0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kgorecki2500 jeden z cytatów który nigdy nie miał miejsca

0

@Cotutajsiedzieje prostopadłą do czego?

0

@tbas Ilu tych nowych Messich już było? 5, 10? Przecież te wszystkie porównania są o kant d...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Herato trzeba było dać "niedoszły zawodnik Legii"

4

@Barca1992 najlepsze miejsce w historii mś. Co się dziwisz? Chłop żyje tym sportem.

2

@Striker dlaczego nie? Myślę, że zawodnicy tacy ja Messi czy Neymar są w stanie przez chwile utrzymać piłkę na stopie i ją zagrać, przecież tutaj wystarczy z 1-2 sekundy, za pierwszym razem obrońcy na bank nie skumają

1

@Khajio to nie ma nic wspólnego z żadną reformą, tylko z zapisami w przepisach, które są od lat, spalony zawsze liczył się o momentu kontaktu z piłką zawodnika podającego

1

@pauletaa Mam jakiś sentyment do nich przez czasy Ledwonia, Kucza i tej ekipy.

0

@Encore W końcu Legionistka...

0

Jest tu ktoś z Katowic (kibic GKSu)? Widzę, że ładnie zaczęli sezon. Czy maja szansę na awans? Fajnie byłoby ich zobaczyć w Ekstraklasie.

0

@bartas97 Bramkarz, który łapie piłkę lub ją piąstkuje ma ją pod kontrolą, tak jak piłkarz z pola, który ją kopie. I nie odnoszę się do sytuacji z meczu Realu bo jej nie widziałem, chodzi mi o kwestię mitycznej nietykalności bramkarza. Ciągnięcie za koszulkę jest faulem w każdej części boiska.

1

@bartas97 I gdzie tu widzisz nietykalność? Nie można atakować bramkarza jak ma piłkę pod kontrolą, to samo dotyczy każdego innego zawodnika.
To jest p prostu zła interpretacja zapisów przez komentatorów. Do tego sędziowie wolą gwizdać na korzyść bramkarza bo dla nich to bezpieczniejsze.
Tutaj Borski to dobrze opisał:
https://przegladsportowy.onet.pl/pilka-nozna/marcin-borski-tlumaczy-o-co-chodzi-z-tym-bramkarzem/ep7wslb

0

@norbi77 nigdy takiego przepisu nie było, to tylko paplanina dzienikarzy

0

@Kilotopy teraz mają "kolejny dowód", sprawa Negreiry wyszła na jaw i już ich nie "oszukują"

1

@bari_94 bo ekstraklasę ludzie oglądają w tv, a nie na streamach

1

@fortunate_son Może coś w Villarealu pokaże, odszedł za darmo.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@ChampionLW Zobaczymy. Prawda jest też taka, że obrona to raczej mu nie pomaga, ale chyba dobrze byłoby jakby trochę pograł Hładun.

0

@FcPortoFan1999 Nie ostatnia, Raków już jest w grupie, więc ma prawo przełożyć jeszcze jeden mecz. Legia jak awansuje też będzie mogła.

0

@messi33 Jak by jak można tak nie umieć pisać po polsku?

0

@ChampionLW Jak wróci do formy sprzed roku to parę baniek spokojnie dostaną. już teraz mieli ofertę na 4 mln.

1

@maroon atletico też

0

@cchesterr43 w doliczonym to wygrają

0

@Kinginiesta Grają bez ochraniaczy, więc jakaś pokazówka.

1

@fart Czuję, że będzie dobrze.

1

@PIWOSZ89 Laskowski, Podoliński

0

@Witekk10 Messi kiedyś wypadł na 300 dni w ciągu 2 sezonów?

1

@Mario96w tutaj potrzeba porządnych trenerów od przygotowania fizycznego a nie lekarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?