mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Zoker Skoro nie śmieszy Cię k...a w co drugim zdaniu i brak umiejętności sklecenia czegoś zabawnego bez bluzgów to nic dziwnego, że się nie śmiałeś.
0
@kylo12 Chyba chodziło o debiutancki sezon.
1
@RobiS Inaki Pena zagrałby lepiej na tym skrzydle.
0
@DonMatteo901 I to dużo więcej.
0
@JimMorrisonFCB Przecież Fati gra o klasę gorzej, nawet jednego udanego zagrania nie miał.
0
@FcBarcelonaFanMSN Szczegolnie jak rusza z piłką a ta zostaje za nim.
2
@Sinirsey żeby nie było jak rok temu że wtopią końcówkę sezonu, mają jeszcze mecz z Lechem
1
Co sobie Raków poszalał to jego.
2
Ale się Legia bawi.
2
@mekston ta co została to chyba żona
1
@aldewir pani nie, jeszcze długo nie...
0
@require Jaka sprzedaż? Przecież jeżeli przejdzie, to w dalszej kolejności odejdzie do mls po wygaśnięciu kontraktu. Nikt z mls nie będzie płacił za transfer.
0
@maroon no są, się raczej ciężko zestawić ich z 15-16 letnimi siksami
1
@dynamite Co to ma do rzeczy? Mam znajomych, którzy nagminnie takie kretynki wykorzystywali, niemal licytując się, który miał więcej. Teraz mają rodziny i udają, że to było bardzo dawno temu...
0
@Michael24 One często puszczają się z kolesiami po 30tce, nie zwracają uwagi na swoich rówieśników.
0
@RomanHoffer To jest ta wyjątkowa sytuacja, że "trzeba się dogadać" każdy ma kogoś z prawej. Chyba,że budowa skrzyżowanie daje możliwość minięcia się B i C.
0
@Xpert77 I gdzie zaparkujesz? :)
0
@TR3YWAY Buty do chodzenie w wodzie, do jakiegoś jeziora czy rzeki. Sobie stóp nie pokaleczysz o kamienie :)
2
@Lionel_Messi10 Ta Salma całkiem, całkiem :)
8
@KamQiX Ansu nigdy nie był megakozakiem. Udało mu się kilka meczów i to głównie przez pryzmat pojedynczych zagrań.
0
@sonek A energia w tych kablach spadnie z nieba.
0
@Mario96w Wyroków nie wydaje sędzia?
0
@Emhyr Zatarta maszyna.
4
@ChessInfo Idzie człowiek pisu i wskazuje co jest prawdziwe a co nie.
2
@Peciak Jakie zwiększamy dalej? U nas w ostatnich latach raz podnieśli i później oszołomy obniżyły. Przy takim podejściu będziemy żyć na emeryturze 10 lat zamiast 7, i wystarczy ci na opłaty i rzucie tynku.
0
@Eto'o9 R10 Messi od lat nie gra na skrzydle. To, że tam pokazują go na grafice przedmeczowej nic nie znaczy.
0
@takisobiektos Kiedyś czarną robotę ze Leo odwalał Rakitic, więc teraz też coś by się dało wymyślić.
@Emhyr
myślę, że już wszyscy mają świadomość tego, że Leo to już nie jest zawodnik, który w każdym meczu ogra 4 rywali i wjedzie do bramki
2
@Lionel_Messi10 Bardziej to wygląda na figurę woskową niż pomnik.
0
@tbas Na środku obrony podstawą jest ogranie i rytm meczowy. Są Salamon, Wieteska czy młody Nawrocki.
1
Ta Albania ma ciekawszy skład niż Czechy. Jak Sylvinho to poukładał to będą ciężary.