1

@Saviola88 Tzn., kogo dymają ci wyborcy?

0

@Jarema2000 W ręcznej składy zmieniają się w takim tempie, że nie wiadomo kto będzie mocny w kolejnym sezonie. Poza tym, wiadomo coś czy Kielcom uda się zebrać budżet?

0

@Emhyr Widać, że Archacki czyta LaRamble. Taka teoria pojawiła się tutaj z godzinę przed jego twitem.

0

@Szreko I kolejna przewaga bogatych klubów, które mogą utrzymywać szersze składy na wyższym poziomie.

0

@TheNekro94 Co nie byłoby legalne? Trener decyduje kto gra. Dopóki nie odsuną go od treningów to uefa g.. może.

0

@SenseiFCB Jak już cytujesz to chociaż podaj źródło.

0

@fcbfan1993 Nie do końca. Jeżeli remontuje mieszkanie do 150m2 lub dom do 300m2 to podchodzi to pod społeczny program mieszkaniowy i wtedy można stosować 8%.

0

@bartekvisca 10 zł za kg lays to super cena.

1

@wasacz Skończyła się z godzinę temu.

0

@MESSIah16 Jak niby mają się przekonać? Przecież z punktu widzenia przeciętnego ruska nic się nie dzieje i zapewne nie będzie się działo. Nikt tam nie użyje ciężkiego sprzętu, nie będzie ostrzału artylerii czy bombardowań.

1

@norbi77 W Wicku to chociaż zachowują pozory z tym kuloodpornym gajerem, Rake jest po prostu nieśmiertelny i nie da się go trafić.

8

@MesQueUnClub96 To pasuje do poziomu jaki sobą reprezentujesz.

2

@Emhyr Skoro co roku, przez kilka miesięcy nie gra to tyle uzbierał.

0

@mekston Tak, a zaraz się okaże, że go nam nie zarejestrują.

2

@doc to nigdy nie miało sensu

0

@Dosq Jak miał w nią trafić jak dostał podanie za plecy?

0

@michal26 Tutaj trzeba grać Polakami.

0

@Dosq to Szymański zjebał podanie?

0

@A4ron Dostał podanie za plecy to co miał zrobić?

0

@ikar34 Pytanie czy oni odeszli i zrzekli się całości zaległych pensji. Wątpię żeby tak było.

28

@thorin Z jakiego kontynentu był ten dom?

1

@FcPortoFan1999 Doszło :)

0

@tribo Strzelił z liścia? Przecież on tylko oparł dłoń na jego twarzy.

1

@Mezocyklon87 Co ci nie pasowało w półfinałach?

2

@FcPortoFan1999 Dzięki, może doszło.

1

@takisobiektos w sumie to on nasz, 3 lata w Barcelonie, więc wiedział co robi :)

0

Powie ktoś Laskowskiemu, że Asensio ma na imię Marco, a nie Marcos?

4

to jeszcze Barca w kosza w ryj i będzie komplet :(

0

@Barcaa12 bo nie było za co

1

@MesQueUnClub96 to już nie jest vive

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?