarzany niż realna ocena sytuacji.
0
@jeyx77x Akumulator w czasie jazdy w zasadzie można wyjąć i nic się nie stanie. Na 90% alternator.
1
@FcPortoFan1999 Punkty ze stycznia ważą tyle samo co te z lipca.
5
@msmsms Przerażające jest, że ktoś to ogląda.
2
@masq Klepnął kontrakt na prawie 7 mln netto. To dopiero poświęcenie.
0
@Janas11224 Gdzie ty widziałeś klękających kiboli?
0
@Faro Jak być traktowany? Poczuł się gwiazdą, a od powrotu po kontuzji, od pierwszego meczu nie wykazuje grama zaangażowania. W pełni sam zapracował na to żeby przed nim szansę na minuty dostawali inni.
1
@Faro Ty sobie policz ile razy Gavi stracił piłkę i porównaj to z ilością jego odbiorów. Po nim chociaż widać, że mu zależy. Fati ma wywalone na to co się dzieje na boisku.
0
@Gaz Moim zdaniem on już wie, że wylatuje z klubu i ma wywalone na zaangażowanie. Może o tym też świadczyć gra "pod siebie', strzały z każdej pozycji, brak podań do lepiej ustawionych kolegów. Wie, że jak strzeli kilka goli to będzie argument przy negocjacjach kontraktu.
1
@mrboom Jak użyli takiej składni zdania to nic dziwnego, że padają głupie odpowiedzi.
0
@Azi Tylko, że to jest ujęcie już po odbiciu piłki od ręki. Mi się wydaje, że trafiła go w rękę dosyć wysoko i uznali, że ten obszar z obrazków uefy (ala rękawek) gdzie się przewinienia nie odgwizduje.
0
@Survier Najlepszą defensywą w lidze, Europa weryfikuje nas brutalnie w każdym meczu.
1
Może da się zrobić Pogoń w bambuko i wymienić Ferrana i Fatiego na Grosickiego?
0
@Chaoss No co? Nie wiedziałeś, że Pedri i Gavi spędzili razem lata w drużynach młodzieżowych Barcelony... :)
1
@lucca87 Te 45 stopni to kwestia tego że w tej pozycji dziecko może dłużej przebywać. Nie o bezpieczeństwo tutaj chodzi. I tak najlepiej nie wozić dziecka dłużej niż godzinę w foteliku. Robić 10-15 minutowe przerwy i po sprawie.
3
@DaPidejpi Może nie wie. Jak 3/4 gimbusów w Polsce biegających w koszulkach z Che Guevarą nie ma pojęcia kim był i co ma na sumieniu.
2
@Szogi Albo po prostu nieudolnie przetłumaczone.
1
@Nazio87 Ma jak każdy inny zawodnik PSG. To ich sponsor od ponad pół roku.
0
@DonAndresFCB Właśnie dlatego mogą sobie na to pozwolić, nie ma kto ich skontrować.
0
@MesQueUnClub96 Raczej polsat próbuje zgrać obraz z komentarzem
4
@Martwy I do tego mokrą.
0
@Hubsao No niosą. I co? Jest cięcie, zupełnie nowe otoczenie i koleś machający siekierką.
0
@wawrzyn1 Co w tym dziwnego? W wielu pociągach jest po kilka cystern z chemikaliami.
1
@SelloutCrowd O tym, że ludzie interesują się polska ligą świadczy chociażby oglądalność meczów, która mocno przebija te tzw. "ligi top5". Mecze Legii czy Lecha ogląda więcej ludzi niż Barcelonę czy Real wyłączając klasyki.
3
I tak oto Pedri nie ma asyst...
1
@FcPortoFan1999 Dawno nie widziałem takiego betonu jak gra Cracovia. Nic dziwnego że nie potrafią punktować ze słabymi, wtedy trzeba grać w piłkę a o tym oni nie mają pojęcia.
0
@Bruttal To fajną masz taktykę, bez obrońców:)