2

@Xxxbarca4ever Świderski tu ma mało do rzeczy. Siatkówka rozwija się od 15 lat, piłka nożna u nas ten czas przespała. U nas jest coś nie tak z doborem ludzi do piłki, nie tylko działaczy, ale też zawodników. Jak się słucha wywiadów po meczach to widać, że siatkarze czy piłkarze ręczni to ludzie, którzy coś sobą reprezentują, kopacze to jakby wyrwani z nizin społecznych, "...yyy, no go kopłem, ale yyy..., czy to był fałl, no chyba nie...yyy".

6

To jest chore. Mamy 2 drużny w finale LM siatkówki, drużynę w final 4 piłki ręcznej (drugą blisko tego) a w nogę nie ma jednego klubu na średnim poziomie europejskim. To tylko pokazuje, że w naszej piłce działają ludzie mało inteligentni, cwaniacy i darmozjady.

1

@kulek22 I teraz znajdź piłkarza, który w jego sytuacji powie to samo...

2

@Kgorecki2500 jego drużyna miała piłkę 25m od bramki rywala to gdzie miał stać? Głupia strata, zero asekuracji i strzał życia Gajosa...

3

ZAKS, polski Real Madryt

3

@KRISU77 Ładnie mu naszła. Dobrze, że mecz o nic, bo by się człowiek wcurwił.

1

@FcPortoFan1999 Szczególnie, że ostatni mecz z najsłabszą Walią

3

@Kgorecki2500 właśnie weszliśmy na 1 miejsce

2

@barcelonaLM Dla Hiszpanów ta wojna niestety znaczy tyle co dla nas wojna w Sudanie.

1

@adamt1996 Podolski w Legii, Lechu czy Rakowie grzałby ławę.

1

@marcin62 To bardziej świadczy o słabości psg w tym sezonie, a nie o tym, która liga jest lepsza.

2

@SuperPatsonFCB Lewy w jego wieku kopał na pastwiskach w rezerwach Legii, a potem dwa lata w Zniczu, więc na ten moment młody osiągnął więcej.

2

@Sau_Ron romance

1

@Encore Bo od tego jest sędzia var i technik, który mu rysuje linie.

4

@fart Przecież oni w Kownie grają. Rok temu grali w Belgradzie.

2

@arni72 Dokładnie to po połowie dwóch zębów, więc w zasadzie jeden... :)

0

@FCB24 Jak w NBA pozwolą znowu bronić to będzie to można nazwać koszykówką. Teraz nie można panienek dotknąć bo faul gwiżdżą jeszcze przed kontaktem.

0

@Huberc1kk nawet dwa, piłkę na balkon też ładnie posłał

1

@wasacz Po prostu zrobili przedruk z hiszpańskich serwisów.

0

@Tomo1989 Tak ją śledzili że zgubiły ją i nasze myśliwce i amerykańskie...

1

@Sau_Ron Violence

2

@FcPortoFan1999 Czekamy na Barcelonę.

8

Kielce na najlepszej drodze do Final 4.

1

@Kinginiesta to zobacz

/photo/4

3

@Vernon_Roche Kwestia ujęcia. Na ostatniej fotce wyglądał przy Kounde jak patyczak.

2

@Colon Dobrze jest zawsze jak kamera jest wysoko. Jak jest za nisko, to robi się skrót, boisko wydaje się wąski i powstaje wrażenie stłoczenia piłkarzy.

0

@FcPortoFan1999 Ciekawe czy młody Szala umie w łokcie jak tata :)

0

@Mroziu Jakiego piłkarza zabierają?

2

@Kapiczek No ale co właśnie? To typowa, dosyć powszechnie stosowana amunicja, głównie przeciwpancerna.

3

@Kapiczek Nie składy z uranem tylko z amunicją, która go zawiera.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?