0

@Sulimo Stadion nie jest Lecha i nigdy nie będzie, chyba, że go kupią. Lech jest tylko częściowym operatorem obiektu.
To na jakich zasadach miasto może go użyć wynika z umowy. Poza tym to trochę chore, że miasto i skarb państwa wydali kupę kasy na budowę, a prywatny klub wynajmuje obiekt za jakieś symboliczne pieniędze.

1

@Sulimo dlaczego Warta całego sezonu nie gra na stadninie Lecha, w końcu to miejski obiekt?

1

@blakkudium kiedyś jeden z już nieobecnych tutaj stwierdził, że Szymański jest lepszy od Puiga to został przez wielu wyśmiany...

0

@zuang1995 dzisiaj o 19 na Polsat Sport extra będzie

2

@mrboom Obejrzyj nagranie a nie jakąś fotkę. Wyraźnie widać, że piłkę zagrywają niemal jednocześnie, ale jednak Josue robi to minimalnie wcześniej. Babol Sylwestrzaka i tyle. Cały mecz sędziował słabo.

0

@SuperPatsonFCB z tą nic, ale nie miałby pierwszej żółtej

2

@MesQueUnClub96 ty jesteś żartem

0

@SuperPatsonFCB tutaj wystarczyłoby wcześniej utęporować graczy Piasta, przecież od początku meczu Josue był kopany, zahaczany a sędzia nie reagował

0

@Uukasz_93 w tej lidze nigdy nie będzie normalnie, wystarczy że pojawi się jakiś techniczny zawodnik lepszy od reszty to w każdym meczu latają za nim na zmianę rzeźnicy i faulują, w końcu koleś dostaje żółta za dyskusje, bo się odmachnie, później drugą za faul i czerwona a drwale grają dalej

0

@cchesterr43 Co hyhy?

0

@Kuba_1 psg pasuje formą do tych dwóch

0

@koksik2700 myślę, że gdyby była kasa to Xavi chciałby innych graczy

1

@marcin62 i cyk, opłaty za śmieci od m2, niech sąsiedzi dopłacają do 20 osób

0

@MesQueUnClub96 pierwsza to jego błąd, źle ułożył dłonie i piłka mu przełamała, a strzał jakiś super mocny nie był

0

@tristan87 to bardziej wygląda na jakąś focaccię niż pizzę

0

@Barca1922 był taki karny

0

Krycie Nicei poziom a-klasa

1

@FcPortoFan1999 że co? Gol na jego konto. Miał piłkę na rękach, chciał sparować na bok i źle przyłożył dłonie

1

@Przemek2323 nie po to przez 8 lat podpinali Tuska pod takie rzeczy jak zamieszkali we Francji i plagi egipskie żeby teraz zrezygnować, goebbels byłby dumny z poziomu ich propagandy i umiejętności zidiocenia społeczeństwa

1

@adi7adi8 to piłka młodzieżowa, mogą wygrać grupę albo zajęć ostanie miejsce

0

@Cule1234 Turniej siatkówki we Włoszech bez ich faworyzowania? Dobrze, że tydzień przed nie ustawili pod siebie losowania jak już im się zdarzało.

2

@Barcasub Gdzie ty w tym tekście widzisz chociaż jedno słowo o zarobkach? Robią to na co piłkarzom zabrakło jaj. Wszyscy inni widzą burdel w hiszpańskiej piłce, ale siedzą cicho.

0

@Medium Za dużo IQ to nie mają ludzie, którzy nie czują ironii w tej wypowiedzi.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Tomason Oczywiście, że wiedzieli. To jest zbyt duża skala żeby dało się to ukryć na poziomie wiceministra.
Z czasem wypłyną jakieś maile ale oczywiście to będzie "ruska prowokacja".

0

@Tomason skoro nasi dostali sygnały od służb państw UE i z USA to raczej w dużej mierze idą dalej; dostaniemy za to po d...

0

@Ptasior Oni są odpowiedzialni, nie biorą kobiet i dzieci w tak niebezpieczną podróż.

1

@VegetaPolska tylko, że Wenta to fachu uczył się w Niemczech a nie w Polsce,

0

@AduŚ07 siatkówka to sport dla inteligentnych ludzi

0

@masa11 piłkarze walczą o premie... między sobą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?