mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Saviola88 Tzn., kogo dymają ci wyborcy?
0
@Jarema2000 W ręcznej składy zmieniają się w takim tempie, że nie wiadomo kto będzie mocny w kolejnym sezonie. Poza tym, wiadomo coś czy Kielcom uda się zebrać budżet?
0
@Emhyr Widać, że Archacki czyta LaRamble. Taka teoria pojawiła się tutaj z godzinę przed jego twitem.
0
@Szreko I kolejna przewaga bogatych klubów, które mogą utrzymywać szersze składy na wyższym poziomie.
0
@TheNekro94 Co nie byłoby legalne? Trener decyduje kto gra. Dopóki nie odsuną go od treningów to uefa g.. może.
0
@SenseiFCB Jak już cytujesz to chociaż podaj źródło.
0
@fcbfan1993 Nie do końca. Jeżeli remontuje mieszkanie do 150m2 lub dom do 300m2 to podchodzi to pod społeczny program mieszkaniowy i wtedy można stosować 8%.
0
@bartekvisca 10 zł za kg lays to super cena.
1
@wasacz Skończyła się z godzinę temu.
0
@MESSIah16 Jak niby mają się przekonać? Przecież z punktu widzenia przeciętnego ruska nic się nie dzieje i zapewne nie będzie się działo. Nikt tam nie użyje ciężkiego sprzętu, nie będzie ostrzału artylerii czy bombardowań.
1
@norbi77 W Wicku to chociaż zachowują pozory z tym kuloodpornym gajerem, Rake jest po prostu nieśmiertelny i nie da się go trafić.
8
@MesQueUnClub96 To pasuje do poziomu jaki sobą reprezentujesz.
2
@Emhyr Skoro co roku, przez kilka miesięcy nie gra to tyle uzbierał.
0
@mekston Tak, a zaraz się okaże, że go nam nie zarejestrują.
2
@doc to nigdy nie miało sensu
0
@Dosq Jak miał w nią trafić jak dostał podanie za plecy?
0
@michal26 Tutaj trzeba grać Polakami.
0
@Dosq to Szymański zjebał podanie?
0
@A4ron Dostał podanie za plecy to co miał zrobić?
0
@ikar34 Pytanie czy oni odeszli i zrzekli się całości zaległych pensji. Wątpię żeby tak było.
28
@thorin Z jakiego kontynentu był ten dom?
1
@FcPortoFan1999 Doszło :)
0
@tribo Strzelił z liścia? Przecież on tylko oparł dłoń na jego twarzy.
1
@Mezocyklon87 Co ci nie pasowało w półfinałach?
2
@FcPortoFan1999 Dzięki, może doszło.
1
@takisobiektos w sumie to on nasz, 3 lata w Barcelonie, więc wiedział co robi :)
0
Powie ktoś Laskowskiemu, że Asensio ma na imię Marco, a nie Marcos?
4
to jeszcze Barca w kosza w ryj i będzie komplet :(
0
@Barcaa12 bo nie było za co
1
@MesQueUnClub96 to już nie jest vive