0

@MesQueUnClub_87 Yeboah ze swoją dynamiką jest idealny na zmęczonego rywala.

1

@Explode wystarczy, że wzięli pod uwagę frekwencję w poszczególnych grupach wiekowych i takie wyniki są możliwe

2

@Comentateiro bardzo podobne miał CBOS, te które szybko usunęli

0

@Wiktoria13 za 300k to połowa ekstraklasy by go wzięła

0

@michal26 to się wydarzyło 3 miesiące temu, babka zdążyła dojść do siebie

3

@Sau_Ron victim

0

@against_modern_football O ile sama akcja słuszna, tak ten filmik pokazuje jedynie, że złapali 3 dzieciaków i kazali im wygłosić "oświadczenie" bo jak nie to wpier....

2

@bartekvisca biedakom... :)

1

@Janas11224 Okaże się, że to była próba zamachu (oczywiście ruskich w zmowie z Tuskiem), a granatnika nie przywiózł sam tylko mu podrzucili. TVP zrobi film, a każdą tezę podeprze stwierdzeniem "pokazujemy ten dokument jako pierwsi"...

3

@Faro Biedaki nie wiedzą, że Barcelona grała w białych koszulkach (podstawowy strój) już ponad sto lat temu. Chociaż w sumie nie dziwne, wielu ludzi tutaj też nie wie.

0

Hiszpanki zaczynają się bawić. Alexia z asystą do Hermoso.

0

@maroon Typ ma zakaz działania w piłce chyba do 2025, a jest gościem honorowym na meczu reprezentacji. No coś tutaj nie gra.

8

@bartas97 i u tych ukaranych ta kontrola powinna być powtórzona za miesiąc

1

@Barcelonka070 nie twierdzę, że tutaj tak było, ale myślisz, że to duży problem dla "służb" podłożyć komuś kasę?

0

@Sulimo u nas zawsze odwrotnie, europa poszła w fizyczność i siłę, u nas szkoli się techników,

1

@mekston Myślę, że stwierdzenie "zdecydowanie tor Niemca" jest lekkim nadużyciem biorąc pod uwagę, że kolejny zawodnik ma o 1 wygraną mniej i następni o 2.

0

@Zoker Ten układ gwiazdek (w 9 rzędach) ze zdjęcia obwiązuje od 1960 :)

0

Komentarz usunięty

0

@blakkudium nie można stracić czegoś czego się nigdy nie miało

0

@takisobiektos Gol Kłudki ładniejszy...

10

@Medium Jak powiedział Kowal - "xvideos"

4

@BoreekxD Wtedy też chyba konkurencja była większa, dużo lepsi byli Brazylijczycy, Rosjanie czy Włosi (w ostatnich latach się odbudowali). Do tego Serbowie czy Bułgarzy, którzy nam nie leżeli.

1

@BoreekxD Nie przesadził. Wtedy grali skutecznie i do tego ładnie i efektownie. W obecnej kadrze tego brakuje, nawet Kaczmarek wczoraj mówił, że za ładnie to nie wygląda, ale póki co taka gra jest skuteczna.
Nie bez powodu nazywali nas Brazylią Europy, a wtedy to właśnie Brazylia była punktem odniesienia.

10

@Odcinkowy Kolejna wersja tłumaczenia wywiadu...
Wg poprzedniej Pedri powiedział "Czy ja wyglądam na dyrektora sportowego Realu? Idź, jego spytaj"

4

@SteuerFreiMoney "Chcę wstąpić do policji". Jakie podziały?

26

@PatrychoO twaróg zamiast mózgu

0

@DLFCB po ostatnich wyczynach Drzyzgi to poprzeczka wcale tak wysoko nie wisiała

0

@Worny Nawet on sam.

1

@Barcanajlepszyteam na tej ceremonii będą dawać medale

1

@Barcanajlepszyteam ale puchar już dali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?